• Oceňujem, max spokojnosť

• Vysoke celo na priplatok, moznost vynosu a montaze ale za mna je to vysoka cena
    • pekna postel, dufam ze aj vydrzi, zatial na nej spavam sama takze zataz nie je..
    • vyrobena skor ako bol predpokladany termin
    • Zaplatila som si vynos a montaz ale technici boli nemasni, neslani.. Mam uzky priestor, o ktorom som dopredu pisala na zak.linke, ale im sa velmi nechcelo natahovat a najst riesenie ako to dostat do bytu. Keby nebol u mna kamarat, ktory tam dost vyrazne pomahal, tak by ju zobrali spat a odstupili od zmluvy, uz mali pripravene papiere. :-( Nakoniec moj kamarat odmontoval priedsienovu stenu a tak sa zmestila, cize suma zaplatena na vynos neprimerana, 40 eu a vyrazne pomahal moj kamarat! Montaz maju za 10 minut, takze aj to by mohlo byt lacnejsie.
    • Ulozny priestor velmi slaby a nekvalitny, bola som upozornena na to, ze je to "tenulinky sololit" takze nic tazsie tam nedavat. Zo starej postele som vybrala z ulozneho priestoru haldu oblecenia co zrazu nemam kam dat, lebo davam pozor aby nepresiahlo hmotnost na lozko ako mi povedal technik a mam tam len lahke veci ulozene.

Postel sa mi paci, zaplatila som si plus aj za zvysenie cela na pozadovanu vysku, aj ked najprv na zakaznickej linke robili drahoty, ze to uz je vela cm navyse. Vyrobena bola skor ako povedali termin pri objednavani. Najprv mi zle vypocitali cenu, musela som kontaktovat zak.linku a potom cenu opravili ale ani "prepacte" som nepocula za ich chybu!

Neodpovedajú na objednávku hneď. Na sťažnosť vôbec neodpovedal nikto z firmy.

Vynikajúci prístup ! Perfektná informovanosť aj doručenie !

Doporučujem

Som spokojná, nakoľko posteľ bola v poriadku, no nevyhovoval nám matrac. Ochotne nám ho prídu vymeniť za druhý.

maximalna spokojnosť,kvalitná posteľ,šikovní majstri

• Vysoko profesionálna komunikácia a následná veľmi rýchle dodanie objednaného tovaru.

rýchle a korektné jednanie

• Veľký vyber
    • Super ceny
    • Komunikatívnosť obchodnika
    • Skvelý zákaznícky servis
    • Ústretovosť
    • Dodanie

• Výborná komunikácia, ochota, kvalitný tovar

• Tovar bol dodany skor, ako bolo uvedene pri objednavke
    • Kvalitny vyrobok
    • Za priplatok vam tovar vynesu do bytu a zmontuju
    • Ziadna

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Veľmi nás teší, že ste boli spokojní s kvalitou výrobku, rýchlosťou doručenia aj našimi službami.

Tím bedisimo.sk

• dobrý výber, ceny, komunikácia, dodanie.. všetko super

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Veľmi nás teší, že ste boli spokojní s Vaším nákupom, rýchlosťou doručenia aj našimi službami.

Tím bedisimo.sk

• Telefonicky potvrdená objednávka, taktiež dátum doručenia týždeň vopred

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme radi, že ste s nákupom na našom e-shope spokojní. Termín dodania sa snažíme nielen dodržať, ale aj urýchliť, pokiaľ je to len trochu možné.

Vsetko ok

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

Sme radi, že ste s nákupom na našom e-shope boli spokojní. Budeme radi, ak sa k nám vrátite aj v budúcnosti.

Tím bedisimo.sk

• Spokojnosť,tovar prišiel v dohodnutom termíne.

• Výborná komunikácia
    • Tovar dodaný presne podľa termínu
    • Posteľ je krásna a kvalitná
    • Zamestnankyňa mi týždeň pred dodaním zavolala a dohodla presný termín dodania

Určite odporúčam, s prístupom obchodu som nadmieru spokojná a rovnako aj s kvalitou zakúpenej postele. Dodacia lehota bola rovnaká ako bolo uvedené na stránke (6 týždňov).

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Veľmi nás teší, že sme splnili Vaše očakávania a že ste s novou posteľou aj komunikáciou nášho e-shopu spokojná.

Tím bedisimo.sk

• Lamely som s potrebnymi rozmermi nasla len v tomto obchode
    • Dobre ceny

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Sme radi, že sme v našej ponuke mali práve to, čo ste hľadali.

Tím bedisimo.sk

Spokojnosť... Sice doba dodania od objednania 6 týždňov... Ale zbytok oka... Tovar doručený od telefonátu podľa dohody... Vynesenie tovaru ako som priplatil pohode ..... Zloženie postele ok.... Odporúčam

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste boli so službami nášho e-shopu spokojní.

Veríme, že sa Vám zakúpený produkt páči a budeme radi, pokiaľ sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• Dodanie načas, komunikácia super

Reakcia obchodu Bedisimo.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli so službami nášho e-shopu spokojní.

Prajeme Vám, nech sa Vám zakupený produkt naďalej páči a budeme radi, pokiaľ pre svoj ďalší nákup využijete opäť naše služby.