• Uplna ignoracia

• Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Použitý tovar

Hry predávajú síce nove, no ak sa jedna o herne konzoly tak si dávajte radšej pozor, pretože určite niesu nove, a neprídu Vám v lepšom stave ako keď si to kúpite od niekoho iného z druhej ruky. Takže znova platí pravidlo že keď je cena veľmi nízka, tak tam bude vždy nejaký háčik. Toto bol môj prvý aj posledný nákup na tomto e-shope, radšej si priplatím par eur za niečo čo je naozaj nove, a nie rok použivanie niekym iným. Tak dúfam že si ľudia radšej priplatia a kúpia z nejakého overeného obchodu, ako ušetriť par eur a dostať aj kopu problémov navyše. Toto je moja skúsenosť s týmto "bazárovým" e-shopom.

Reakcia obchodu ciernydrak.sk

Mrzí nás , že bola daná konzola v takom stave ako ste nám ju opisali . Konzolu sme Vám poslali tak , ako nám ju doručil oficiálny Sony distribútor .
    Čo pre Vás môžeme spraviť je , že Vám konzolu zoberieme späť a vrátime Vám peniaze . Poprípade nám navrhnite nejaké riešenie, s ktorým budete spokojný vy .
    Verím, že nájdeme riešenie k vašej spokojnosti.
    Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležita.
    S pozdravom Jozef
    BlackDragon Customer Service.

Obchod vypadá sľubne, má výborné ceny, výbornú internetovú stránku ale mínus je že si nekontroluju dostupnosť tovaru a musel som čakať 4 dni aby mi oznámili že tovar nieje na sklade a že ho nebudú objednávať.

Dodali inu mys a vymenu za objednanu nezrealizovali do dnes.

• Objednany tovar - 1
    • Vybavena objednavka - 0
    • Komunikacia obchodu - 0

Ak nieco nepotrebujete alebo nechcete, kludne si to objednajte. Obchod Vas nebude zbytocne obtazovat informaciami.

Reakcia obchodu ciernydrak.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.

Tovar, ktorý ste si objednala sme nemali skladom a museli sme ho objednať. Bohužiaľ sme vás nedopatrením zabudli informovať o tom že dodanie bude trvať dlhšie.

Veríme že do budúcna si to u vás budeme môcť napraviť.

• dobré ceny, široký výber tovaru
    • dlhé čakanie na tovar

určite tu nenakupujte vianočné darčeky ako ja lebo vám nestihnú prísť

Dodnes neprišiel tovar za ktorý som už uhradil bankovým prevodom celú čiastku.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za vzniknute komplikacie.

Tovar nam distributor poslal, no pri tom vsetkom stahovani a chystani otvorenia showroomu sa nam niekde stratil a nevedeli sme ho najst.

Verim, ze do buducna si to u vas budeme moct napravit.

Majitel spolocnosti

• -tovar objednaný pred 11timi dňami ešte nemajú ani skladom, aj keď pri tovare je oznam, že dodanie do 4dní. Ani sa neunúvali ozvať
  • Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Doprava
    • Cena sa zdá byť výhodná, ale len preto lebo nie sú platcami DPH, ak nakupujete ako podnikateľ, dajte si na to pozor

V časoch, keď Alza doručuje aj cez víkendy a aj väčšina eshopov doručuje objednávku na druhý deň, aby som si musel chodiť vyzdvihovať balík na poštu je pre mňa nepredstaviteľné. Tiež je podľa mňa neprehľadné a zavádzajúce, ako uvádzajú ceny, ktoré sú bez DPH, pretože nie sú platcami DPH. Ja som si to všimol až na faktúre. Ak teda nakupujete ako podnikateľ, dajte si na to pozor, tie ceny v skutočnosti nie sú až také výhodné.

Dobry den pan Igor,

Mrzi nas vasa nespokojnost. Radi by sme boli platci DPH, no pri prechode zo Zivnosti nam Danovy urad zamietol ziadost o dobrovolne platcovstvo.

Uz sme ale prekrocili limit na platcovstvo, takze za par dni by sme mali byt uz platci DPH.

Cena by bola rovnaka aj keby sme boli platci a aj keby sme neboli, myslim, ze chapete principu, ked je firma platca dane. Nakupujeme tovar uz s DPH, rovnako ako keby sme boli platci (zo Slovenska), DPHcku si vsak nemozeme uplatnit, cize sa premieta do ceny nakupu. Nie je to ziadne zavadzanie s cenou, aj ked sme boli platci, nase ceny na Razer patrili medzi najlepsie na trhu.

Ohladom dodania postou, to je bohuzial subjekt, ktory mi nedokazeme ovplyvnit. Dorucenie do ruk poskytuju kurierske spolocnosti a nie postove zasielky.

V kazdom pripade sa ale nevieme porovnavat s Alzou, no berte to tak, ze sme slovenska firma a nie ceska.

Verim, ze ked nas lepsie spoznate, tak vasu neodporucaciu recenziu zmenite. Najdte nas na facebooku, instagrame a aj osobne v Bratislave. Stretavame sa so zakaznikmi a mame ich radi :).

Za recenziu vam pekne dakujeme, snazime sa veci podla nich zlepsovat, aj ked vo vasej recenzii su veci, co sa nam tazko ovplyvnuju.

Majitel obchodu

• ponukaju produkty ktore iny nemaju..
    • zle informovanie o produktoch.. malo informacii.. nepresne informacie o produkte..

popis tovaru na webstranke bol uplne nepresny az klamlivy.. tovar som dostal bez balenia /na stranke produktu bol aj s obalom/.. informacia o charaktere produktu bola uplne klamliva.. popis bol nepresny az zavadzajuci.. ked som pisal staznost na online chat ani po troch dnoch sa nikto neozval..
    nikdy viac..

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za vzniknute komplikacie. Na stranke sme mali naozaj zly obrazok k produktu. Uz sme to napravili a ponukli sme vam aj kompenzaciu.

Majitel obchodu

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Pri objednavke digitalneho kluca treba cakat to dalsieho dna na kluc na zahranicnych strankach dostanete digitalny kluc do par sekund. Hanba

Dobry den,

Mate pravdu, ze neposielame cd kluce obratom, robime to manualne zatial, kym neprejdeme na novy web, ktory by mal byt hotovy do 2. mesiacov.

Majitel obchodu

• 10 dni po objednani a tovar stale nemam.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa, tovar nam meska a doskladni sa zajtra, najneskor v pondelok.

majitel obchodu

• tovar na sklade dodavka do troch dni a cakate 13dni ospravedlnenie a doprava zdarma a faktura vystavena aj scenou za dopravu
    • Zavadzanie zakaznikov

Dobry den pani Katarina,

Ospravedlnujeme sa, naozaj vam kolega slubil postovne zdarma a neprehodili sme to v systeme.

Pracujeme uz na naprave a na kompenzacii pre vas.

www.ciernydrak.sk

• Ziadne
    • Tovar mi ani po 10 dnoch nedorucili a ani nedaju vediet co sa deje a popritom na stranke mali uvedene ze tovar je na sklade

Ich stranku uz ani neotvorim

• Neda sa zistit, kedy bude tovar doruceny.

• zlá komunikacia,kedže dodacia doba mala byť 3dni a až po mojom telefonate sa rozhybali a nakoniec som čakal 2 týždne

Dobry den,

Za meskanie sa ospravedlnujeme. Mrzi nas, ze sme vam nakupom neurobili radost, prave naopak.

majitel obchodu

• bola som tam 3x a bolo zamknuté, a tel číslo 0948218131 nik nebral tovar som si nepravzala...

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za vzniknute komplikacie, kolega zaspal.

www.ciernydrak.sk

• Dodacia doba, kvalita dodaného tovaru