• Dodanie načas, komunikácia super

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli so službami nášho e-shopu spokojní.

Prajeme Vám, nech sa Vám zakupený produkt naďalej páči a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.

Tím bedisimo.sk

• Seriózny prístup ku klientovi, ústretovosť, kvalitny tovar, výhoda zostavenie podľa vlastneho vkusu a potreby.
    • Odporúčm

Nič.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste bol s ponukou a službami nášho e-shopu spokojný.

Prajeme Vám, nech ste aj naďalej s produktom spokojný a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• Ústretový
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Vlastný dovoz
    • Veľký výber

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a kladnú recenziu. Sme veľmi radi, že ste bol so službami nášho e-shopu spokojný.

Veríme, že sa Vám zakúpený produkt páči a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.

• maximálna spokojnosť
    • dodanie rýchlejšie, než predpokladaný čas
    • telefonát týždeň pred dodaním, aj v deň dodania
    • neskutočne šikovní majstri, ktorí posteľ doniesli, vybalili a v expresnom čase zmontovali
    • oceňujem hlavne možnosť objednania donášky a montáže
    • posteľ je parádna

zatiaľ žiadna

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste boli so službami nášho e-shopu spokojní. Teší nás, že sa Vám zakúpená posteľ páči.

Prajeme Vám, nech sa Vám krásne spia a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.

• Pružne vybavené

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky.

Veríme, že sa Vám zakúpený produkt páči a budeme radi, pokiaľ sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Tím bedisimo.sk

• nakonfigurovala som si posteľ vrátane matracov
    • poradili online pri výbere matracu
    • dodržaný termín dodania
    • za príplatok montáž postele

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s ponukou a službami nášho e-shopu . Veľmi nás teší, že sme Vám mohli ponúknuť výrobok podľa Vašich požiadaviek. Veríme, že Vám posteľ prináša mnoho pohodlia a pokojného spánku.

Som velmi spokojna

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste so službami nášho e-shopu spokojní.

Prajeme Vám, nech ste aj naďalej so zakúpeným produktom spokojní a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Tím bedisimo.sk

Napriek tomu,ze kurierska spolocnost mala prevziať zásielku 11.júla, zrdjme sa tak nestalo.Zatiaľ nie je zname nič.Nepoznám podacie čislo. Vyslovne som 2x upozornil, kedy by kuriér.spoločnosť PPL mala dorucit obj.produkty.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí komplikácia vzniknutá s doručením Vašej objednávky. Na základe Vašej spätnej väzby sa pokúsime zabrániť tomu, aby sa tieto problémy s doručením opakovali.

Veríme, že k Vám objednaný tovar už dorazil a budeme radi, ak sa na nás aj napriek vzniknutým problémom obrátite aj v budúcnosti.

• Rýchlosť
    • Dostupnosť tovaru

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste so službami nášho e-shopu bol spokojný. Veríme, že sa Vám zakúpený tovar páči a prináša Vám mnoho pohodlia.

Prajeme Vám, nech ste aj naďalej so zakúpeným tovarom spokojný a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Nákup z pohodlia domova.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s našimi službami spokojní.

Veríme, že Vám zakúpený produkt prináša mnoho radosti a pohodlia, a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Tím bedisimo.sk

• Dodanie skor ako nieco skor ako bolo uvedene na webe
    • Rychlq montaz pracovnikmi spolocnosti

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste so službami nášho e-shopu spokojní. Veľmi nás teší, že sme Vám zakopenú posteľ mohli doviezť v skoršom termíne a že ste spokojní s prácami našich technikov.

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Rýchlosť doručenia

Veľmi dobrá komunikácia, pracovníci ktorí doviezli posteľ ju podľa dohody vyniesli aj zmontovali, boli slušní,posteľ bola doručená skôr ako sme predpokladali a je výborná

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s komunikáciou a službami nášho e-shopu spokojní. Veľmi nás teší, že sme Vám zakopenú posteľ mohli doviezť v skoršom termíne a že ste spokojní s prácami našich technikov. Veríme, že Vám zakúpená posteľ dopraje mnoho pohodlia a pokojného spánku.

Prajeme Vám, nech sa Vám krásne spí a budeme radi, pokiaľ sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Tím bedisimo.sk

Super komunikácia s obchodom a spokojnosť s matracom.Matrace Blanar používame už 10 rokov a sme spokojní.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s komunikáciou a ponukou nášho e-shopu spokojná. Veľmi nás teší, že Vám zakúpené matrace vyhovujú.

Prajeme Vám, nech sa Vám aj naďalej krásne spia a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.

Tím bedisimo.sk

Som nadmieru spokojná ! So samotnou telefonickou komunikáciou cez doručenie, zloženie postele a na kvalitu !
    Kúpu neľutujem a zvažujem určite aj v budúcnosti :)

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu. Sme veľmi radi, že ste so službami nášho e-shopu spokojná. Veľmi nás teší, že sme Vám mohli poskytnúť komplexné služby a že ste so zakúpenou posteľou spokojná. Veríme, že Vám posteľ vyhovuje a prináša Vám veľa pokojného a ničím nerušeného spánku.

Tím bedisimo.sk

Posteľ máme len krátko, ale sme veľmi spokojní.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi že ste so zakúpenou posteľou spokojná.

Prajeme Vám, nech sa Vám aj naďalej krásne spia a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete naše služby.

Tím bedisimo.sk

• Jednoduche objednanie, rychle dodanie vcitane montaze (ktoru sme si zaplatili)
    • Pomerne vysoka cena dopravy (40€)

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Sme veľmi radi že ste so službami nášho e-shopu spokojný. V súčasnej dobe je na našom e-shope ponúkaná doprava zadarmo. Čiastka 40 eur je za doplnkové služby. Záleží teda na každom zákazníkovi, či o ne má záujem alebo nie.

Prajeme Vám, nech ste so zakúpeným produktom naďalej spokojný a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• Prehľadný e-shop
    • Dobrá komunikácia
    • Síce za bohatý príplatok, ale tovar vyniesli až do bytu
    • Tovar bol pripravený skôr ako uvadzali

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu. Sme veľmi radi že ste s ponukou a službami nášho e-shopu spokojná. Veľmi nás teší, že sme Vám objednaný tovar mohli doručiť skôr a že ste využila našu doplnkovú službu vynáška. Naši technici často vykonávajú vynášky v zložitých podmienkach, čo je bohužiaľ nutné zahrnúť do ceny služby.

Tím bedisimo.sk

Obchod je súper, posteľ kvalitna len veľmi dlho smrdela

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste na svoj nákup využili naše služby. Veľmi nás mrzí komplikácia so zápachom postele. Pokiaľ máte záujem tento problém vyriešiť, je možné obrátiť sa na naše reklamačné oddelenie.

Veríme, že sa Vám aj napriek vzniknutej komplikácii zakúpená posteľ páči.

Tím bedisimo.sk

môj prvý nákup v tomto obchode urobil dobrý dojem, komunikácia pri rade nákupu na ďalšie dieli veľmi ústretová.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste boli s komunikáciou a službami nášho e-shopu spokojný. Teší nás, že sme Vám mohli spríjemniť prvý nákup na našom e-shope.

Prajeme Vám, nech sa Vám zakúpený produkt naďalej páči a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využite služby nášho e-shopu.

Tím bedisimo.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.