obchod nekomunikuje, doručenie tovaru len 1x týždenne, kebyže sa neozvem, nezareagujú, NEODPORÚČAM
    Doručenie trvalo viac ako týždeň-na webe mali, že doručujú do 3 prac. dni, potom na FA uviedli, že je to len termín odovzdania prepravcovi. Zavádzajú.

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za kritickú recenziu. Aby som veci uviedol na pravú mieru:

Objednané: 23. 1. 2024, 20:37:07
    Info o dodaní zaslané: 26. 1. 2024 11:30 - nekomunikujeme?
    Doručemé: 29.1.2024 doobeda - viac ako týždeň?

Záver nech si urobí každý sám. Na Heuréke uvádzajú priemernú dobu dodania 3dni, čo je pravda. Ak si chcete byť istý, za príplatok si viete objednať dopravu na požadovaný termín. Nech Vám pračka Beko dlho slúži k spokojnosti.

• doprava zdarma
    • odvoz starého spotrebiča
    • slabšia komunikácia

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za hodnotenie. Ak je priestor na zlepšenie, radi na tom zapracujeme. Len nám prosím napíšte, čo konkrétne nebolo úplne v poriadku. Nech Vám pračka Beko dlho slúži k spokojnosti.

• Nákup priamo od výrobcu
    • Komunikácia obchodu, spôsob dodania
    • Dlhá dodacia doba položky, ktorá bola skladom

Veľmi biedna komunikácia obchodu so zákazníkom.
    Info o plánovanom dodaní poslali v piatok po 16tej, s termínom dodania v pondelok v priebehu dňa, bez akéhokoľvek bližšieho určenia času, bez telefonického kontaktu na obchod, alebo kuriéra. Málokto má možnosť zobrať si takto na poslednú chvíľu - z večera do rána - voľno v práci a chladnička nie je typ balíka, ktorý môže prebrať napr. "suseda na dôchodku", ktorá je celý deň doma :(
    Kuriér sa mal ozvať približne hodinu pred dodaním, ale ani to sa neudialo, volal štýlom "za 10 minút som tam".
    V dobe dnešných logistických možností absolútne neprofesionálne

Reakcia obchodu Beko Shop

ďakujeme za objednávku aj za reakciu. Už to tu vypadalo tak, ako keby sme si tie 100% hodnotenia dávali sami. Mrzí nás čo sa stalo, snažili sme sa dopravu čo najoperatívnejšie naplánovať a na poslednú chvíľu vyplniť voľné miesto v aute. Veríme, že aspoň s chladničkou Beko budete dlho spokojná.