• rýchle dodanie, aj napriek platbe bankovým prevodom
    • milí a ústretoví personál
    • dodanie zdarma

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za trpezlivosť. Aj keď ste pre nás z ďaleka, vyšlo to celkom rýchlo. Nech Vám pračka so sušičkou Beko dlho slúži k spokojnosti.

Martin / Bekoshop

• doprava a výnos až domu zdarma,
    • veľmi milý a ochotný dopravca

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za vysoké hodnotenie aj za pochvalu pre kolegu. Keď sa Miro dobre vyspí, je celkom milý. Nech Vám sušička Beko dlho slúži k spokojnosti.

• Ochota ,rýchlosť dodania
    • Pomoc prepravcu z výnosom

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku, za vysoké hodnotenie aj za trpezlivosť. K Vám sme to z PN nemali blízko a nie každý je s 5 dňami spokojný. Nech Vám chladnička Beko dlho slúži k spokojnosti.

Martin / Bekoshop

• pán bol veľmi milý a ochotný, vďaka nemu som sušičku mohla mať pod stromčekom, za 2 dni mi bola dodaná :)

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za vysoké hodnotenie. Západné SK väčšinou nie problém zaviezť expresne. Nech Vám sušička Beko dlho slúži k spokojnosti.

Martin / Bekoshop

• skvely pristup, rychlost a ochota
    • kvalitny tovar

vrelo odprorucam, prozakaznicky pristup , tovar dodany obratom

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za vysoké hodnotenie. Do TT aj NR vozíme často, Vy ste niekde medzi - nečaká sa dlho. Vybrali ste si dobrú rúru na pečenie. Nech Vám dlho slúži k spokojnosti.

Martin / Bekoshop

• Rýchle doručenie,veľmi ochotný ich pán kuriér (doručoval Lučenec).Za mňa super

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za vysoké hodnotenie. Prevažnú väčšinu tovaru zavážame vlastnými zamestnancami. Je to trochu nákladnejšie, ale tie ušetrené problémy s poškodeným tovarom od prepravných spoločností sú na nezaplatenie. Nech Vám sušička Beko dlho slúži k spokojnosti. Prajeme príjemné sviatky.

Martin / Bekoshop

• Dovoz nového a a odvoz starého spotrebiča zadarmo, rýchlosť dodania, ochota Beko kuriéra

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku a vysoké hodnotenie. Snažíme sa čo najviac dopravy organizovať vo vlastnej réžii s vlastnými zamestnancami. Nášho chlapca pochválime. Nech Vám chladnička Beko dlho slúži k spokojnosti.