-
Som veľmi nespokojný s dodávkou skleníka od Buildex sro, kúpil čiže zaplatil a objednal som už pred mesiacom a dodnes som skleník nedostal. Veľká hanba , sľubovali na eshope dodávku do 4-6 dní , dnes po 30 dňoch ešte stále nemám zaplatený tovar. Telefón neberú a mail.adresu neviem nájsť. Nedoporučujem .
-
Dobrý den, děkuji Vám za rozhovory a konečné pochopení. Mrzí mě selhání jedince na skladu, které zdrželo expedici. Jsme rádi, že skleník již máte doma a slouží. Snad to dohodnuté omluvné za chybu, na kterou nejsme pyšní zmírní tuto smutnou zkušenost s nákupem, který se výjimečně nepovedl. Hluboce se za toto selhání omlouváme.
-