Objednala som si tovar 6.3.2020. Do dnesneho dna mi balik neprisiel(6.4.)... Nemam slov, neodporucam

• Žiadna komunikácia.
    • Továr nedodaný

• Nedostatočná komunikácia s predajcom

som veľmi nespokojnáso zabalením tovaru!vrecká boli poškodené a pohánkove krúpy a špaldové vločky rozsypané v krabici a vrecko s červenou šošovicou bolo na spodu tiež rozlepené ale zbadala som to tak sa nerozsypala.

Reakcia obchodu Bioteka.sk

Pekný deň
    Ďakujeme pekne za vašu informáciu a dodávke tovaru.
    Vždy sa snažíme zabaliť tovar co najbezpečnejšie aby nemal dopravca problém tovar v pohode bez ujmy doručiť.
    Musíme ale osloviť dodávateľa vreciek ze nespĺňajú kvalitu aby sa takýto problém viac nezopakoval.
    Touto cestou sa ospravedlňujeme a veríme že to ešte niekedy budeme môcť napraviť.

žiadne informácie po objednaní tovaru!Musel som telefonovať či už zásielka vôbec odišla!

Reakcia obchodu Bioteka.sk

Dobry den, netelefonujeme zakaznikovi s oznamenim, ze zasielka odisla. Vacsinou vsetkym staci emailova notifikacia zmeny stavu objednavky. Najprv ste mal zvolenu platbu predom, potom ste to zmenil na dobierku. Cez vikend neexpedujeme, takze ste to mal poslane hned ako to bolo mozne, cize v pondelok.