• ... dodacia doba je na bode mrazu

Správy o objednávke chodia, no objednaný tovar sa niekde túla

Dobry den,

Ako sme spolu uz volali, bohuzial posta nedorucila spravu o tom, ze vas tovar caka na poste.

Je to problem, ktory riesime a do buducna by sme chceli vyuzivat sluzby balikomatu, kde posta ulozi zasielku a posle aj SMS spravu, ze vas tovar caka na poste.

Za komplikacie sa ospravedlnujeme, my sme tovar poslali nasledujuci den po vasej objednavke, o com sme vas aj informovali SMS spravou a emailom.

V kazdom pripade ste uz tovar prebrali na poste, tak nech vam dobre sluzi :)

• Neinformovanost zakaznika

Dobry den pani Janka,

Ospravedlnujeme sa za komplikacie. Tovar prisiel v ten den, ako ste volali, co bolo 7 dni ako bola dodacia doba tovaru. Kolega o zasielke nevedel a zle vas informoval, ze to v dany den nepride.

V kazdom pripade nas mrzi, ze vas obchod u vas nedopadol najlepsie. Ak nam do buducna date este sancu, kludne sa pripomentne, nejaku zlavu vam urcite dame.

www.ciernydrak.sk

• Poslali mi inú vec ako na obrázku.

Dobry den,

Dakujeme za hodnotenie. Mrzi nas, ze vam prisiel iny obal hry, ako bol na obrazku. Bohuzial sa casto stane, ze my dostaneme od distributora obrazok a fyzicky nam pride uz edicia v inom obale, ako to bolo pri vasom produkte, kde pri zmene ceny presla edicia zmenou obalu.

Hra je samozrejme ta ista. Ak vam zalezi na presnom vyzore obrazku, doporucujem sa spytat dopredu a overit si to.
    V kazdom pripade ale u takych 99% produktov sedi aj obrazok produktu s tym, co vam pride. Pri tom 1% sa moze jednat o drobnu zmenu, ze ma biely/cerveny/zeleny/oranzovy okraj navyse....

• nižšie ceny
    • nedodržanie dodacej lehoty, zlá logistika

veľká bublina spľasla

• nedoručil kompletny tovar ako bol na stranke uvedený

• Nedostal som záručny list.

Dobry den,

Vsetky doklady posielame elektronicky, takto setrime tisice papierov rocne, co ine obchody u drvivej vacsine zbytocne tlaci. S reklamaciami sme nemali nikdy ziadne problemy.

Taktiez hodnotite kvalitu komunikacie bez toho, aby ste nam napisali email, alebo aspon na online chate.

Co sme mohli urobit lepsie z nasej strany je to, ze v SMSke budeme spominat, ze v emaily su doklady, tuto zmenu sme uz urobili vdaka vasmu feedbacku.

V kazdom pripade verim, ze vam bude produkt sluzit vporiadku a ak budete mat akekolvek problemy, tak sa na nas obratite.

• Dotácia doba
    • neviem

neviem vám povedať

Dobry den,

Objednavali ste si predobjednavkovy tovar, ktory este nevysiel (GTA 5 na PC).

Z vasej recenzie ale nevieme velmi posudit, kde sme urobili chybu, tazko sa nam z nej posuva dalej, aby sme vam poskytli lepsie sluzby do buducna.

Eduard Winkler

• Obr-dlha dodacia lehota, v inom obchode za ten cas aj 2x pride tovar.
    • Nemaju prehlad o uhradeni zasielky!

Môj prvý a posledný nákup.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa, chyba bola na nasej strane. Prestali nam chodit notifikacie z platobnej brany a vasu objednavku sme povazovali ako nezaplatenu. Chybu sme aj vdaka vam uz spozorovali a napravili.

Za komplikacie sa ospravedlnujeme.

www.ciernydrak.sk

• pre mňa žiadne, lebo obchod sa neuskutočnil
    • komunikácia žiadna

zatiaľ nepoužiteľný

Dobry den,

Objednali ste si tovar, ktory este nevysiel. Titul Hra o Trony 4 pride na trh (nie len k nam) 18.2.2015.

Pri titule je tento udaj uvedeny. Verim ale, ze akonahle vam titul pride, uz budete spokojnejsi.

Komunikovat s nami mozete aj cez online chat (online sme vacsinu poobedia), cez emaily alebo aj telefonicky. Na vsetky otazky promtne odpovedame a aj milo by som povedal :).

• zatiaľ nie sú
    • Ani ma neupovedomili o tom, že tovar nemajú na skladenapriek tomu, ž na stránke majú poznámku, že ak tovar mešká, tak dajú včas vedieť meškanie dodávky. Musela som sa informovať sama,keď som vi dela, že ani po roh dňoch objednávka nedošla.

nijako

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za meskanie, chyba bola na nasej strane, tovar sa mal podla distributora naskladnit skor a zabudli sme vas informovat o meskani.

Tovar sme vam poslali s dopravou zdarma ako sme s vami odkonzultovali.

www.ciernydrak.sk

• Nemôžem poskytnúť hodnotenie, nakoľko mi tovar nebol ešte doručený.

• Ake vyhody ked mi nic neprislo

• informácie o objednávke
    • prehľadnosť stránky
    • neskoré ddodanie tovaru

Celkom dobrý

• Tovar som objednával 29.12.2014 a do dnešného dňa 11.1.2015 mi nebol doručený neodporúčam tento obchod nikomu

Dobry den,

Tovar sme chybne nenaparovali k vasej objednavke, no nasledne (11.1.) sme tak urobili a tovar poslali.

Za komplikacie sa ospravedlnujeme.

www.ciernydrak.sk

Tovar som objednal 28.12.2014 a do dnes t.j.8.1.2015 mi nebol dodaný. Komunokácia s obchodom bola dobrá, ale len dva dni. Potom sa mi nikto neozval a stav mojej objednávky:bola potvrdená a usilovne na nej pracujeme. Ani či je to odoslané, alebo vybavené skrátka nič.Hrúza.

Dobry den,

Za meskanie sa ospravedlnujeme, vela dodavatelov mali par dni na inventuru po sviatkoch.

Tovar vam bol poslany 10.1., za meskanie sa ospravedlnujeme, uz by nemali nastat zdrzania pri dodavkach, uz nikto nerobi inveturu.

www.ciernydrak.sk

• že ma žiadate o hodnotenie v dobe keď mi ešte nebol produkt doručeny!

Objednala som hru a ani na druhý pokus neprišlo čo malo. Som maximálne sklamaná. A doručovateľa toho by som už vôbec nehodnotila!!!

• prišlo nam prazdny obal s hroU na PC

Dobry den,

Bohuzial balenie neobsahuje disky. K produktu sme vsak tuto informaciu teraz pridali. Ospravedlnujeme sa za nedorozumenie, sme si to nevsimli, ze to tam nemame.