• Na tovar čakám už dva týždne, obchod nekomunikuje ani neodpovedá na moje e-maily.

• Cena tovarov
    • Komunikácia

Týždeň po prijatí platby z mojej strany neboli schopní ani zmeniť stav mojej objednávky z “uhradiť”. Na mail neodpovedali, telefón stále rušili napokon napísali SMS že tovar bude doručený po víkende. V pondelok prišla SMS že objednávku zrušili a peniaze mi pošlú späť do 3 pracovných dní... Dnes je piatok od pondelka prešiel opäť týždeň a peniaze ešte stále nevrátili! Neodporúčam!

• neochota, nezaujem o zakaznika, zavadzanie

• Dobré ceny.
    • Veľký výber tovaru.
    • Nekvalitný tovar.
    • Zlá komunikácia v prípade reklamácie.
    • Dlhá doba vybavenia reklamácie.

Obchod má sice veľký výber tovaru za nízke ceny, ale kvalita tovaru je otázna. Kúpil som si klietku SARA, prišla mi zabalená tak, že bola obalená niekoľkými vrstvami folie. Po rozbalení som zistil, že spodná umelá časť klietky javí známky poškodenia (na niektorých miestach šedého plastu sú biele škvrny ako náznak že sa ide nalomiť) A ani chýbali j niektoré časti príslušenstva.
    Po dvoch mesiacoch reklamovania, písania mailov a snaženia sa volať s niekym z obchodu som sa dopracoval aspoň k doposlaniu chýbajúceho príslušenstva. Reklamácia spodnej časti klietky mi bola zamietnutá.

• zavádza zákazníkov, kŕmi ich výhovorkami a potom nedvíha telefón

neodporúčam

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Dobrý deň, je veľká hanba že ten kto pridal túto recenziu sa nevie predstaviť ani menom, a keď zákazníkovi pošleme reklamačné vyjadrenie za daný tovar ktorý si mal skontrolovať pri prebratí z prepravnej spoločnosti, tak mi nemôžeme za to keď mi pošleme tovar v poriadku a prepravná spoločnosť ho rozbije tak mi za to nemôžeme. Takže žiadne výhovorky sme Vám netvrdili.

• nemá uvedené reálne množstva na sklade. A keď aj odpíšu, že tovar bude skladom od nejakého dátumu a zašlú objednávku. Viac klienta nekontaktuju.

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Každého klienta kontaktujeme pokiaľ máte dobre vypísané kontaktné údaje.

• nehodnotím
    • žiadna komunikácia ani odpoveď na email

priemerný e_shop, tovar na web stránke je, ale komunikácia so zákazníkom ŽIADNA

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Dobrý deň, komunikácia není?, keď Vám voláme a stále hovoríte že ste v práci a potom nám voláte dobre že nie o 22:00, aj mi máme určitú pracovnú dobu a nie ešte doma riešiť.

Objednala som klietku, ktora mala na stranke stav "na sklade". Dostala som info od obchodnika, ze klietka skladom nie je a bude koncom mesiaca. To bolo pred 3 tyzdnami a dodnes sa mi nikto neozval, napriek tomu, ze som sa uz pripomenula, kedy mi bude tovar doruceny. Nastastie som neplatila vopred.

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Vaša chyba že ste nezaplatili vopred, takéto objednávky sa vybavujú najskôr, a mi nemôžeme za to že odosielame 150 klietok denne a niekedy nám daný tovar vypadne a trvá dlhšie, kým nám ho vyrobia. Máme najlacnejší tovar na trhu tak si kľudne objednajte u konkurencie.

• neodpisuju na emialy, nezdvihaju telefony

predajca mi nezdvíha telefon, neodpovedá na emaily.
    tovar bol zaplatený pred 12 dnami a stále mi neprisiel a kedže nemám zo strany obchodu žiadnu odpoved , neviem, kedy mi zaplatený tovar dodajú

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

Tovar bol dodaný len s oneskorením.

-majiteľ obchodu nekomunikuje sso zákazníkom,
    neodpovedá na e-maily, nezdvíha telefon
    -neinformuje o stave objednávky, tovar som
    objednala 23.9.2016 a do dnešného dna som ne-
    bola informovaná o stave mojej objednávky

• komunikácia so zákazníkom cez telefón, dodacia lehota, neinformovanosť zákazníka o stave zásielky a o zmenách na predajni

Nebudem sa vyjadrovať. Toto bol môj posledný nákup vo vašej spoločnosti, nakoľko na internetovej stránke uvádzate 24 hodinovú dodaciu lehotu a nie ste schopní dodať zásilku za taký čas. Zásielku som si objednával v stredu 7. 9. 2016 a je 19.9.2016 a zásielka nie je dodaná.

Nikdy viac.

• Nedostatočná komunikácia zo zákazníkom, nedodržanie termínu dodania,po 6dňoch čakania prišiel iný tovar

Nespokojná, obchod nedoverihodny

Dobrý deň
    Keď máte jasne na stránke napísane že z technických príčin máme oneskorený exoprt , tak to nie je naša chyba ale Vaša, že nieviete si poriadne prečítať. Prajem pekný deň

• je tam výber
    • 1. keď už končím hovor mi povedia že mi zavolajú neskôr a ja čakám a čakám a nič
    • 2. objednala som si to pred asi takými 2 týždňami a ešte mi to neprišlo

Dobrý deň

Bol mi doruceny Tovar v inej farebnej kombinacii, ako som si objednal...

Nasledny tel. kontakt neuspesny.

Reakcia obchodu CHOVÁME ZVIERATKA

V rotátore a pod produktami máte jasne napísané, že farba je vyexportovaná podľa skladových zásob. Prajeme pekný deň.

• -nebol mi dodaný objednaný tovar, len niečo podobné, no horšie
    • - keď som chcela nájsť foto ponúkaného tovaru (klietka pre škrečka) pre reklamáciu u obchodníka, už sa daná fotografia na stránke nenachádzala
    • - objednané piliny mali mať objem 20 litrov, bolo mi dodané sotva tri
    • -bola som sklamaná, taktiež moje deti
    • -z tohto obchodu už nikdy nič nekúpim a neodporúčam ho ani ostatným

-nebol mi dodaný objednaný tovar, len niečo podobné, no horšie ( chýbali písomne uvedené aj odfotené doplnky)
    - keď som chcela nájsť foto-stránku ponúkaného tovaru (klietka pre škrečka) pre reklamáciu u obchodníka, už sa daná fotografia na stránke nenachádzala
    - objednané piliny mali mať objem 20 litrov, bolo mi dodané sotva tri
    -bola som sklamaná, taktiež moje deti
    -z tohto obchodu už nikdy nič nekúpim a neodporúčam ho ani ostatným