-
Komunikácia nula . Objednal som presne podľa oem ajtak mi poslaly dajaký šmejd čo vôbec nemá pasovať
-
LukasLuko: skoda ze Comco uz nereaguje... Vy fake recenzia :D
-
Skoda ze sa neda reagovat na komentar comca na moju recenziu...
Nie niesom konkurencia. Som sukromna osoba, ktora zoparkrat nakupovala cez Vas.
Pred 4rokmi dlhodobo niekolkokrat. Bol som spokojny, vtedy som vyjadril svoju spokojnost.
Ale tieto oleje teraz neboli fakt dobre...
Prevodovka ktora zacala hucat... fakt dakujem.
Podla coho si myslite, ze moja recenzia je fake??