• Aj telefonicka komunikacia

Hezký den Táňa,

děkujeme za Vaši recenzi, která nás velice potěšila.
    Díky, že jste s námi.

Romča

rýchle dodanie, krásne zabalený kvalitný tovar

Dobrý den, Marto,

to nás nesmírně těší! ;-)
    Budeme se těšit na další Vaše objednávky.

Hanka

• úplná spokojnosť s tovarom aj obchodom :)

Reakcia obchodu Cityzen.sk

to nás nesmírně těší! ;-)
    Budeme se těšit na další Vaše objednávky.

Hanka

Aj ked vo zvyhodnenych sadach dany druh tricka nebol v CitiZen mi vysli v ustrety a dodali vo velmi kratkom case pozadovany druh.

Tricka CityZen mi pri mojom nadmernom poteni sa dodavaju komfort, pohodlie a sebavedomie a pri mojej ceste do subtropickeho Bali mi vynikajuco posluzili.

Dakujem!

Hezký den Rado,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací k další práci.

• Komunikácia
    • Prístup k zákazníkom

Hezký den,

velmi Vám děkujeme za pochvalu! Našich zákazníků si vážíme a snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc.
    Ať se Vám naše oblečení hezky nosí.

Romča

• Všetko vykonajú v prospech zákazníka som spokojný.

Hezký den,

vážíme si Vašeho hodnocení. Máme radost, že se Vám nákup u nás líbil a vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

• Komunikácia

Hezký den Borisi,

děkujeme za 100% doporučení a Vaši zpětnou vazbu, které si velice vážíme.

Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Cityzen.sk

děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme velmi rádi, že jste byl/a spokojen/a s rychlostí dodání. Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou a těší nás, že jsme splnili vaše očekávání.

Těšíme se na vaši další objednávku!

Kvalitný materiál.
    Rýchle a spolahlivé dodanie.
    Ústretová komunikácia.

Dobrý den Gabo,

Vaše podpora nás motivuje a těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Pokud budete mít další přání nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme za vaši důvěru a přejeme vám krásný den!

Bleskové doručenie

Hezký den Jáne,

velmi nás těší, že náš eshop doporučujete a kladně hodnotíte rychlé zaslání produktů.

Romča

Osobný a milý prístup, rýchle doručenie a výborná kvalita materiálov. Oceňujem aj ekologickejšiu formu balenia, vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu Cityzen.sk

velice si vážíme věrných zákazníků. Nadále se budeme snažit vaši důvěru nezklamat.

Dobrý deň.
    Vadí mi, že pri objednaní dvoch polokošiel mi veľkosť M pri jednej z nich bola dobrá a pri druhej bola o 1cm na každej strane väčšia. Už sa mi to stalo aj predtým. Bolo by fajn dávať na shop aj rady, či daný tovar je o niečo väčšie a stačí si objednať o 1 číslo menšiu veľkosť.
    CityZen® Pánska polokošeľa MASSY navy-svetlo modrá Veľkosť: M CityZen® Pánska polokošeľa ANTONY sivá/žltá Veľkosť: M

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi si toho vážíme.
    Pánské polokošile ANTONY se zrodily z polokošil MASSY. Naši zákazníci totiž žádali o drobné úpravy ve střihu a odebrání detailu na límečků… a my jsme jim to všechno splnili. To se týká i délky u košile ANTONY, která je lehce prodloužená.
    U každého našeho produktu je velikostní tabulka, kde si můžete dané rozměry porovnat. Doporučím si vzít, pokud máte nějakou Vaši polokošili a porovnat ji s našimi rozměry. Tabulka velikostí nám opravdu souhlasí.
    Naše polokošile obsahují 95% bavlny a 5% elastanu tzn, že po vyprání se můžou o 1 až 1,5 cm srazit. Tuto informaci uvádíme i u tabulky velikostí.
    Snažíme se vždy zákazníkům vyjít maximálně vstříc, pokud je to v našich možnostech. K dispozici jsou Vám kolegyně na zákaznickém servisu, proto se neváhejte na ně kdykoli obrátit. Velmi rády Vám pomohu i s výběrem velikostí, aby se tato zkušenost již neopakovala.

• Vyborna komunikacia

Hezký den,

děkujeme za milou recenzi, velice nás potěšila a vážíme si toho, že jste si na nás udělali čas.

Hanka

Tovar je kvalitný a doručený

Hezký den,

děkujeme za hodnocení a za 100% .

Hanka

Je to výborný pocit istoty, keď už všetky antiperspiranty zlyhaly.

Hezký den Evito,

Jsme vděční za vaše slova uznání.

Hanka

maxi profesionálny prístup k zákazníkovi

Reakcia obchodu Cityzen.sk

to jsme rádi! Spokojený zákazník je naše nejcennější odměna.

Hanka

SUPER PRODUKT. Velmi prijemny material. Rychle dodanie. Nevyhodou vyssia cena a slabsi dizajn. Potesila by zlavova poukazka na dalsi nakup. Isto si objednam aj dalsie. Predajca bez chyby.

Hezký den Slavko,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a za to, že jste s našimi výrobky spokojena. Rozumíme, že každý zákazník má své preference. Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší, avšak odpovídá kvalitě. Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti.

Vaše připomínka je pro nás cenná, a proto ji předáme našemu týmu.
    Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

• ústretová komunikácia
    • rýchle jednanie

Reakcia obchodu Cityzen.sk

jsme velmi rádi, že nákup proběhl k Vaší spokojenosti a moc děkujeme za udělení kladné recenze.

Hanka

Výborná komunikácia, rýchle dodanie kvalitného tovaru.

Hezký den,

Vaše spokojenost je pro nás odměnou a děkujeme Vám za udělení pozitivního hodnocení!

• Rýchlosť dodania

Zatiaľ prvá objednávka ale všetko prebehlo hladko

Dobrý den Romane,

jsme rádi, že k Vám balíček bleskurychle dorazil a přejeme Vám ať se trička hezky nosí. Vážíme si Vašeho hodnocení.