Stále cakam a obchod neodpovedá na maily

• Dobre ceny

Po mesiaci mi napisali,ze hodinky nebudu.

• Veľmi dlhá čakacia doba. Ešte po mesiaci mi zaplatený tovar nebol doručený. Slabá komunikácia s obchodom.

Otravuju kvoli recezii

Zdravim objednaný tovar som ešte nedostal nieje možnost si objednávku kontrolovať ako u mnohých iných predajcov nedávno mi prišel mail že moja objednávka dorazí do 10 dni no prešlo dvanásť a nič.

• objednany tovar, ktory mal byt na sklade, za tri dni objednavka zrusena obchodom

Dobry den,
    Tovar bol v čase objednania na externom sklade (tzn u dodávateľa).
    Dodávateľ žiaľ objednávku nepotvrdil. Mrzia nás spôsobené nepríjemnosti.
    Veríme, že sa dostanete k svojim vysnívaným hodinkám, v prípade že máte záujem o zľavový kod neváhajte nás kontaktovať.
    s pozdravom tím Bondie

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Za štyri týždne mi nič neprišlo.ani odpoveď že čo sa stalo.

• Dlhé čakanie

Reakcia obchodu Bondie.sk

Ďakujeme že nás posúvate vpred.
    s pozdravom bondie

• Vraj moju zásielku, ktorá bola v zľave stratil kuriér, tovar by bol za 4 až 6 týždňov. Alebo si vybrať iný tovar. Je to dosť divné. Myslím, že tovar ani nemali.

Tovar nevedia zohnať

• Tovar som objednávala 14.12.20 a do dnešného dňa t.j. 08.01.21 mi nebol doručený.

Reakcia obchodu Bondie.sk

Ihneď po zaevidovaní Vašej objednávky sme Vám písali email, kde bol uvedený termín doručenia, nakoľko sa jednalo o predvianočnú objednávku nevedeli sme či tovar potrebujete ako darček alebo nie. Na email ste neodpísala a ani ste nás inak nekontaktovala. Čakali sme na Vaše potvrdenie.
    V prípade že o tovar máte stále záujem prosím pošlite nám krátku správu na [email protected].
    Ďakujeme
    s pozdravom

Tovar mal byť doručený 14.12. dnes je 19.12. a nič. Takže ho už ani nepotrebujem.

Slaby obchod čakacia doba je príliš dlhá

• Zavadzanie zakaznika
    • Protichodne informacie
    • O11.02, podla nich v case obeda, nik nedviha telefon, ajked je to mobil.
    • Dlhy cas ,, prezistovania,, (3dni) a potom som musel volat ja, ze co prezistili.

Najpr tvrdili, ze hodinky vedia urcite dodat.Po mojom objednani, napisali, ze uz dodat nevedia, mam si vybrat ine, vybral som si, dali mi ceny vyssie, ako ma ich konkurencia.Tak som si objednal hodinky u ich konkurencie, model, ktory oni uz dodat nevedeli, ze vraj vypredane, mi konkurecny shop poslal za dva dni a este mi dal zlavu na dalsi nakup.Vyuzijem ju, manzelka kupim hodinky, tam, kde som si kupil a ja.

Dobry den pan Gedra,

Dakujeme za Vasu recenziu, aj ked je negativna.

Dovolte nam vyjadrit sa k celej situacii, a objasnit ju.

Prvy krat sme sa spojili telefonicky, kde ste sa dopytovali na urcity model Festiny. My sme Vam v priebehu hodiny zavolali naspat ze ich vieme dodat, no je treba poslat objednavku co najskor, nakolko je to posledny kus. Vy ste Vasu objednavku poslali po 3 dnoch kedy uz boli hodinky predane. Skladove zasoby u dodavatelov sa menia kazdych 5 minut. Hned sme Vam pisali ze ten dany model uz nie je dostupny a sme sa dohodli ze poslete alternativne modely na nacenenie a dostupnost. Alternativne modely ste nam poslali a my sme Vam do 24 hodin odpisali.
    Musime však UJASNIT jednu dolezitu vec, alternativne modely ktore ste vybrali sme v nasej ponuke vobec nemali, no sme Vam ich vedeli zohnat aj ked za drahsiu cenu ako konkurencia. Na nasu ponuku ste uz neodpisali.

Nas obchod rad privita aj negativne ohlasy od zakaznikov, no budeme radi ak budu realne a pravdive.

Prajeme Vam krasny den.

ZnackovyShop

• Výhodou je že som našiel produkt, ktorý nikde inde nebol.

Tovar by mal dojsť do 8-10 dní, avšak už ubehlo 15 a tovar stále tu neni. Netreba sľubovať, ak to nedokážem dodržiť!

Na stránke doba dodania 4 - 6 dní.
    Potom prišiel mail s oznamom doručenia 8 - 10 dní.
    A odvtedy žiadna komunikácia - vôbec nič, ani len oznam kde si môžem skontrolovať stav objednávky a pod. info ako u iných dodávateľov cez e-shop.
    Asi to bude nie originál a čaká sa na vyloženie tovaru zo Šanghaja??? Neviem príde tovar a otváram pri prepravcovi - ináč neprevezmem.

Reakcia obchodu Bondie.sk

Dobrý deň, 18.12.2019, hned po prijati objednavky sme Vas informovali, ze hodinky vieme expedovat do 8-10 pracovnych dni, vianoce uz nestihame. Dna 27.12.2019 sme hodinky expedovali a kurierska spolocnost dna 31.12.2019 nam oznamila ze zakaznika nevedeli zastihnut a zasielku posielaju spat. Cakame na zasielku od kurierskej spolocnosti. Nakolko kurierska spolocnost neumozni otvaranie zasielky pred vyplatenim, Vase hodinky znovu expedovat nebudeme nakolko nevieme dodrzat Vasu podmienku (t.j. otvaranie zasielky pri prepravcovi pred uhradenim). V prípade za stále máte záujem o tovar prosím kontaktujte nás na [email protected], radi Vám ich opäť pošleme. S pozdravom

Tovar mali v ponuke ako dostupny a po 5 dnoch sa ozvali ze nevedia hodinky zohnat. Objednavka bola zrusena

• ... komunikácia obchodu dobrá,len tvar mi žiaľ ešte nedorazil...

9.8.2019 om i objednal hodinky Michel Kors a ku dnešnému dňu nemám tovar doručený aj keď doba doručenia je 6-8 dni!!!

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.