• Pri vonnych a eterickych olejoch nemate rozdelene ktore je ktore. Chcela som objednat etericky olej a kvoli neprehladnosti a nespravnemu popisu som omylom objednala vonny olej ktory nema v aromalampe ziadnu vôňu. Pritom pri popise tychto produktov mate napisane ze je to vhodne do aromalampy ale na flasticke vonneho oleja je napisane ze je to vhodne do nejakych interierovych krbov. Takze som vyhodila vela penazi za tovar ktory som nemienila objednat pricom stacilo keby ste spravne vyrobky popisovali a nezavádzali zakaznika.

Po mojej skusenosti s tymto obchodom neodporucam minimalne objednavat vonne a etericke oleje nakolko nie su na stranke spravne oznacene a oddelene.

Reakcia obchodu Caje.sk

Dobrý deň, Mrzí nás, že nie ste spokojná s naším tovarom.

1. Čo sa týka rozdelenia olejčekov, tie práveže sú rozdelene podla toho či je éterický alebo vonný. Dokonca každý názov olejčeka začína slovom Éterický alebo vonný. Tak nerozumiem ako je možné si zameniť jeden s druhým.

2. Co sa týka nápisu na krabičke "vhodný do interierových krbov" tu je žiaľ nesprávny preklad výrobcu. Stačí si pozrieť preklad v českom jazyku, kde je jasne uvedené, že sa jedná o olejček do aromalampy (poprípade v anglickom jazyku).

3. Takáto situácia sa dá riešiť úplne inak, hlavne co sa týka olejčeka za 1,95€. Ak nie ste s tovarom spokojná, nie je nič ľahšie ako Vám vrátiť peniaze.
    Dobrý obchod sa pozná podľa toho nie aký je veľký ale ako rieši vzniknuté problémy. A toto skutočne ako problém nevidím. Stačí napísať, mám taký a taký problém a vieme to vyriešiť.

Na druhej strane nie je nič ľahšie ako napísať negatívnu recenziu bez pokusu vyriešiť problém.

• popis caju sa nezhoduje s tým čo je na internete na balicku je uplne ine zloženie

• cena, termín dodania
    • objednaný čaj bol označený ako skvelá chuť. Pritom je to čaj nízkej kvality, bez trpkej chuti, ktorá je typická pre zelený čaj...v čaji je veľa stoniek medzi listami..čaj nie je z mladých lístkov čaju..môj názor na čaj zo stránky vymazali, čo považujem za neseriózne..keby som to vedel, tak si kúpim čaj drahší, ale kvalitnejší..čo teraz budem robiť s kilom nekvalitného čaju neviem :-(

zavádzajú zákazníkov

Reakcia obchodu Caje.sk

Žiaľ, zakúpili ste si u nás úplne najlacnejší čaj z našej ponuky a preto nemôžete očakávať, že sa kvalitou vyrovná 10x drahším čajom. Skvelá chuť sa vždy vzťahuje na cenovu kategóriu každého produktu.
    Odporúčam Vám nájsť iný obchod s ktorým budete spokojný.
    Ale aj tak ďakujeme a sme radi, že ste nakúpili práve v našom obchode.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk