Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Katastrofa neodporúčam nikomu, v Januári som robila objednávku, kde mi tvrdili dodanie 2-3 mesiace, o.k.chapem.Dnes je 11.5. a tovar stále nemam, telefonicky mi bolo povedané že môžem zrušiť objednávku nakoľko na e-maily nie su schopný ani po 10 dňoch odpovedať! Hrozné ešte som sa nestretla pri e-shope s takýmto prístupom a dodanim....
-
Neodporúča obchod
Dobrý deň,
dňa 15.04.2026 som u Vás urobila a uhradila objednávku č. 260410048.
Doteraz som nedostala žiadnu informáciu o odoslaní ani číslo zásielky.
Prosím o informáciu o stave objednávky a číslo na sledovanie zásielky.
Ak objednávka ešte nebola odoslaná, prosím o urýchlené vybavenie alebo informáciu o termíne doručenia.
Ďakujem. -
- Nekomunikuje
- Dlha dodacia doba
Dňa 27.10.2025 sme si objednali a riadne zaplatili tovar.
Dňa 10.11.2025 sme sa informovali o stave objednávky, pričom nám bolo odpísané, že odhadovaná dodacia lehota je 3 mesiace. Túto informáciu sme akceptovali.
Dňa 16.2.2026 sme sa opätovne pýtali na stav objednávky, no na správu sme nedostali žiadnu odpoveď.
Dňa 26.2.2026 sme urgovali znova, opäť bez akejkoľvek reakcie zo strany predajcu.
Tovar je pritom plne uhradený.
Takýto prístup považujeme za veľmi neprofesionálny. Okrem výrazného prekročenia pôvodne oznámenej dodacej lehoty a úplná absencia komunikácie zo strany predajcu.
Na základe tejto skúsenosti nemôžeme predajcu odporučiť. -
Neodporúča obchod
Obchod nekomunikuje, netuším v akom stave je moja objednávka a či mi bude doručená
-
Neodporúča obchod
- Absolútne zastaralý prozákaznícky servis. Pred 6 dňami prišiel email, že moju obj.sa pokusia vybaviť v čo najkrat.čase. Žiaden link na sledovanie, žiadne ďalšie info. Mesiac a pól odpísovali na email ohľadne doskladnenia produktu…som sklamaná.
-
Neodporúča obchod
Nie som spokojná so spoluprácou, pretože produkt, ktorý som si objednala a zaplatila, MI ANI NEPRIŠIEL!
-
Neodporúča obchod
- Takmer nulova komunikacia zo strany obchod!
-
Neodporúča obchod
Po šiestich dňoch žiadna odpoveď na objednávku.
-
Odporúča obchod
- Vždy doručovali na čas, Teraz stále čakám ???
Dnes som volal kde je tovar, čakal som, že aspoň dnes pošlú mail či tovar urýchlene pošlú, zatiaľ nič.
-
Neodporúča obchod
- Zákaznícky servis nulová komunikácia
-
Neodporúča obchod
Tovar objednaný 31.8. Po dvoch mesiacoch kontaktovaní obchodu stále bez odpovede. Momentálne druhýkrát výzva mailom 13.12. a to už so ziadostou vrátenie peňazí. Čakám odpoveď
-
Odporúča obchod
- rýchlosť dodania, dobrá komunikácia, som spokojná
-
Neodporúča obchod
- Tovar nie je na sklade a má dôjsť za dva mesiace
-
Odporúča obchod
rýchlosť a spoľahlivosť
-
Odporúča obchod
1. nákup, hneď na 2. deň som mala tovar doručený, hodnotím super
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Rychle jednanie, super komunikacia
-
Odporúča obchod
- Rychlost dodania
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Dobré ceny
- Rýchle dodanie
- Dobrá komunikácia
-
Odporúča obchod
- Dobrá cena
- Rýchle doručenie
- Riešenie problémov s objednávkou
- Malá ponúka
-
Odporúča obchod
- Jeden deň objednané, na druhý deň doma
- Tovar spĺňa to, čo je v popise
- Kvalita výrobkov