Odporúčam,príjemné jednanie

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

• na baliku nebola napisana adresa, hoci v mojom profile je zadana, takze balik mi nebol doruceny i napriek tomu ze sa sofer nachadzal v blizkosti cca 2 min, ziadna ochota, zevraj sa nemozu vracat spat

Ja som si tovar zaplatila okamzite, ako mi bola dorucena Fa. Cakala som tyzden, ale preto, ze adresa na baliku ( nie mojou vinou) nebola zadana, sofer s tovarom ma minal iba niekoľko metrov, no uz nebol ochotny sa vratit , takze ochota nulova, zevraj to maju zakazane, tak s takymto jednanim som sa ešte nestretla

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň v tomto prípade je na vine prepravná společnost na ktorú sme podali sťažnosť .

Výhodou obchodu sú hlavne priaznivé ceny a i to, že tovar za niekoľko dní som mal doma, kedže predtým som ho objednal inde a tam som to po asi týždni musel stornovať. Tak určite odporúčam.

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Najprv mi oznámili, že tovar označený "na sklade u dodávateľa" bude u dodávateľa za mesiac, či pokračujem v objednávke. Odpovedal som, že áno, a že platbu prevediem, keď mi oznámia že tovar majú skladom. Obratom mi zaslali platobné údaje. O týždeň mi zrušili objednávku, lebo som nezaplatil.
    Mnou objednaný tovar ponúkajú ďalej za cenu raz takú, o pár dní o 40 € vyššiu, raz majú skladom, inokedy do dvoch týždňov....

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň je možné že sa cena zvýšila keď sa tovar opätovne naskladnil . Ak by nastala situácia že by tovar bol drahší informovali by sme Vás o tom či súhlasíte s novou cenou .

• Najlacnejšia cena

S tovarom som maximálne spokojná. Objednávali sme veľkú ladničku a sme nadmieru spokojní.

• Komunikacia
    • Schopnost dodat vcas

Toval mali dorucit do 7 dni. Po tyzdni ticha na urgenciu odpovedali, ze tovar je mozne dodat do 3 tyzdnov. Ani sa neunuvali ozvat, ze nie su schopni dodat objednavku v stanovenom case.

dlhšia doba dodania

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

• rýchle spracovanie a odoslanie objednávky
    • zlé referencie a hodnotenia obchodu

Nakupoval som na splátky a všetko prebehlo v poriadku.
    Tovar mi ból doručený včas,neporušený a aj komunikácia výborná či telefón. alebo mail. bez problémov.
    Nakupoval som cez "Výkendovú zľavu" a do štvrtka ból tovar doma .

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

• slubuju a skutek utek.

Absolutne neodporucam, mozu sa hanbit!!! tahaju cloveka mesiac za nos a potom mu napisu prepacte Vasa objednavka bola stornovana.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň viac krát som to tu písal . U tovaru ktorý je na objednávku je možné že nám ho dodávateľ nakoniec nedodá.

• Tovar podla internetovej stranky mal byt na sklade ale tovar nemali..

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň, v tomto období sa rýchlo vypredaju skladové zásoby. Preto je treba stým rátať,poprípade sa informovať. Informujeme však o tom aj mi a ponúkame náhradu za bezkonkurenčnú cenu.

• výhodná cena
    • rýchle jednanie

doporučujem nákup

prvy nakup a OK

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň na recenziu Vám neviem dať žiadnu reakciu.

Našiel som tovar, ktorý som nikde nevedel nájsť

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Nakupovala som u nich v minulosti bez problémov. Tentokrát sa zásielka niekde stratila, musela som na ňu dlhšie čakať. Boli milí dostala som ako ospravedlnenie darček k nákupu :)

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Dalsi eshop co predava "vsetko" a klame zakaznikov.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň zákazníkov neklameme .

Internetový obchod uvádza neaktuálne ceny. Iné ceny vo vyhľadávači, iné pri objednávke, a po týždni čakania mi ponúkli iný tovar, samozrejme ak si priplatím.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň ak myslíte vyhledávač , ten sa neaktualizuje tak často ako web. A kým natiahnu naše nové ceny môže to trvať nejaké hodiny . Ak ide o produkt , pravdepodobne ide o novší model a snažil som sa Vám ho ponúknuť za bezkonkurenčnú cenu .

Nie doslova mínus, ale mne neznámy obchod s mierne rozporuplnými recenziami takže nebol som si istý ako to dopadne a radšej neplatil vopred (len zálohu), ale nakoniec všetko úplne v poriadku.

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

• Podvodníci sú to,nenakupovať-nemajú tovar ale prevádzkujú eshop!!!

Nikdy ,slovom nikdy nekupujte od týchto klamárov. Túto web stránku už
    prevádzkujú pod tretím názvom s.r.o. Dúfam ,že ŠOI už dvihne zadok...

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň tým že vy neakceptujete podmienky . Sa netýka SOI. Na to že ste nakupovali na firmu by ste to mohli vedieť . Pre firmy sú u nás iné podmienky .

Celkom fajn kladne hodnotím víkendové akcie.