Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • 10 %

    Katastrofa neodporúčam nikomu, v Januári som robila objednávku, kde mi tvrdili dodanie 2-3 mesiace, o.k.chapem.Dnes je 11.5. a tovar stále nemam, telefonicky mi bolo povedané že môžem zrušiť objednávku nakoľko na e-maily nie su schopný ani po 10 dňoch odpovedať! Hrozné ešte som sa nestretla pri e-shope s takýmto prístupom a dodanim....

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Dobrý deň,
    dňa 15.04.2026 som u Vás urobila a uhradila objednávku č. 260410048.
    Doteraz som nedostala žiadnu informáciu o odoslaní ani číslo zásielky.
    Prosím o informáciu o stave objednávky a číslo na sledovanie zásielky.
    Ak objednávka ešte nebola odoslaná, prosím o urýchlené vybavenie alebo informáciu o termíne doručenia.
    Ďakujem.

  • 10 %

    • Nekomunikuje
    • Dlha dodacia doba

    Dňa 27.10.2025 sme si objednali a riadne zaplatili tovar.

    Dňa 10.11.2025 sme sa informovali o stave objednávky, pričom nám bolo odpísané, že odhadovaná dodacia lehota je 3 mesiace. Túto informáciu sme akceptovali.

    Dňa 16.2.2026 sme sa opätovne pýtali na stav objednávky, no na správu sme nedostali žiadnu odpoveď.
    Dňa 26.2.2026 sme urgovali znova, opäť bez akejkoľvek reakcie zo strany predajcu.

    Tovar je pritom plne uhradený.

    Takýto prístup považujeme za veľmi neprofesionálny. Okrem výrazného prekročenia pôvodne oznámenej dodacej lehoty a úplná absencia komunikácie zo strany predajcu.
    Na základe tejto skúsenosti nemôžeme predajcu odporučiť.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Obchod nekomunikuje, netuším v akom stave je moja objednávka a či mi bude doručená

  • Neodporúča obchod

    50 %

    • Absolútne zastaralý prozákaznícky servis. Pred 6 dňami prišiel email, že moju obj.sa pokusia vybaviť v čo najkrat.čase. Žiaden link na sledovanie, žiadne ďalšie info. Mesiac a pól odpísovali na email ohľadne doskladnenia produktu…som sklamaná.
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Nie som spokojná so spoluprácou, pretože produkt, ktorý som si objednala a zaplatila, MI ANI NEPRIŠIEL!

  • Neodporúča obchod

    • Takmer nulova komunikacia zo strany obchod!
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Po šiestich dňoch žiadna odpoveď na objednávku.

  • Odporúča obchod

    50 %

    • Vždy doručovali na čas, Teraz stále čakám ???

    Dnes som volal kde je tovar, čakal som, že aspoň dnes pošlú mail či tovar urýchlene pošlú, zatiaľ nič.

  • Neodporúča obchod

    30 %

    • Zákaznícky servis nulová komunikácia
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar objednaný 31.8. Po dvoch mesiacoch kontaktovaní obchodu stále bez odpovede. Momentálne druhýkrát výzva mailom 13.12. a to už so ziadostou vrátenie peňazí. Čakám odpoveď

  • Odporúča obchod

    100 %

    • rýchlosť dodania, dobrá komunikácia, som spokojná
  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Tovar nie je na sklade a má dôjsť za dva mesiace
  • Odporúča obchod

    100 %

    rýchlosť a spoľahlivosť

  • Odporúča obchod

    100 %

    1. nákup, hneď na 2. deň som mala tovar doručený, hodnotím super

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Rychle jednanie, super komunikacia
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychlost dodania
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Dobré ceny
    • Rýchle dodanie
    • Dobrá komunikácia
  • Odporúča obchod

    90 %

    • Dobrá cena
    • Rýchle doručenie
    • Riešenie problémov s objednávkou
    • Malá ponúka
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Jeden deň objednané, na druhý deň doma
    • Tovar spĺňa to, čo je v popise
    • Kvalita výrobkov