Skoré dodanie

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za veľmi pekné hodnotenie, recenziu a Váš čas. Veľmi si to vážime a tešíme sa z Vašej spokojnosti. Rovnako ďakujeme za Váš nákup a dôveru, ktorú ste nám kúpou v našom e-shope prejavili. Ešte raz veľká vďaka a prajeme všetko dobré.

Tím ClikkTEA

V obchode Clikk Tea som nakupoval opakovane a odporúčam.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ja nie som ťa,ktorá pije čaje,ale tento ma prekvapil,každé poobede si s mužom spravíme....a chuti nám!ďakujeme!!

Reakcia obchodu ClikkTEA

tovar doručený na inú adresu výdajného miesta

Reakcia obchodu ClikkTEA

Krásny deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale Vaša objednávka vytvorená 18.5.2022 bola poslaná so službou balík na adresu (Slovenská pošta) a v dňa 19.5.2022 bola pripravená na doručovanie. Podľa kuriera slovenskej pošty sme dostali informáciu, že - adresát nezastihnutý - v takom prípade balík je uložený na Vašej pošte. Ako ospravedlnenie prosím od nás príjmite malý darček, zľavový kód -15% na ďalšiu objednávku. Kód: KUPON15

Bezproblémová komunikácia

Reakcia obchodu ClikkTEA

Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Ďakujeme pekne za Vašu recenziu!

• som spokojna s doručením aj kvalitou čajov

• Rychlost

Reakcia obchodu ClikkTEA

Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Ďakujeme pekne za Vašu recenziu!

S tovarom som spokojná, tak isto s obchodom.

Super, som veľmi spokojná

• Rychle dodanie

Zo službami som spokojná. Tovar bol rýchlo doručený.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu, rýchlosť a spokojnosť zákazníkov je jednou z našich priorít!

Budeme sa tešiť aj nabudúce :)

Tím ClikkTEA

• super čajík

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojná. Pozdravujeme Vás, prajeme všetko dobré a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu e-shopu ClikkTEA

Zo službami ClikkTEA som spokojná. Čaj je veľmi dobrý. Určite Vás budem odporúčať mojim známym.