• Klasicke dodanie
    • Tovar, ktory som si objednala mi nesedel, teda chcela som ho vratot, kedze uz moje cislo nebolo v ponuke. Pisala som mail, telefonne cislo nie je k dispozicii. Jediny krat mi bolo odpisane, ze mi fakturu poslu, no nestalo sa tak. Chybala mi faktura, nebola prilozena ani v baliku ani neprisla mailom. Po naslednom opakovanom urgovani pisani mailov mi do dnesneho dna neprisla odpoved, ani nebola zaslana faktura, pretoze len nazaklade zaslania faktury mi mozu vratit peniaze za uhradeny tovar. Navratku na web stranke som vypisala. No stale cakam na spatnu vazbu z tejto stranky. Bohuzial, niesom spokojna s komunikaciou, hoci raz odpoved z ich strany prisla, no ziadne riesenie ako sa dopracovat k mojej fakture,doklade o zaplateni. Nestretla som sa s takym pristupom, hoci objednavam bezne na inych eshopoch.

Po mojej skusenosti s komunikaciou, opatovnymi urgenciami o zaslanie mojho dokladu o uhrade teda faktury, ktora chybala v baliku, nemozem do dnesneho dna vratit tovar, aby mi bola vratena suma za tovar, ktory mi je maly. Som nespokojna.

• Do dnesneho dna mi nikto neposla na ucet eura za vrateny tovar

Poslali zle čislo tenisiek a dodnes mi nikto neodpisal na mail ani na facebook. Tenisky som odoslala naspäť samozrejme s reklamaciou ale zatiaľ nič nevyriešili. Od 7.4 čakam na odpoveď zatiaľ nič. Ešte chviľu to budu ignorovať a davam podnet na soi-ku. Eshop sa ani neobťažuje zaviesť telefonnu linku, aby riešenie problemov bolo promptnejšie. Človek tak maximalne môže napisať email a modliť sa, aby im vobec odpisali.

Tovar som si objednal potvrdili mi objednavku s tym ze som objednal posledny kus a po par dnoch to zrusili

• Nevysvetlili mi prečo zrušili objednávku.
    • Čakala som týždeň a až potom mi prišiel mail o zrušení.

Bol mi poslaný mail s tým, že keď to objednám hneď budem mať automatickú zľavu 15% , kód zľavy sa pri objednávke nedal uplatniť, domnievala som sa preto, že to bude automaticky odčítané - nebolo. Je to škoda pretože tovar prišiel rýchlo, je v poriadku a funkčný avšak dobrý dojem z nákupu pokazil zavádzajúci mail.

Tovar mi ani po vyše týždni neprišiel, od obchodu žiadna odpoveď, že čo sa vlastne stalo.

Reakcia obchodu Brands24.sk

ďakujeme za recenziu. Preverili sme priebeh vybavenia objednávky, aby sm zistlili kde nastala chyba a mohli zlepšiť naše služby. Vaša objednávka je od 5.11. pripravená na predajni na vyzdvihnutie, email o odoslaní objednávky aj sms o stave objednávky sme Vám odoslali na kontakné údaje zadané v objednávke. Na email ktorý ste nám zaslali sme takisto reagovali a na Vaše otázky ohľadom objednávky odpovedali.
    Prajeme Vám pekný deň

• Topánky som si prevzala na predajni a pri pokladni mi bolo zamestnancom povedané, že na vyskúšanie a vrátenie tovaru mám 2 týždne, no keď som ich prišla po týždni vrátiť iná zamestnankyňa mi povedala, že na to mám len 2 dni. Tým pádom som kvôli chybe jedného zamestnanca prišla o veľkú sumu peňazí, ktorú mi vraj spoločnosť vráti formou kupónu, o ktorý ja ale nemám záujem. Takže neviem, či budem ešte niekedy ochotná nakupovať prostredníctvom tohto internetového obchodu alebo ho odporučím iným, pretože by som sa obávala podobnej situácie.

• Dobre ceny
    • Dlzka doby dodania

• Nevybavene zrusenie zmluvy

• Rychle dorucenie
    • Mam pocit ako keby tam mali tie veci niektore ako napodobeniny ked som si skusal veci znacky napapijri v oficialnom obchode tak mi sedel velkost M uplne akurat az som mal pocit ze mi to je male a teraz som si objednal L a bolo to ako 3XL

Obchod nebol férový voči zákazníkovi

TOVAR MI NEBOL DORUCENI NA PREDAJNU,KDE SOM SI HO ISLA OSOBNE VYZDVYHNUT❗️SLECNA BOLA VO VYTRZENI-ZE NEVIE CO MA ROBIT....
    SMUTNE....

Reakcia obchodu Brands24.sk

Ďakujeme veľmi pekne za hodnotenie a zároveň sa opätovne ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Tovar bol na predajni pripravený k osobnému odberu. Za chybu našej brigádničky, sme sa Vám už po telefóne ospravedlnili a pracujeme na tom aby sa podobná situácia už nezopakovala.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.