• Na tovar čakám už dva týždne, obchod nekomunikuje ani neodpovedá na moje e-maily.

• Cena tovarov
    • Komunikácia

Týždeň po prijatí platby z mojej strany neboli schopní ani zmeniť stav mojej objednávky z “uhradiť”. Na mail neodpovedali, telefón stále rušili napokon napísali SMS že tovar bude doručený po víkende. V pondelok prišla SMS že objednávku zrušili a peniaze mi pošlú späť do 3 pracovných dní... Dnes je piatok od pondelka prešiel opäť týždeň a peniaze ešte stále nevrátili! Neodporúčam!

• Kupovanu klietku mali o dosť lacnejšiu ako v iných e-shopoch no po objednaní ju už nemali skladom avšak na moje prekvapenie ma okamžite kontaktovali a odoslali mi väčšiu klietku za cenu menšej tak že nadmieru spokojný.
    • Žiadne.

Doručenie a komunikácia perfektná, dokonca sme dostali aj darček, ktorému sa môj škrečok veľmi potešil. :)

• Výborná komunikácia
    • -rýchle dodanie

-najlacnejšie - ten tovar, ktorý som ja hľadala
    -komunikácia
    -rýchle, dá sa povedať, že okamžité dodanie(do 24 hodín)
    -plne odporúčam

• Seriozne jednanie dobre ceny maximalna spokojnost

Ja som spokojny aj s cenou aj s dodanim

• neochota, nezaujem o zakaznika, zavadzanie

• Slabá komunikácie pri reklamácii.

Dobre si prezrieť tovar, ktorý doručí kuriér. Hneď volať a nepísať maily. Na maily sa majiteľovi ťaží odpovedať, ako sa pri reklamácii patrí. Plus je, že majú dobrý výber tovaru.

Ok. Odporucam.

• Široký výber

• Rýchlosť, tovar v dobrej cene Ai kvalite. Komunikácia s dodávateľom.
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom

• Spoľahlivosť
    • Neviem

Odporúčam

• Dobré ceny.
    • Veľký výber tovaru.
    • Nekvalitný tovar.
    • Zlá komunikácia v prípade reklamácie.
    • Dlhá doba vybavenia reklamácie.

Obchod má sice veľký výber tovaru za nízke ceny, ale kvalita tovaru je otázna. Kúpil som si klietku SARA, prišla mi zabalená tak, že bola obalená niekoľkými vrstvami folie. Po rozbalení som zistil, že spodná umelá časť klietky javí známky poškodenia (na niektorých miestach šedého plastu sú biele škvrny ako náznak že sa ide nalomiť) A ani chýbali j niektoré časti príslušenstva.
    Po dvoch mesiacoch reklamovania, písania mailov a snaženia sa volať s niekym z obchodu som sa dopracoval aspoň k doposlaniu chýbajúceho príslušenstva. Reklamácia spodnej časti klietky mi bola zamietnutá.

• Táto klietka aj s dopravou bola najlacnejšia z ponúkaných obchodov.
    • neviem o žiadnych, bol to môj prvý nákup

Všetko v poriadku.

• zavádza zákazníkov, kŕmi ich výhovorkami a potom nedvíha telefón

neodporúčam

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Dobrý deň, je veľká hanba že ten kto pridal túto recenziu sa nevie predstaviť ani menom, a keď zákazníkovi pošleme reklamačné vyjadrenie za daný tovar ktorý si mal skontrolovať pri prebratí z prepravnej spoločnosti, tak mi nemôžeme za to keď mi pošleme tovar v poriadku a prepravná spoločnosť ho rozbije tak mi za to nemôžeme. Takže žiadne výhovorky sme Vám netvrdili.

• nemá uvedené reálne množstva na sklade. A keď aj odpíšu, že tovar bude skladom od nejakého dátumu a zašlú objednávku. Viac klienta nekontaktuju.

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Každého klienta kontaktujeme pokiaľ máte dobre vypísané kontaktné údaje.