• spokojnosť s spotrebičom CI 6C4F1PA

• Velmi rychle dodanie

Tovar bol doručený rýchlo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

• Značka candy veľmi super mam aj práčku aj sušicku a už aj umývačku značka candy je za mňa super

• veľmi rýchle dodanie

dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• Rýchlosť dodania

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

nevedela som sa skontaktovat s kurierom absolutne a obchod mi poslal fakturu na 20€ dopravu.
    za nieco co mi nebolo dorucene. nikomu absolutne neodporucam, ich vyrobky viete najst aj na inych strankach a radsej si 5€ priplatte rozdiel ale tovar vam bude dodany a nie ze sa neskontaktujete s kurierom a pptom za nedorucenie len tak 20€ vam vyfakturuju

Reakcia obchodu candysk

Dobrý deň, túto informáciu ste ale nekonzultovala snami. Preto toto hodnotenie malo patriť asi na kuriersku službu. Samozrejme daná skúsenosť nás mrzí ale do budúcna prosím konzultovať takéto veci s predajcom isto by sme Vašu objednávku doriešili k Vašej spokojnosti.
    Tím Candysk.sk

Dobrý výber tovaru, rozumne ceny, dobrá komunikácia ako nevýhodu považujem neudávanie miesto výroby spotrebiča kde kvalita môže byť horšia ale samozrejme aj lepšia ako v EU

Reakcia obchodu candysk

Túto informáciu uvádzať bohužiaľ nie je možné na weboch nakoľko značka Candy ako aj iné značky majú fabriky rôzne po celom svete. Každopádne krajina výroby by mala byť uvedená na obalovom materiály.

• Rýchle vyriešenie problému
    • Zle nastavené objednávka -platba a následné doručenie

Po prijatí objednávky aj platby nevedeli spárovať nekomunikovali. Keď som reklamovala dodaciu lehotu musím veľmi pochváliť za chvíľu vybavené a tovar ihneď na druhý deň dodaný. Ľutujem starších ľudí než sa človek prepracuje k manuálu zišiel by sa aj v tlačenej forme

Reakcia obchodu candysk

Nakoľko sme neevidovali platbu prevodom na účet, bolo potrebné ju preveriť ale platba bola nakoniec spárovaná a objednávka rýchlo vybavená. Manuál je bežne súčasťou balenia a v prípade potreby je dostupný aj v online forme.
    Tím Candysk.sk

Pote, co jsem za tovar zaplatila jiz 10dni, mi bylo sdeleno, ze jej jiz nemaji ,ale muzou mi nabidnout drazsi model. Musim rict, ze po mem remcani mi nabidli slevu, takze doplatek byl pouze 20eur. Susicku vsak dopravce dorucil az za dalsich 7dni. Bez slovenskeho navodu. Susicku neslo spustit. Kontaktovali jsme servis, pani nas navigovala jak postupovat a skutecne se 1x susicka rozjela a pradlo vysusila. Pote se opet zablokovala. Pani ze servisu nam sdelila, ze jsme blbi a pomud chceme technika na uvedeni do provozu, tak musime zaplatit vyjezd. Susicku jdem zaplatila 31.12.2023. Dnes 29.1.2024 pirad resim, kdo tuhle "jadernou elektrarnu" uvede do provozu. Jestli se jedna o chybny vyrobek nebo ani s titulem phd nejsem schopna susicku pouzivat. Podotykam, ze mam doma susicku bosch, u ktere specialni vysoka skola pro uvedeni do provozu nebyla potreba. Taky teda bosch dava k vyrobkum navod v jazyce zeme, kde byl porizen.

Reakcia obchodu candysk

Vážená zákazníčka, my ako predajca sme pre Vás spravili všetko čo bolo v našich silách a možnostiach. Treba však rozlišovať či hodnotíte servis alebo predajcu.

Serióznosť

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

• Pri objednávke môj tovaru sa zistilo že tovar bol poškodený tak mi ho neposlali čo si veľmi cenim. Hneď na to mi bol ponuknutý podobný produkt a vybavenie mojej objednávky bolo veľmi rýchle a profesionálne.Komunikavia a ochota personálu vynikajúca.Vrelo odporúčam

Rychle dodanie vsetko ok

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

• Lepšie ceny ako iné obchody
    • S výrobkom som spokojný. Bonusom naviac je smart funkcia.

• Super komunikacia som spokojný

• Objednanie tovaru cez internet

Spoľahlivé dodanie tovaru až pred barak, spokojnosť zatiaľ aj z tovarom.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

• Obchod reklamuje tovar, ktorý nemá!

Reakcia obchodu candysk

Dobrý deň, pokiaľ ste si objednali tovar ktorý bol vedený na stránke ako ,,na objednávku,, je bežné, že jeho dostupnosť sa preveruje a konzultuje priamo so zákazníkom. Je nám lúto Vašej nespokojnosti, avšak nevyrábame pračky na počkanie. Všetky procesy potrebujú čas. Tím Candysk.sk

• Spokojnosť s nákupom.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk

• okamžité dodanie a veľká spokojnosť s komunikáciou
    • výrobok zatiaľ veľmi dobre funguje a popis splna moje požiadavky
    • príručka nebola k tovaru, museli sme ju stiahnuť z internetu, nevýhoda to je pre starších ľudí

som veľmi spokojná, odporúčam

Reakcia obchodu candysk

Príručku balí výrobca priamo k produktu. Ďakujeme za Vaše hodnotenie, tím Candysk.sk