• nakúpil v obchode Caje.sk pred 3 týždňami

Som spokojná

Reakcia obchodu Caje.sk

Ďakujeme a sme radi, že ste nakúpili práve v našom obchode. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 4 mesiacmi

Skvelé čaje aj ceny a rýchle dodanie.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 5 mesiacmi

• Tento obchod som si vybrala na všetky moje ďalšie nákupy čaju.

Obchod neponúka možnosť doručenia na poštu. Musím čakať na kuriéra, čo mi nie vždy vyhovuje.

• veľmi dobrá kvalita

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 5 mesiacmi

rýchle dodanie tovaru, výborná kvalita čajov a kávy, rozumná cena, široký výber

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 5 mesiacmi

Skúsenosti s obchodom sú bezproblémové, ale od čaju ČISTÉ GINKO Biloba (50g) som čakal viac. Ani po väčšej dávke, ako je odporúčané a po dlhšom čase lúhovania je čaj neprimerane slabý a bez chuti. Menšie sklamanie.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 6 mesiacmi

• rýchlo dodanie, kvalita čajov top :)

• Promtnosť

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 6 mesiacmi

Vynikajúce čaje, rýchle dodanie , rozsiahly vyber, celková spokojnosť. Urcite budem objednávať znova.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 6 mesiacmi

• Nie je to zrejme nevýhoda obchodu, ale kuriérskej služby, ktorá zabezpečuje dodanie. Zaplatila som si navyše, aby mi kuriér priniesol zásielku, zatiaľ čo som bola u doktora hodinu, tak mi volal dva krát, hneď ako to bolo možné som volala naspäť a už zámerne nezdvihali telefón a príde mi na to SMS , že si mám vyzdvihnúť balík na pošte, ďakujem pekne za takúto službu

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 7 mesiacmi

• Som spokojný s kvalitou a rýchlosťou dodania.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 7 mesiacmi

Som spokojná,veľmi rýchle dodanie tovaru.

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 9 mesiacmi

• Su ochotny posielat aj do zahranicia
    • Nikdy nebol problem s komunikaciou

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 7 mesiacmi

pestry vyber tovaru rychle dodanie super

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 8 mesiacmi

• Obchod má super sortiment ... čaje sú aj v menších gramážach keď chcete niečo nové vyskúšať :D

• vsetko

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 8 mesiacmi

• vyhoda je ze si v klude mozete pozriet ponuku a precitat co to o tom caji v klude doma co je dost obtiazne v kammennom obchode
    • drahsie ako v kamennom obchode co som bol prekvapeny lebo to zvikne bit naopak

• Promptnost, dobry pristup, spolahlivost

• nakúpil v obchode Caje.sk pred 9 mesiacmi

• Skvelý eshop,rychle dorucenie.

• kvalita produktov
    • výhodná cena