Bol som veľmi spokojný s rýchlosťou dodania zásielky.

Dobre hodnotim

Super obchod a chuť čajov pre mňa top

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojná. Pozdravujeme Vás , prajeme všetko dobré a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu eshopu ClikkTea

V obchode je rychle dodanie objednaneho tovaru sme spokojny

Reakcia obchodu ClikkTEA

• Tovar som objednal už po tretí krát a som zatiaľ spokojný so všetkými vašimi službami...

Reakcia obchodu ClikkTEA

• Solídne dodaný objednaný tovar a veľmi rýchlo...žiadny oblb !!! Vďaka...

Reakcia obchodu ClikkTEA

Rýchle dodanie, super zabalené, časť išla s vnukom na univerzitu do Edinburgu!

Spokojnosť, rýchle dodanie

• rýchlosť dodania

Reakcia obchodu ClikkTEA

Som spokojná s nakupovaním čajov,po objednávke rýchle dodanie.

• - rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojný. Pozdravujeme Vás , prajeme všetko dobré a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu eshopu ClikkTea

• rychlosť

oplatí sa objednať

Reakcia obchodu ClikkTEA

• Zatial som spokojnáaj s dorucením aj s tovarom...dakujem

• Kvalita

Reakcia obchodu ClikkTEA

• Rýchle doručenia a veľká spokojnost

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu ClikkTEA

Výborná komunikácia a rýchle dodanie tovaru