BONUSKO

Anonym

Pridané: 22. júla 2017

• Nič
  • Všetko

Čo toto je za obchod ak idete objednať tachometer na bicykel za cca 30 eur a oni Vám nedajú na výber inú možnosť dopravy než za 25 eur plus dobierka za ďalšie 3 eurá takže v konečnom dôsledku Vás výjde tovar niekoľko násobne drahšie než inde.Veď taká preprava sa dáva na nadrozmerné náklady a čo ja objednávam vari sporák?

• Áno

Miroslava

Pridané: 21. júla 2017

Objednavka,doba prepravy-vsetko ok.Skoda len,ze sedatko bolo poskodene uz od vyroby.
Odporucam obchodu,aby pred zaslanim tovaru ho skontroloval.
Sedatko sme reklamovali a cakame na odpoved.

Laura

Pridané: 21. júla 2017

Nakoľko sa jednalo O kúpu pracky a nie chlieb -pečiva obchod absolútne nekomunikoval.Nemyslím si že pracky sa kupujú V takom veľkom množstve. Po mojom telefonáte do Bonuska zrazu už na druhý deň prišiel aj mail.to už bolo pre mňa nepodstatné nakoľko som objednávku zrušila. Potom rýchlo ďalší poslali zrazu sa dala pracka poslať aj v ten deň. Strašne slabí sú už nikdy viac.

Stanco

Pridané: 20. júla 2017

• Keby som sa neozval, že ruším objednávku, tak tovar nemám doteraz
  • Žiadna komunikácia, dodacia lehota miesto do 4 dní bolo 23 dní.
  • Neodporúčam nakupovať

Nevýhoda dodacia lehota namiesto do 4 dní bolo do 23 dní, aj to až keď som napísal, že ruším objednávku, tak tovar na druhý deň dorazil

Polis

Pridané: 20. júla 2017

• Objednaný tovar po týždňu nedorazil. Katastrofálný eshop. Neodporúčám!!!!!!

Reakcia obchodu BONUSKO

Ospravedlňujeme sa za meškanie , vedeli sme o tomto probléme a meškalo viacej zásielok. Každého sme však informovali mailom a bola možnosť storna .

SPOKOJNOST NA 100 %

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

zs

Pridané: 20. júla 2017

• Nikomu neodporúčam nákup v tomto obchode. Objednávka urobená 19.6. - mobilný telefón, prišiel 29.6. - pokazený, dohoda bola výmena kus za kus,prebrali 3.7. potom sa začal hrať na opravára, že to len aktualizujú,tak sa im ho nepodarilo opraviť, tak nový, vraj už je na ceste, len neviem, či ku mne ide peši, lebo zatiaľ nedorazil, komunikácia slabá, na emaily o vrátenie peňazí nereagujú, dňa 19.7. som kontaktovala SOI , kde ma nasmerovali riešiť to prostredníctvom finančnej polície,+ SOI u nich vykoná kontrolu. Ak má s nimi ešte niekto takýto probleém, kontaktujte ma na zsmerekova@azet.sk , pri podaní hromadného trestného oznámenia sa k našim peniazom dostaneme rýchlejšie.

Tento obchod nedodržuje nič z vlastných podmienok - žiadna výmena kusu za kus za 14 dní, žiadne vrátenie peňazí na účet, žiadne odstúpenie od zmluvy, hoci oni nedodržali podmienky.

• Áno

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň nestíham Vám odpovedať keď každú hodinu píšete jeden mail. A to aj večer . Takže Vám odpíšem keď sa na maily dostanem. Ďalej si protirečíte , že nekomunikujem keď sme sa dohodli na novom kuse . Na opravárov sme sa nehrali . Máte právo to podať na SOI ale určite Vás nedoporučili na finančnú políciu . Nakoľko tá s tým nič nemá . Na mail sa Vám asi nikto neozve lebo takého zákazníka nemáme . Ak si všimnete recenzie tak tu nikto nepíše že by sme peniaze nevrátili .

Guard

Pridané: 19. júla 2017

• Žiadna komunikácia z ich strany
  • Doba doručenia viac ako mesiac
  • Nie je možné zrušiť objednávku

Neodporúčam nikomu

• Áno (1)

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň možnosť zrušenia je možná.

Juraj

Pridané: 18. júla 2017

• Ponúkajú na predaj čo nemajú

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň môže sa stať že sa nejaký produkt vypredá , alebo ostane s technických príčin visieť na webe . V tedy informujeme zákazníka . Nedá sa to však ovplyvniť.

Pridané: 16. júla 2017

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie .