tri tyzdne od objednavky, tovar nedoruceny (v case objednania bol status tovaru - skladom), telefon nedvihaju, na e-mail nereaguju, objednavku som zrusil

• výhodné ceny produktov, fajn komunikácia
    • celkom drahé možnosti doručenia

• Objednalnsom si vysavac po tyzdni ani obraz ani zvuk ci dojde a kedy vobec

Tovar bol vraj na sklade, po niekoľkých dňoch sa mi ozvali, že to bol omyl a je vypredaný, na internete ešte stále bol aj naďalej.

Super cena, rychlost dodania

• Objednavku mi zrušili po týždni so slovami, že tovar predali.

• Neschopnosť

Ani sa neuráčia oznámiť že tovar nemajú na sklade a že ho nepošlú neodpovedia ani na email až keď sa človek rozhodne zavolať ako je na tom oblednávka tak sa vyhovárajú že majú toho moc.

Pri objednavke tovaru bolo na stranke uvedene ze tovar je na sklade co nebola pravda, co so zistila po tyzdni ked som sa snazila zistit kde objednany tovar je a ked mi vcera konecne volali ze tovar je uz odoslany taktiez to nebola pravda, poslali ho az dnes rano co vidim v aplikacii prepravcu cize cely proces od objednania az po dodanie trva viac ako 2 tyzdne

tovar uvedený skladom. nie je na sklade

Aj napriek tomu, že na ich stránke je stále objednaný tovar ako skladom po 5 týždňoch zrušili objednávku. Nie som si istý či vedome nezavádzajú.

• Žiadna komunikácia,žiadne informácie o stave objednávky,nedá sa ani dovolať na kontakt ktorý je na webovej stránke

• mate čas zrušit objednavku lebo 7 dni čakam a nič

• zatiaľ najlepší eshop

žiadna

• Tovar mi dodali iný ako som požadoval

Ide síce o malú zmenu ale doma mám nástavce na WB 120 a vy ste mi dodali kefu WB 130. Takže si kúpim ešte jednu, takú čo potrebujem. Určite to ale nebude z firmy v Krásne nad Kysucou

Objednal som vysavac s tym ze pri nom svietilo na sklade. Ubehol tyzden a zatial ziadna sprava o termine dorucenia. Informoval som sa aj na cisle uvedenom na stranke a povedali mi , ze situaciu preveria a daju mi vediet. Doteraz nikto nevolal. Objednavka sa neda nijako trackovat co by mal byt dnes standard. Zakazník asi u nich nie je na prvych prieckach.

• Rýchlosť dodania tovaru

• skvela komunikacia, rychle dodanie

• profesionálny prístup
    • rýchla a ústretová komunikácia
    • Tovar prišiel poškodený, na podanú reklamáciu nereagovali