Krásne

rychle dodanie, dostatocne zabalene ako ochrana proti rozbitiu, dobra cena, vyzera aj kvalita, akurat rozmer v popise produktu celkom neodraza skutocnost, rozmery su mensie oproti uvadzanym, co pri kuchynskych potrebach moze byt dost dolezite

Som spokojná

• Bezstarostný nákup až do domu,profesionálny,milý prístup ku kupujúcemu

Krabica s tovarom vyzerala, ako keby bola vybratá z pivnice alebo precestovala pol zemegule. Krabica bola celá zaprašená a špinavá.
    Veľká krabica Lidl bola pokrčená. Vnútri okrem krabičiek nahádzaný papier.
    Otrasné balenie, priam hrôzostrašné. Už viackrát sa k Vám nevrátim.
    Váš internetový obchod takto kazí celkový dojem z objednaného tovaru.

Reakcia obchodu Casa Romantica s.r.o.

Dobry den p. Adriana. Velmi nas mrzi vasa skusenost aj sklamanie z balenia tovaru a dakujeme za vase hodnotenie. Vzhladom na snahu o opatovne vyuzivanie obaloveho materialu z ekologickych dovodov, aj preto, ze nas eshop je sucastou recyklacneho fondu, pouzivame na ochranu tovaru z dovodu jeho mozneho poskodenia pri prevoze, prave uz pouzity obalovy material. Takmer kazdy zakaznik obalovy material odovzdava do zberneho odpadu a preto okrem novych krabic pouzivame aj tie upotrebene. Zatial sa ziaden zakaznik za 13 rokov nasej existencie na trhu nestazoval. Urcite nas vsak mrzi vas zly pocit z balenia. Ospravedlnujeme sa.

Prajeme vam len vsetko najlepsie v zivote.

Nadherny a nadcasovy vyber doplnkov a velka ustretovost i rychle dorucenie

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie, produkt skvelý. Odporúčam

• Mila komunikacia
    • Rychle dodanie

Internetový obchod Casa Romantica je jediný, ktorý ponúka český výrobok - svetlušky a nielen to. Nakupovala som tu viackrát a môžem potvrdiť, že ide o spoľahlivý obchod, v ktorom pracujú profesionáli starajúci sa o maximálnu spokojnosť klienta. Takže som maximálne spokojná. Tovar prišiel neporušený v top kvalite a moja objednávka bola vybavená vo veľmi krátkom čase. Určite patrí medzi moje top internetové obchody.

• rychla komunikaci a profesjonalny pristup
    • zodpovedia vsetky potrebne informacie
    • podla popisu prisiel tovar

• Krasny tovar, expresne dorucenie,

V tomto obchodiku nakupujem velmi rada, lebo maju krasny a kvalitny tovar a majitelky su velmi mile a ustretove

• Veľmi pekná webová stránka, rýchle doručenie

Siroky vyber tovaru za prijatelne ceny

• velmi pekný tovar ktorý nemaju hoci kde

Tovar mi prišiel v poriadku aj docela rýchlo. Tiež bol poctivo zabalený nakolko som objednávala keramiku.

• Rýchle vybavenie objednávky a jej doručenie

• Rychlost odozvy
    • Ustretovost pri reklamacii
    • Prijemna komunikacia
    • Krasny tovar, super ceny

Objednany tovar prisiel velmi rychlo, jeden produkt bolo bohuzial nutne reklamovat,odpoved bola promptna a velmi ustretova. Velmi doporucujem

Nadherny tovar vo vidieckom style. Vzdy nieco najdeme co nas oslovi alebo ked potrebujeme nejaky nadcasovy darcek.

Super obchodik, krasny tovar, vyborna komunikacia., rychle dodacie lehoty, Vsetko super. Vrelo odporucam.

• vporiadku prišli výrobky

Objednávka bola k mojej spokojnosti vybavená.