tri tyzdne od objednavky, tovar nedoruceny (v case objednania bol status tovaru - skladom), telefon nedvihaju, na e-mail nereaguju, objednavku som zrusil

• Objednalnsom si vysavac po tyzdni ani obraz ani zvuk ci dojde a kedy vobec

Tovar bol vraj na sklade, po niekoľkých dňoch sa mi ozvali, že to bol omyl a je vypredaný, na internete ešte stále bol aj naďalej.

• Objednavku mi zrušili po týždni so slovami, že tovar predali.

Pri objednavke tovaru bolo na stranke uvedene ze tovar je na sklade co nebola pravda, co so zistila po tyzdni ked som sa snazila zistit kde objednany tovar je a ked mi vcera konecne volali ze tovar je uz odoslany taktiez to nebola pravda, poslali ho az dnes rano co vidim v aplikacii prepravcu cize cely proces od objednania az po dodanie trva viac ako 2 tyzdne

tovar uvedený skladom. nie je na sklade

Aj napriek tomu, že na ich stránke je stále objednaný tovar ako skladom po 5 týždňoch zrušili objednávku. Nie som si istý či vedome nezavádzajú.

• Žiadna komunikácia,žiadne informácie o stave objednávky,nedá sa ani dovolať na kontakt ktorý je na webovej stránke

• mate čas zrušit objednavku lebo 7 dni čakam a nič

• Tovar mi dodali iný ako som požadoval

Ide síce o malú zmenu ale doma mám nástavce na WB 120 a vy ste mi dodali kefu WB 130. Takže si kúpim ešte jednu, takú čo potrebujem. Určite to ale nebude z firmy v Krásne nad Kysucou

Objednal som vysavac s tym ze pri nom svietilo na sklade. Ubehol tyzden a zatial ziadna sprava o termine dorucenia. Informoval som sa aj na cisle uvedenom na stranke a povedali mi , ze situaciu preveria a daju mi vediet. Doteraz nikto nevolal. Objednavka sa neda nijako trackovat co by mal byt dnes standard. Zakazník asi u nich nie je na prvych prieckach.

• Tovar prišiel poškodený, na podanú reklamáciu nereagovali

po niekoľkých dňoch od objednania sa mi ani neunuvali napísať,že tovar nemajú skladom,pričom bolo písané,že ho maju

Ani po dvoch týždňoch mi tovar nedoručili a na e-mail neodpovedajú. Celé zle!

Doručený tovar som prevzal aj keď mi poslali namiesto objednávacej tabletovej soli Salinen Austria 25 kg značku Tabsol 25kg.
    Balenia soli Tabsol obsahuje tablety max 60% zbytok čistá mletá sol .Zrejme preto ako bola doručená.
    Vyberal som na heureke tabletovú sol Salinen Austria 25 kg z najlepšou cenou no po pre kliknutí z najlepšou cenou Salinen Austria vyskocí balenie Tabsol.Kde sa stala chyba neviem no z tohto obchodu už neobjednám hlavne kvoli neskorému doručeniu a poškodeniu obalu a rozdrobeniu tabliet .

Zatiaľ tovar neprisiel