• Prehľadný e-shop
    • Dobrá komunikácia
    • Síce za bohatý príplatok, ale tovar vyniesli až do bytu
    • Tovar bol pripravený skôr ako uvadzali

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu. Sme veľmi radi že ste s ponukou a službami nášho e-shopu spokojná. Veľmi nás teší, že sme Vám objednaný tovar mohli doručiť skôr a že ste využila našu doplnkovú službu vynáška. Naši technici často vykonávajú vynášky v zložitých podmienkach, čo je bohužiaľ nutné zahrnúť do ceny služby.

Veríme, že sa Vám zakúpený produkt páči a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.

• Výborná komunikacia
    • Veľká ústretovosť

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše kladné hodnotenie. Sme radi, že ste boli so službami nášho e-shopu spokojný a veríme, že sa Vám zakúpený produkt páči.

Prajeme Vám, nech ste aj naďalej so zakúpeným tovarom spokojný a budeme radi, ak pre svoj ďalší nákup využite služby nášho e-shopu.

Tím bedisimo.sk

• dodacia lehota, komunikácia, kvalita produktu,

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s poskytnutými službami. Zároveň nás veľmi teší Vaša spokojnosť s kvalitou produktu.

Prajeme Vám, nech Vám produkt aj naďalej vyhovuje a budeme radi, pokiaľ sa pri ďalšom nákupe obrátite znova na náš e-shop.

• kvalitný tovar
    • dobrá komunikácia
    • nedostatočná kontrola kompletnosti tovaru pred expedíciou

Dobrý obchod. Splnili všetky naše želania. Jedinou nevýhodou je slabá kontrola kompletnosti tovaru, nakoľko chýbal spojovací materiál postele. Konkretne sme dostali o 11 skrutiek menej.

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste s naším produktom a komunikáciou na e-shope spokojní. Veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka nebola doručená kompletná. Pokúsime sa vzniknutú komplikáciu prerokovať a zaistiť, aby sa tento problém už ďalej neobjavoval.

Veríme, že aj napriek vzniknutej komplikácii sa Vám produkt páči a budeme radi, pokiaľ sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• Komunikacia obchodu vyborna
    • Kvalitna doprava s vynaškou do domu

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s poskytnutými službami a komunikáciou e-shopu spokojní. Veríme, že sa Vám zakúpený tovar páči.

Prajeme Vám, nech ste aj naďalej s tovarom spokojní a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete služby nášho e-shopu.

Tím bedisimo.sk

• perfektná komunikácia, ústretový, týždeň pred dodaním ma kontaktovali telefonicky, kuriér bol bezproblémový, rýchle dodanie a výnos do bytu
    • posteľ je nádherná a kvalitná som veľmi šťastná a spokojná

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme za Vaše milé pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojná s komunikáciou aj službami. Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a mohli vás urobiť šťastnejšou.

Prajeme Vám, nech sa Vám krásne spia a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.