Super rýchlosť

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Prajeme Vám krásny deň!

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Skvelá cena produktov

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Tovar bol doručený veľmi rychlo

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Obchod bez problémov, rýchle dodanie, prehľadnosť eschopu

• Dodanie až ku dverám

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• rýhle dodanie, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Veľka ponuku- od výbavy drtskej izby, cez hračky až po pomôcky pre (budúce) mamy
    • Blogy
    • Zľavy a akčny tovar
    • Rýchle odosielanie
    • Rýchle vyriešenie problémov
    • Bezproblemova a blesková reakcia zákaznickeho servisu

• Kvalitný tovar

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Objednávka dorazila v poriadku, rýchle dodanie, super cena určite objednám aj nabudúce.

• Rychle dodanie,kvalitne vyrobky

• Super ceny
    • Rýchla dodávka

• Dobra komunikacia , skvely vyber, dobra cena , dobra kvalita
    • Sklamala ma farba a uchyt tasky na kocik , fotka a opis s realitou nesedeli ale kvalita je dobra

• Akcia - dobra cena
    • Dobry vyber tovaru
    • Dlho trvalo dodanie a mohli by zlepsit komunikaciu o objednavke

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pri objednávke s vyzdvihnutím na predajni je vždy uvedený dátum doručenia. Objednávky vytvorené do piatku sú doručené najbližší utorok, objednávky vytvorené v sobotu a neskôr, až o týždeň v utorok (tak ako máme uvedené na našej stránke). Akonáhle objednávka dorazí na predajňu, pošleme vám e-mail. Prajeme Vám krásny deň.

Prehľadná web stránka, kvalitný tovar, dobre ceny

• Ponuka, cena, doba dodania

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Bola by dobra moznost balikomatu

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Spokojnost s tovarom aj s dorucenim

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Tovar bol dobre zabaleny.
    • Popis tovaru je len v madarcine.

• super akcie
    • siroky vyber tovaru