• Parádny výber, výborná komunikácia, rýchle dodanie.

som stalym zakaznikom eshopu bioteka,velka spokojnost!

• velka ustretovost, doporucujem

• velka ustretovost velmi doporucujem

Objednala som si tovar 6.3.2020. Do dnesneho dna mi balik neprisiel(6.4.)... Nemam slov, neodporucam

Vždy zakúpim produkty, ktoré bežne v obchodoch nekúpim.

• Žiadna komunikácia.
    • Továr nedodaný

• Nedostatočná komunikácia s predajcom

• skvelý personál
    • veľa ekologických tovarov čo je super

Tovar prišiel bleskovo a s kvalitou som spokojný

• Výhodná cena a kvalita !

• Balzam nám s manželom pomáha už 5 rokov a objednávam aj známym,ktorí sú tiež spokojní.

• Skvele ceny
    • Rychle vybavenie
    • Velka spokojnost
    • Nenajdene

• Vyborna komunikacia,rychle dodanie,dobre ceny.

• Rychlo vybavene

som veľmi nespokojnáso zabalením tovaru!vrecká boli poškodené a pohánkove krúpy a špaldové vločky rozsypané v krabici a vrecko s červenou šošovicou bolo na spodu tiež rozlepené ale zbadala som to tak sa nerozsypala.

Reakcia obchodu Bioteka.sk

Pekný deň
    Ďakujeme pekne za vašu informáciu a dodávke tovaru.
    Vždy sa snažíme zabaliť tovar co najbezpečnejšie aby nemal dopravca problém tovar v pohode bez ujmy doručiť.
    Musíme ale osloviť dodávateľa vreciek ze nespĺňajú kvalitu aby sa takýto problém viac nezopakoval.
    Touto cestou sa ospravedlňujeme a veríme že to ešte niekedy budeme môcť napraviť.

Obchod nekomunikuje vôbec, na mail mi neprišlo zhrnutie objednávky ani,že ju odoslali. Dozviete sa to,len keď sa prihlásite v eshope a pozriete si svoju objednávku tam to je odoslané. Ani dopravná spoločnosť nekomunikuje, až kuriér zavolá 2min predtým že je u vás doma. Neviete si skontrolovať u neho nič keď neviete číslo balíka.

Reakcia obchodu Bioteka.sk

Príjemný deň
    V čase ked ste uskutočňovali objednávku na našom webe prišlo k technickej poruche, ktorú sme sa snažili obratom vyriešiť.
    My sme totiž notifikácie ktoré vam odchádzali na mail videli a vám aj tak predsa len nechodili.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém a veríme že v ostatnom čase sa im vyhneme a všetko bude fungovať tak ako má.

• Ochota komunikovať pri probléme s objednávkou
    • Nefunkčný objednávací systém, ktorý nepotvrdil objednávku a neposlal údaje k platbe.

Napriek technickým problémom bola zo strany obchodu ochota doriešiť to iným spôsobom.

• vysoká starostlivosť o zákaznika

aj napriek tomu že tovar nebol na sklade , dokázali ste mi ho pozháňať a zaslať- super starostlivosť