• - dobra cena
    • - doprava akoze zadarmo - treba ist na postu, pretoze balik poslu ako doporuceny list
    • - dorucili nespravny tovar - ziadny pokus o napravu, musel som ist tovar vymenit osobne (alebo cakat dalsi tyzden) - a to som mal mat dopravu zadarmo

viac tento obchod nepouzijem

• Krabicky od hier za dobru cenu
    • Komunikácia so zákazníkmi
    • Nekompletný tovar
    • Obsah nespĺňal to čo bolo napísané že bude obsahovať
    • Poškodené krabičky

Objednal som si viacero krabičiek od hier, niektoré boli poškodené a v jednej konkrétne od hry Zaklínač mala byť priložená aj mapa a nálepky, tie bohužiaľ neobsahovala. Citim sa byť zamestnancami ktorí pre mňa tovar pripravovali podvedený. Po tejto skúsenosti s najväčšou pravdepodobnosťou v tomto obchode viac nenakúpim, pôjdem radšej k drahšej a spoľahlivejšej konkurencii.

Dobry den,

Za poskodene krabicky sa ospravedlnujeme, napisali sme vam na vymenu + kompenzaciu za nasu chybu.

Verim, ze prijmete nasu kompenzaciu, nie je v nasom umysle predavat krabicky prasknute alebo poskodene.

majitel obchodu

• neviem

- nebudem kupovať tovar druhy krat na tejto stránke

• Chodia snorit po konkurencii ... málo tovaru

Vyberte si inú stránku

Dobry den,

Mrzi nas, ze sme vam nevedeli dodat tovar v lehote, pri produkte vtedy nastal vypadok a sluchadla sa doskladnili asi o tyzden neskor.

Ohladom snorenia po konkurencii vsak nechapeme, ako to myslite. S konkurenciou mame korektne vztahy a obchodujeme medzi sebou. Nenazval by som to snorenim.

Taktiez ohladom tovaru, mame celkom siroku ponuku, nemame vsak ani skladove ani financne moznosti, aby sme nas sklad vyrazne rozsirili. Kazdy rok mame viac produktov skladom.

Verim, ze ak sa rozhodnete znovu u nas nabuduce nakupit, tak budete s nasimi sluzbami spokojny.

Eduard Winkler

• Hra vôbec nefunguje nedá sa spustiť.

Dobry den,

Mrzi nas, ze prvykrat, co pocujeme o nejakom probleme od vas je cez hodnotenie na heureke. Uz sme vam napisali na poskytnutie informacii.

V kazdom pripade vam pomozeme hru spojazdnit. Hry nie su ako elektronika, ze ked je nieco pokazene, tak to nefunguje. Je to vacsinou iba vec instalacie, alebo vykonom pocitaca.

www.ciernydrak.sk

• Dodanie CD kľúča cez víkend nefunguje a následne pošlú oskenovani obrázok proste otras.

Dobry den,

Dodanie formou CD Kluca je iba sposob dopravy, ktorym sa snazime znizit naklady na dopravu zakaznikom. Kedze sa nespecializujeme iba na digitalne produkty, nasa stranka nie je schopna automaticky posielat produkty.

Scan kluca je najefektivnejsi sposob, kedze prepisom kluca moze dost k chybam, preto to takto robime.

Chapeme, ze ste chceli hru hrat este cez vikend, ak by ste si produkt objednali este v piatok vecer, hru by ste na vikend mali. Momentalne ale nie je v nasich silach posielat kluce aj cez vikend, aj ked to obcas robime.

www.ciernydrak.sk

• Moja objednávka nebola vôbec vybavená,nikto ma neinformoval...proste nič..

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za meskanie, poslali sme vam nakoniec rychlejsie pamatovky ako ospravedlnenie za meskanie.

• 10 dni čakam na tovar a ani sa neozvu ze kedy mi to idu dodat

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za meskanie, tovar sme vam na 10. den poslali.

www.ciernydrak.sk

• Obal tovaru bol po prevzati poskodeny (platovy kryt bol rozlamany avsak disk poskodeny nebol) s firmou co mala na starosti dorucenie som spokojny nebol (tovar som nepreberal ja, bol som mimo SR, poskodenie som zistil az v nedelu).

Dobry den,

Obal vam vieme samozrejme doposlat novy, staci iba napisat email a poslat fotku, mame vela rezervnych obalov, ktore vam tuto skodu nahradia.

www.ciernydrak.sk

• úplne všetko....objednal som hru a došla mi verzia na online hranie a nikde to nebolo napísané ....

neodporúčam

Dobry den,

Mrzi ma, ze ste sklamany z nakupu. V kazdom pripade ste si zakupili rozsirenie pre hru, kde je nutne zakladnu hru uz vlastnit, tato informacia sa nachadzala v popise produktu.

Hra je urcite singleplayer, nie je to na online hranie, ziadny Fallout nevysiel ako online hra.

Ak mate problemy hru spustit/hrat, kontaktujte nas, prosim, priamo a verim, ze vas problem spolu vyriesime.

• ceny
    • dodacia doba, komunikácia

neodporúčam nakupovať v tomto obchode, pretože pri mojom vybranom tovare bolo uvedené, že tovar je skladom a dodacia lehota je 2-3 pracovné dní. Až keď som im napísal mail po 5tich dňoch od objednávky mi napísali že tovar im iba príde na sklad a do 2 dní ho mám doma. Prešlo celkom 12 dní od objednávky a tovar stále nemám a pritom to mal byť darček :(

1.12. som si objednala tovar. K dnesnemu dnu som moju objednavku neobdrzala, pricom mala byt k vyzdvihnutiu do 6 dni. Predajcu som minuly tyzden kontaktovala telefonicky a slubil mi dorucenie v priebehu minuleho tyzdna, nestalo sa tak. Bez vysvetlenia som potom dostala e-mail, ze moja objednavka bola zrusena. Nasledne mi bolo v pondelok 21.12. slubene, ze tovar budem URCITE mat 23.12. Nestalo sa tak. Absolutne nekorektny, neprofesionalny pristup. Klamlive informacie kvoli ktorym som sa nespravne spolahla na dorucenie aspon k dnesnemu dnu a tym padom darcek nezhanala inde. Viem si predstavit predvianocny zhon v takychto obchodoch ale prave preto som objednavala uz 1.12. a ani to ste nezvladli. Takze zajtra som vdaka vam bez darceka a tymto uzatvaram svoju prvu a poslednu velmi negativnu skusenost s touto spolocnostou. Urcite obchod nikomu neodporucam.

• dobry vyber
    • nekomunikuju, neviem ani ci mi tovar pride...

do 10 dni sa mi este neozvali:(

Reakcia obchodu ciernydrak.sk

Dobry den, uz sme boli nakoniec s vami v kontakte a vsetko sme vyriesili. Za vzniknute komplikacie sa ospravedlnujeme.

• Objednal som tovar v tomto obchode pretoze maju dobre ceny. Ale nejako im to asi nejde pretoze za tie ceny to asi nevedia zohnat ani sami. Same reci ziadne ciny.
    • tovar so super cenou ale nedodali a predlzuju termin dodania...

Neviem do kedy ma to bude bavit pocuvat tie terminy dodania...
    Zatial druhy termin uvidime ci to dodrzia -
    drzim palce :-)

Dobry den,

Bohuzial pri vasej objednavke nastala chyba v systeme distributora a prisiel nam iba 1 kus z tejto hry a vasu objednavku sme s tym bohuzial nevedeli pokryt.

Uz mame na ceste dalsie kusy.

Za komplikacie sa ospravedlnujeme, mrzi nas, ze sme vam nevedeli dodat tovar v pozadovanom termine.

www.ciernydrak.sk

• zle informacie ohladom tovaru

bol som si tam kupit falout 4 + darcek
    a ten darcek, aj napriek tomu ze bol avizovany ako plagat, bola len odznak s napisom cierny drak .. z brlohu by som za to iste +2eur dostal este aj tricko ...
    takto som si mohol pokojne kupit len cd kluc
    plagat bol len pre prvych 50 ludi (tato informacia tam bola len ohlaodm odznaku)

Dobry den,

Dakujeme za spatnu vazbu. Plagat sme nikomu neavizovali, ze bude k objednavke. Niektorym nasim stalym zakaznikom sme plagat dali, inak bol darcek avizovany cely cas odznak. Mozete si pozriet aj na facebookovej stranke, kde sme davali aj hlasovat, ktory odznak zvolit.

V Brlohu mali tiez len zopar triciek a my sme oficialne ziadne predmety nedostali, aj ked sme o ne ziadali.

Bohuzial je ine, ked kupujete od korporacie ako je Brloh, ktora je ceska firma a porovnavate nas, co sme fanusikovia hier zo Slovenska len pre jeden odznak.

V kazdom pripade bol len darcek navyse a mal trosku potesit ludi, ktori si hru predobjednali. Robili sme to s dobrymi umyslami dat nieco navyse.

www.ciernydrak.sk

• Chcelsom u vás kupovať kôly tomu,že môžem osobne vyzdvyhnúť tovar,ale tovar bohužial nemáte,len na web stránke.Preto tento obchod neodporúčam nikomu.

Dobry den,

Bohuzial nam tovar distributor nevedel dodat do 7 dni. Za komplikacie sa ospravedlnujeme, mrzi nas, ze sme vas sklamali. Tovar sa nam uz medzitym doskladnil.

• web
    • 3 dni nie je dodacia lehota

Dobry den,

Dakujeme za spatnu vazbu.

Za meskanie sa ospravedlnujeme.

Tovar, ktory ste si objednali v sobotu nebol skladom, naskladnenie potom trva do 3 dni (to je doda naskladnenia pri tovare), co nam trvalo bohuzial 4 dni.

Nasledne dorucenie postou trvalo 2 dni, co dodanie este predlzilo. 3 dni je ale doba naskladnenie a chapeme, ze sa to tazko definuje, ze su to pracovne dni, no nemame moznost to na eshope v takomto formate prezentovat.

V kazdom pripade sa zo vsetkych recenzii snazime poucit a nase sluzby zlepsit.

Urcite vymyslime, aby si nasi zakaznici vedeli lepsie predstavit, kedy im bude tovar doruceny.

• Ziadne
    • Nedavate zaruku na hry. Kupoval som hry zo stranky herni svet a tam mi daly zarucny list, doklad a dva roky zaruku na hru. U cierneho draka som nedostal nic.

Ziadny

Dobry den,

Zo zakona mate na vsetok zakupeny tovar (okrem vynimok ako PC hry s aktivacnym kodom) vzdy minimalne 2 roky zaruku. Mame to aj v obchodnych podmienkach, s ktorymi ste suhlasil pri nakupe:

6. Záručná doba a reklamácie

6.1. Záručná doba na nový tovar je v súlade s § 620 Občianskeho zákonníka 24 mesiacov.

Vsetky doklady posielame elektronicky, faktura vam prisla na email, ktora vam staci na reklamaciu tovaru u nas v pripade potreby reklamacie.

Snazime sa ist ekologicky a tym, ze doklady zbytocne netlacime setrime tisice papierov rocne (je to jedna z nasich zasad podnikania).

Z tohto postupu nechceme polavit, aj ked chapeme, ze niektori zakaznici radsej preferuju veci vytlacit. Ak je taka poziadavka, vzdy ju splnime k spokojnosti zakaznika.

Mrzi nas vase hodnotenie, no v kazdom pripade dakujeme za spatnu vazbu, do informacii (SMS spravy/emaily) budeme pridavat jasnejsie informacie ohladom reklamovania a zarucnej doby, co sme doteraz nerobili.

www.ciernydrak.sk

Produkt mi mal byť kuriérom doručený do 8 dní ale už prešlo 13 a ešte nebol.

Dobry den,

Za meskanie sa ospravedlnujeme, dopravu sme vam dali nasledne zdarma ako kompenzaciu.