• Ochota a promptnost

• Tovar mi prisiel na druhy den.

Rýchla komunikácia s obchodom a rychle dodanie. Odporúčam.

• Korektné jednanie a prístup k zákazníkom

• Veľmi rýchle doručenie tovaru. Jeden deň som objednal, druhý deň som s náradím pracoval. Veľmi dobre. Ďakujem

• dobré ceny tovarov, dobrá komunikácia s predajcom

V podstate ,,Celková spokojnosť...."

Cena na internete je jedna vec a skutočná cena pri platbe na predajni je úplne niečo iné ! V mojom pripade rozdiel 15e. Aby vám na mieste povedali že to bude drahšie lebo chcete platit kartou je dosť úbohé. Navyše ešte platite 4e zato že si prídete tovar osobne vyzdvihnúť!

Reakcia obchodu BrestTrade

Dobrý deň, Vážený pane.

Sú len dve možnosti, prvá je, že neviete čítať a druhá, že ste to nepochopili. Všetky informácie sú napísane na našej stránke. Chcete tovar skoro zadarmo a ešte máme poplatok banke platiť my ? Ale aby sme neodbočili od témy, na koľko nevieme ktorý s uvedených problémov vás ťaží na srdiečku navrhujeme riešenie.

Problém číslo 1 :
    Vrátiť sa do školy, nájsť učiteľku slovenčiny a požiadať o vrátenie školného.

Problém číslo 2 :
    Ak ste navštevovali špeciálne školské zariadenie "keď na to má nech ide chlapec študovať, ja mu brániť nebudem" stačí zavolať a podrobne Vám to vysvetlíme aby ste to aj Vy pochopili.

Obchod poslal tovar okamžite, mal som ho doma na druhý deň. Je však dosť vysoká cena dopravy oproti iným e-shopom, preto jedna hviezda dole.

Bolo to rýchle, bez problémov.

• Dobry sortiment
    • dobre ceny
    • dobry predajny proces
    • rychle dodanie

Spokojnosť s rýchlosťou a kompletnosťou doručenia

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • rýchla reakcia obchodu
    • osobný odber tovaru za 4 eu - tak to je sila. a rekord čo som na nete zažil.

Komunikácia s pracovníkmi je promtná, ochotná, vysvetlia, poriadkia :-)

• autorizovaný predajca

Spokojnosť

• super prístup, poradia, milý personál

Opakovane u nich nakupujem, super ceny a expresne dorucenie. Kvalitny sortiment

• Poslali mi pílu HS301D, ktorá viditeľne nebola nová. Už krabica niesla známky častého rozbaľovania, so strhanými a viditeľne prelepenými nálepkami, faktúra bola prelepená cez ne. V krabici neboli žiadne obalové fólie okolo prístroja, ako som mal v iných Makitách (mám ich viacero). Píla samotná nesie známky použitia, plast je dokonca na jednom mieste poškodený, vyzerá ako po páčení. Niektoré skrutky tiež.
    • Reakcia predajcu na zaslané fotky bola arogantná, úplne ignorovala fotografie a poškodenie. Rovnako arogantný bol telefonát, ktorý po tom nasledoval. A ako pozerám recenzie toho eshopu na internete, nie som sám s takouto skúsenosťou...
    • Píla, zdá sa, naprázdno funguje, tak si ju nechám. Nechcem s tým hulvátskym pánom už nič riešiť. No v každom prípade - treba kupovať inde.

Reakcia obchodu BrestTrade

Vážený pán,

Vaše tvrdenie sa nezakladá na pravde, bolo Vám ponúknuté zaslanie tovaru do spoločnosti MAKITA s.r.o. na posúdenie stavu. Škrabanec na jednej skrutke nie je dôvodom na tvrdenie že stroj je používaný, bohužiaľ nejako skrutky zaťahovať musia keď stroj skladajú. Snažili sme sa Vám to vysvetliť mailovo aj telefonicky, vidíme že to s Vami logicky nepôjde. Poškodzovanie dobrého mena spoločnosti a odrádzanie nových zákazníkov ktoré môže spôsobiť pokles objednávok bude s Vami riešiť náš právnik súdnou cestou.

• Rychlost dorucenia
    • Dobre ceny

• naozaj skvelý a profesionalny personál
    • poradia čo je najvhodnejšie k práci
    • skvelý výber náradia a strojov