• Tovar bol dodaný včas.

Zatiaľ som s mojimi skúsenosťami s Vami spokojná.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojná. Pozdravujeme Vás , prajeme všetko dobré a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu eshopu ClikkTea

Spokojnost.

Veľmi rýchle doručenie.

Perfektne zabalený tovar.

• Super

Reakcia obchodu ClikkTEA

Čaj dorazil v poriadku a chutí nám.

super

S obchodom som spokojna,tovar bol doruceny,nemam ziadne vyhrady.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Som spokojná s rýchlym dodaním tovaru.

Ďakujeme krásne

• Super

Vyborny bylinkovy caj

Reakcia obchodu ClikkTEA

VY A VAS OBCHOD STE FANTASTICKY.BOLA SOM VELMI MILO PREKVAPENA AKO JEDNATE STE FAKT PROFESIONALI.CAJE SU FAMOZNE BUDEM VAS ODPORUCAT VSADE ..DAKUJEM VAM VELMI PEKNE .ZELAM VAM VELA VELA ZDRAVIA .NECH SA VAM NADALEJ DARI. OLGA .K.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne. Takúto krásnu recenziu sme si hádam ani nezaslúžili. Sme nesmierne radi, že ste s nákupom u nás boli spokojná. Veľmi si ceníme, že ste si našli čas na napísanie tejto recenzie. Čítame si ju dookola znova a znova :) Ďakujeme naozaj veľmi pekne Oľga, prajeme všetko dobré.

Konečne čajík ktorý chutí.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za recenziu. Veľmi si to vážime a tešíme sa z Vašej spokojnosti. Rovnako ďakujeme za Váš nákup a dôveru, ktorú ste nám kúpou v našom e-shope prejavili. Ešte raz veľká vďaka a prajeme všetko dobré.

• Všetko bolo o.k.

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu.

Rýchle dodanie, čaj chutí, takže spokojnosť.

Veľmi rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu, hodnotenie a Váš čas. Tešíme sa z Vašej spokojnosti a rovnako aj z prejavenej dôvery, ktorú ste nám prejavili kúpou v našom e-shope. Prajeme všetko dobré.

Všetky dodané čaje majú príjemnú lahodnú chuť. Som spokojná a budem objednávať znovu.Dakujem

OK ozaj výhodné

Reakcia obchodu ClikkTEA

Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Ďakujeme pekne za Vašu recenziu!

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za hodnotenie, recenziu a Váš čas. Veľmi si to vážime a tešíme sa z Vašej spokojnosti. Rovnako ďakujeme za Váš nákup a dôveru, ktorú ste nám kúpou v našom e-shope prejavili. Ešte raz veľká vďaka a prajeme všetko dobré.

Tím ClikkTEA

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru

Reakcia obchodu ClikkTEA

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Rýchlosť a spokojnosť zákazníkov je jednou z našich priorít!
    Budeme sa tešiť aj nabudúce :)