• Rychle vybavenie

• Klasicke dodanie
    • Tovar, ktory som si objednala mi nesedel, teda chcela som ho vratot, kedze uz moje cislo nebolo v ponuke. Pisala som mail, telefonne cislo nie je k dispozicii. Jediny krat mi bolo odpisane, ze mi fakturu poslu, no nestalo sa tak. Chybala mi faktura, nebola prilozena ani v baliku ani neprisla mailom. Po naslednom opakovanom urgovani pisani mailov mi do dnesneho dna neprisla odpoved, ani nebola zaslana faktura, pretoze len nazaklade zaslania faktury mi mozu vratit peniaze za uhradeny tovar. Navratku na web stranke som vypisala. No stale cakam na spatnu vazbu z tejto stranky. Bohuzial, niesom spokojna s komunikaciou, hoci raz odpoved z ich strany prisla, no ziadne riesenie ako sa dopracovat k mojej fakture,doklade o zaplateni. Nestretla som sa s takym pristupom, hoci objednavam bezne na inych eshopoch.

Po mojej skusenosti s komunikaciou, opatovnymi urgenciami o zaslanie mojho dokladu o uhrade teda faktury, ktora chybala v baliku, nemozem do dnesneho dna vratit tovar, aby mi bola vratena suma za tovar, ktory mi je maly. Som nespokojna.

• Do dnesneho dna mi nikto neposla na ucet eura za vrateny tovar

Poslali zle čislo tenisiek a dodnes mi nikto neodpisal na mail ani na facebook. Tenisky som odoslala naspäť samozrejme s reklamaciou ale zatiaľ nič nevyriešili. Od 7.4 čakam na odpoveď zatiaľ nič. Ešte chviľu to budu ignorovať a davam podnet na soi-ku. Eshop sa ani neobťažuje zaviesť telefonnu linku, aby riešenie problemov bolo promptnejšie. Človek tak maximalne môže napisať email a modliť sa, aby im vobec odpisali.

• Nekomunikuju

Vratila som tovar uz pred 14 dnami, do dnes nemam spatnu vazbu, telefon nedvihaju, na maily neodpovedaju. Viem, ze je momentalne tazka situacia, ale ked prevadzkuju eshop a stale odosielaju objednavky, musia mat zabezpecene aj reklamacie. Nedodrzali lehotu na vratenie penazi, zvazujem pisomnu staznost

• Tovar som zaplatila už pred týždňom a pól, objednávka neprišla, neviem čo s ňou je, keďže na žiadne meily, správy neodpisujú

Určite neodporúčam tento obchod

Kvalitny tovar ,rychle dorucenie.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Perfektný stav tovaru - oveľa lepší ako v predajniach s teniskami/obuvou v nákupných centrách

• rýchle vybavenie objednávky
    • Ceny
    • Komunikácia

• Výborná cena

Tovar som si objednal potvrdili mi objednavku s tym ze som objednal posledny kus a po par dnoch to zrusili

• Rychle dodanie

• Nevysvetlili mi prečo zrušili objednávku.
    • Čakala som týždeň a až potom mi prišiel mail o zrušení.

• Rychlost

• Spokojna maximálne

Dobrá komunikácia,. Rýchle dodanie.

Bol mi poslaný mail s tým, že keď to objednám hneď budem mať automatickú zľavu 15% , kód zľavy sa pri objednávke nedal uplatniť, domnievala som sa preto, že to bude automaticky odčítané - nebolo. Je to škoda pretože tovar prišiel rýchlo, je v poriadku a funkčný avšak dobrý dojem z nákupu pokazil zavádzajúci mail.

• Najlepšia cena + kvalita tovaru

S nákupom som maximálne spokojný.

• Bola som spokojna

• Sú vyborní, bez preháňania. Vždy ustretoví a na kamennej predajni vždy milé a pekné predavačky

Odporúčam, naozaj. Navyše super akcie a zľavy.