nevedela som sa skontaktovat s kurierom absolutne a obchod mi poslal fakturu na 20€ dopravu.
    za nieco co mi nebolo dorucene. nikomu absolutne neodporucam, ich vyrobky viete najst aj na inych strankach a radsej si 5€ priplatte rozdiel ale tovar vam bude dodany a nie ze sa neskontaktujete s kurierom a pptom za nedorucenie len tak 20€ vam vyfakturuju

Reakcia obchodu candysk

Dobrý deň, túto informáciu ste ale nekonzultovala snami. Preto toto hodnotenie malo patriť asi na kuriersku službu. Samozrejme daná skúsenosť nás mrzí ale do budúcna prosím konzultovať takéto veci s predajcom isto by sme Vašu objednávku doriešili k Vašej spokojnosti.
    Tím Candysk.sk

Pote, co jsem za tovar zaplatila jiz 10dni, mi bylo sdeleno, ze jej jiz nemaji ,ale muzou mi nabidnout drazsi model. Musim rict, ze po mem remcani mi nabidli slevu, takze doplatek byl pouze 20eur. Susicku vsak dopravce dorucil az za dalsich 7dni. Bez slovenskeho navodu. Susicku neslo spustit. Kontaktovali jsme servis, pani nas navigovala jak postupovat a skutecne se 1x susicka rozjela a pradlo vysusila. Pote se opet zablokovala. Pani ze servisu nam sdelila, ze jsme blbi a pomud chceme technika na uvedeni do provozu, tak musime zaplatit vyjezd. Susicku jdem zaplatila 31.12.2023. Dnes 29.1.2024 pirad resim, kdo tuhle "jadernou elektrarnu" uvede do provozu. Jestli se jedna o chybny vyrobek nebo ani s titulem phd nejsem schopna susicku pouzivat. Podotykam, ze mam doma susicku bosch, u ktere specialni vysoka skola pro uvedeni do provozu nebyla potreba. Taky teda bosch dava k vyrobkum navod v jazyce zeme, kde byl porizen.

Reakcia obchodu candysk

Vážená zákazníčka, my ako predajca sme pre Vás spravili všetko čo bolo v našich silách a možnostiach. Treba však rozlišovať či hodnotíte servis alebo predajcu.
    Tím Candysk.sk

• Obchod reklamuje tovar, ktorý nemá!

Reakcia obchodu candysk

Dobrý deň, pokiaľ ste si objednali tovar ktorý bol vedený na stránke ako ,,na objednávku,, je bežné, že jeho dostupnosť sa preveruje a konzultuje priamo so zákazníkom. Je nám lúto Vašej nespokojnosti, avšak nevyrábame pračky na počkanie. Všetky procesy potrebujú čas. Tím Candysk.sk

Servis zapojenia a inštalácie nula bodov. Pracovníci doručovacej služby si neurobili svoju pracu. Odpojenie spotrebiča, pomoc pri umiestnení spotrebiča som si robila úplne sama. Pani sa na mna pozerali a nechali ma posúvať tazke skrinky len preto, aby som chladnicku odpojila od prívodu elektrickej energie. Dakujem pekne za službu, ktoru som si objednala a zaplatila. Očakávala som pomoc a nie ruky založené vo vreckách. Uz nikdy viac.

Reakcia obchodu candysk

Ešte raz ako sme Vám oznámili telefonicky a aj v potvrdzujúcom e maily, že tovar nezapájame a neodpájame. Služba Home delivery premium zahŕňa: Vynášku tovaru až na poschodie, umiestnenie tovaru na konkrétne miesto vo vašom byte/dome, odvoz starého spotrebiča pri výmene za nový, odstránenie a odvoz prepravných obalov. Nikde v popise nie je uvedené, že tovar zapájame a odpájame.
    Ďakujem za pochopenie team Candysk.sk

Objednala som si chladničku so službou" Home delivery premium",Služba zahŕňa: Vynášku tovaru až na poschodie, umiestnenie tovaru na konkrétne miesto vo vašom byte/dome, odvoz starého spotrebiča pri výmene za nový, odstránenie a odvoz prepravných obalov. Komunikáciou telefonom som neuspela,žiadna sľúbená odpoveď neprišla. Tovar mal byť dodaný v piatok,ale zaplatená služba nebola,takže sa to posunulo na pondelok,"čo cez vikend s potravinami bez chladničky a mrazničky? "Dodaný tovar bol postavený do kuchyne a starý odvezený,ale to bolo z 39 eurovej služby všetko. To by som si výťahom odviezla aj sama. Prečo ponúkate služby, ktoré neviete splniť?

Reakcia obchodu candysk

Dovoľte aby som Vaše hodnotenie vyvrátila. Pri odosielaní sme Vás informovali, že táto služba nezahrňa zapojenie a odpojenie produktu napriek tomu ste túto službu žiadali. Zákazníci si v prípade potreby vyberajú službu home delivery premium sami tak ako vy ak ste si tovar chceli na poschodie vyniesť mohli ste si vybrať štandardný dovoz tovaru. Služby, ktoré ponúkame aj poskytujeme tak isto sa stalo aj v tomto prípade.
    Ďakujeme za pochopenie team Candysk.sk

• Nekomunikujú...

Reakcia obchodu candysk

Tovar ktorý ste si objednali nebol dostupný a vy ste súhlasili že napriek tomu že sme nevedeli upresniť termín dodania. Naši zamestnanci na Vašej objednávke stále pracujú bohužiaľ tovar stále nie je dostupný. Team candysk.sk

• Práčka prišla preliačená

Určite neodporúčam! Pracka prišla poškodená, preliacena, čo sa nedalo tušiť keďže obal bol bez poškodení

Reakcia obchodu candysk

Každý zákazník v potvrdzujúcom emaily dostáva pokyny ako preberať tovar. V prípade nesprávneho postupovania a podľa fotiek bolo evidentne viditeľné poškodenie. Pri ďalšom postupe je potrebné aby ste nám zaslali fotky obalového materiálu aby sme danú skutočnosť vedeli vyriešiť. Ďakujem za pochopenie. Team Candysk.sk

• Zásielka nekompletná, chýbala spätná klapka v digestore.

Reakcia obchodu candysk

Do dnešného dňa neevidujeme žiadnu informáciu, že Vám niečo pri produkte chýbalo. Prosím kontaktujte nás.
    Team candysk.sk

• Tovar prišiel nefunkcny, nedajú sa na sušičke zavrieť dvierka

Reakcia obchodu candysk

Naši zamestnanci Vám ponúkli kontakt na autorizovaný servis ktorý Vám dojde zhodnotiť stav produktu v prípade potreby nie je po zhodnotení servisu produkt vymeniť. Vo svojom hodnotení ale hodnotíte produkt nie kvalitu komunikácie s obchodom.

• Nemam ziadnu informaciu o tovare

Reakcia obchodu candysk

Nakoľko v objednávke nebol zadaný správny kontakt nebolo možné sa Vám dovolať. A na výzvu mailom ste bohužiaľ nereagovali.

• Dobre ceny
    • Nekomunikuju
    • Nakup cez sprostredkovatela

Reakcia obchodu candysk

Pri potvrdení objednávky bolo oznámené, že tovar je vo výrobe a dodanie sa predĺži. Bohužiaľ túto skutočnosť nevieme ovplyvniť. Aj tak ďakujeme za vyjadrenie Vášho názoru a skúsenosti s nákupom na našej stránke.

Tovar bola zaplateny a nasledne mi bolo oznamene, ze dodacia doba by bola vyrazne dlhsia ( viac ako mesiac ) ako bolo zverejnene na ich stranke. Bol mi ponuknuty nahradny produkt, ktoreho cena vyrazne prevysovala cenu povodneho.

Reakcia obchodu candysk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Samozrejme Vaše hodnotenie je oprávnené. Nakoľko však na tovar nebol dostupný bola Vám z našej strany ponúknutá alternatíva s priemernou cenou prihliadnutím na parametre produktu a ponúkanú výhodu produktu ktorou je 5 ročná záruka v cene produktu.

14dni na uplatnenie predlzenej zaruky
    14dni na uplatnenie cashbacku
    ziadna notifikacia ked si to nevsimnete, alebo zabudnete
    hovoria ze to su podmienky dodavatela a nie ich, no oni su mu obchodnym partnerom, mozu s nim o tom komunikovat, ze je to zle nastavene, pripadne upozornit svojho zakaznika

• Neochota kuriéra

Reakcia obchodu candysk

Vazena zakaznika. Zial nasa spolocnost nie je kurierska spolocnost. Ak bolo nieco zle v ramci dorucenia stačilo nas informovať a zjednali by sme nápravu. Tovar ste vsak dostali vcas a v najlepšej cene na trhu. Nase zakaznicke oddelenie Vas o všetkom informovalo a preto by bolo vhodne ohodnotiť aj nase služby a nie nam dat negativne hodnotenie za aktivitu kurierskej spolocnosti. S pozdravom candysk.sk

Ignorácia daného času doručenia, majú v tom chaos

• 2 mesiace budem čakať na tovar !
  • Doteraz ma nikto nekontaktoval. Tovar som si riadne objednal a zaplatil, ale doteraz nemám žiadnu odozvu! Nikto ani nepotvrdil objednávku ani ma nekontaktoval ohľadom termínu doručenia napriek tomu že tovar mal byť skladom a doručený do 10dní!

Vazeny zakazni,
    tovar ktory ste si objednali bol na objednavku. Hned po vykonaní objednavky vas nasa pracovnicka kontaktovala s informaciou o termine a zaroven vam na email odoslala alternativu. Nehodnotite pravdivo nakolko ste informacie dostali bezprostredne po vykonani objednavky. S pozdravom tim candysk.sk

Objednala som mrazak /3šuflikovy/mrazak dorazil v pohode je plne fukčny ale všetky 3 šufliky rozbite , predajca vôbec nekomunikuje, neodpoveda na maily.

Tovar nemali, ešte dobre že som nezaplatil dopredu.

• Skoro všetko čo som chcel tak nedostupné a vraj neskôr. Práčka dostupná, 21.1. Objednaná a 2. 2. ešte ani práčka a ani info a to mala prísť 28 alebo 29.1. 2021.

No uvidím ako to vybavia a ako co príde, tak zatiaľ názor nebudem dávať, ani dobre a ani zatial zle hodnotenie.