Otrasné

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, za Vašu skúsenosť s nákupom a zásadným pochybením nového kolegu v sklade vedúcej k zdržaniu expedície sa Vám touto cestou ospravedlňujeme.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Od firmy ktorá predáva takýto tovar by so už nič nekúpil.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, trochu nás mrzí, že namiesto hodnotenia obchodu, ktorý všetko splnil a dodal včas a riadne, sme hodnotení neprávom záporne reflexiou subjektívnej nespokojnosti s produktom.

Snažili sme sa Vás dnes niekoľkokrát kontaktovať, avšak sme neboli úspešní. Budeme radi, ak sa nám ozvete na linke 02 / 212 01 341, aby sme mohli prebrať štandardnú možnosť vrátenia tovaru v rámci 14-dňovej lehoty od doručenia, na ktorú máte plné právo.

Je nám ľúto, že s produktom nie ste spokojný a je škoda, že ste nevyužil naše bezplatné konzultácie pri výbere skleníka. Chápeme, že tento najlacnejší a najekomonickejšie riešený skleník Kyklop nemôže splniť všetky očakávania náročnejšieho pestovateľa. Bývali by sme odporučili šťastnejšie riešenie o nie moc viac peňazí.

Budeme dúfať v rozhovor a pokúsime sa nájsť riešenie vedúce k vašej spokojnosti. Váš Buildex

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Na tovar čakám 35dni.Pri objednávke vaša stránka udáva že tovar bude doručený do 21dni.Dufam že tovar bude doručený čím skoôr a posledný krát som nieco cez túto stránku objednával.A po druhé ešte telefón nevie nikto zdvihnúť lebo máte záznamník.Velke sklamanie.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujem Vám za rozhovor a pochopenie. Sme radi, že sme si nedorozumenia s voľbami zákazníckej linky vysvetlili a viete, že na tlačidlách 3 a 4 ste spojený s našimi operátormi, ktorí aj prevolávajú naspäť. Zdržanie na strane výrobcu s vyhotovením dvierok na objednávku a jej dodaním nás mrzí a ďakujeme za vyčkanie na utorkové naskladnenie, kedy budú Vaše pôdne dvierka následne promptne expedované.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.