• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• 9 dní po uhradení faktúry neviem nič o mojom tovare

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za zpoždenie tovaru spôsobené medziskladdovým prevozom, aby sme doručili celý objem naraz. Sme radi, že tovar dorazil vzápätí a máte všetko doma na použitie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Opozdená dodávka a slabá technická podpora

Materiál, ktorý som objednával bol podľa e-shopu skladom. Napriek tomu som si telefonicky potvrdil, že bude dodaný včas. Skutočnosť bola iná. Po týždni a až po troch telefonátoch sa mi podarilo zistiť, že moja objednávka nie je vybavovaná a že vlastne nenakupujem na Slovensku, ale v Prahe. Prvé dva telefonáty týždeň po objednaní končili tým, že sa nevedia vyjadriť k mojej objednávke aj keď som im poskytol číslo objednávky. Sľúbili mi zavolať späť - nezavolali. Nakoniec bol materiál po dvoch týždňoch dodaný. Montáž som však plánoval o týždeň skôr.
    Druhý problém bol, že pred objednaním som si chcel u technickej podpory potvrdiť správnosť môjho výberu montážneho materiálu. Dostal som zavádzajúcu odpoveď. Po mojom upozornení si tvrdili svoje, tak som to nechal tak a riadil som sa vlastným rozumom a informáciami výrobcu.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý den, děkujeme Vám telefonní rozhovor. Rádi bychom se Vám omluvili i písemně zde za komplikace s objednávkou. Po vyslechnutí a čtení emailové konverzace s juniorní kolegyňkou Vám musíme dát za pravdu a vyjádřit stud za nedostatečné poradenství, které Vám byla poskytnuto. Velmi nás mrzí nutnost odročení montáže přístřešku a že muselo dojít až k napsání negativní recenze. Kontakt na senior kolegy Vám byl zaslán e-mailem. V případě potřeby poradenství u budoucích objednávek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám vše dobré. Mrzí nás tato zkušenost, která je smutnou shodou náhod.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze smazána na žádost autora.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze smazána na žádost autora

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• 6.4.21 som si kupil pergolu, pri ktorej bola uvedena dodacia doba 4-6prac. dni. Do dnesneho dna mi tovar neprisiel(3.6.21). 31.5.21 som sa v telefonickom rozhovore dohodol, ze objednavku rusim a chcem vratit peniaze na ucet. Do dnesneho dna nic...PRI TOVARE BOLO UVEDENE, ZE JE SKLADOM!!! Z mojho pohladu neseriozny obchod.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za dnešní rozhovor. Omlouváme se za pozdější reakci a prodlevu, než platební brána zpracuje příkaz k refundaci Vaší on-line platby. Pevně věříme, že začátkem týdne bude vše v pořádku a prostředky budete mít připsané na účtu. Pokud neuvidíte platbu na vrchu historie transakcí, někdy se platba propisuje v den úhrady (6.4.) s opačným znaménkem. Meškání kontejneru s konstrukcemi od výrobce nás mrzí. Námořní doprava je letos jedna velká katastrofa. Předpoklad naskladnění je 11.6. Pokusíme se Vás v moment naskladnění kontaktovat. Kdyby Váš zájem přetrvával a doručíme Vám vysněné zboží. Děkujeme za pochopení.

• Recenze smazána na žádost autora.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.