• Inzeruju neoverene produkty.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň nerozumiem Vašemu mínusu. Neviem o aké produkty ide .

Objednala som viac druhov výrobkov,celú objednávku stornovali , pretože všetky výrobky mali uvedenú zlú cenu. Zbytočná strata času nakupovať v tomto obchode.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň na produktoch bola chybná cena . Čo ste si už zjavne mohli všimnúť kedže produkty stáli 0,01 eur.

Tovar som objednala, zaplatila....avsak po zopar dnoch mi prisla odpoved, ze tovar nie je na sklade, takze platba mi bude vratena. do 14 dni platba prisla na moj ucet.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň platbu za storno vraciame ešte v ten deň .

• Tradicne mailova notifikacia o stave objednavky. Tovar neposkodeny, novy, presne podla popisu v objednavke.
    • Neviem o ziadnej nevyhode.

Nakupujem cez internet casto. Ak porovnam s konkurenciou, je na tovar velmi vyhodna cena. Podla HW popisu smartfonu bude spokojna aj obdarovana osoba. Je to totiz uz vianocny dar. Odporucam kupovat v predstihu, vyhnete sa tym naporu pred vianocami.

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Ponúkajú mobilné telefóny ktoré nevedia dodať.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň , pravdepodobne ide o vypredaný model .

Vcelku v pohode , len komunikácia je slabšia, ale inak Ok.

• rychlosť,cena

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Žiadate hodnotenie,ale nemám čo továr ešte nedorail z Kamčatky.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň to nás mrzí kludne zavolajte pozrieme Vám termín .

Dobré ceny.Dlouhá čekací doba na tovar na skladě.

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie . Pravdepodobne ste si objednali skladom ext. . Je to náš externý sklad.

vsetko ako ma byt

• najlepšia cena tovaru
    • podrobné info o priebehu vybavenia objednávky
    • super zabalený tovar pri dodávke
    • rýchle dodanie tovaru

Objednala som si notebook v Bonusko za najlepšiu cenu na trhu. O priebehu vybavenia objednávky som bola podrobne informovaná. Po troch pracovných dňoch mi bol tovar doručený, bol super zabalený. Bola som veľmi spokojná. Vrele odporúčam aj ostatným.

• Všetko

Kúpa produktu za 110€. Objednávka v pohode prešla a bola zaregistrovaná. Skontroloval som stav produktu refreshnutím na stránke a zrazu produkt nebol nájdený. Vyhľadám si ho na stránke a zrazu produkt v cene 144€?. Ďalší deň mi príde mail že objednávka bola stornovaná kvôli tomu, že ho nemali skladom.V ten deň poobede vidím ako ten istý produkt bol znovu obnovený na stránke za cenu 110€ a zrazu "Skladom".
    Neobjednávajte.... je to zbytočné :) lacné ceny ale čo keď produkt nedostanete

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň treba sa len informovať . Niektoré akciové produkty sú po jednom kuse . Ak to však zákazník pred Vami stornuje , je možné že sa opätovne naskladní .

• Moja objednávka bola zrušená z dôvodu- chyba cenového importu- tovar som si objednala 9.10 a táto chyba ešte nebola odstránená- dnes je 20.10.- pri produktoch ktoré som si objednala...

Reakcia obchodu BONUSKO

Stane sa že ak produkt vymažeme ručne . Opätovne sa naskladní od dodávateľa .

obchod ma informoval o všetkom, čo sa s mojou objednávkou dialo, prehľadný, trochu som čakal na tovar, nakoľko ho hneď nemali na sklade, ale odporúčam

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie . O objednávke informujeme aj sms aj mail. Poprípade nás môžete kedy koľvek kontaktovať .

Dobrá komunikácia, prehľadnosť stavu objednávky. Dodanie v garantovanom čase a samozrejme výborná cena.

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

komunikacia s obchodom bola zrozumitelna , ochotny odpovedat na otazky, pôsobia milo . A fakt ze dodaju to co ponukaju , nic skreslene.

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

Tovar mi bol doruceny v poriadku som spokojny .

• Super ceny, doprava cez DHL a dorucenie v sobotu

Dobrý deň ďakujeme za pozitívne hodnotenie .

• chat vzdy offline, dovolat sa neda, rusia objednavky, pretoze tovar nemaju

neodporucam

Reakcia obchodu BONUSKO

Dobrý deň online chat nie je vždy zapnutý . Treba skôr volať .

• Prehladna stranka