Tovar mi ani po 10dnoch neprisiel, objednavka je v stave vybavena a nikto sa neozyva

• tovar som do dnešného dňa nedostala

Zatiaľ so obednávala prvý raz, ale vyššie e uvedený dôvod, prečo sa kúpa nakoniec neuskutočnila. Inak infrmácvie, pois prodiktov a pdobne hodnotím kladne.

• Ponuka je ale tovar v objednanej veľkosti vraj nie.

• tovar sme este stále nedostali!!!!!!

Tovar mi dorucil kurier a po prevzati som zistila ,ze tovar nepatril mne, ale zakaznikovi z ineho mesta .Pouzila som cislo spolocnosti na dodacom liste, ale podla vyjadrenia osoby, ktora dvihla telefon,bolo cislo sukromne a nie firemne.
    Zaujimave.
    Po googleni som nasla ine cislo spolocnosti a zaroven som po otvoreni zasielky nasla dodaci list s udajmi objednavajuceho si tovar,kt.mi omylom poslali.
    Pan z Bayshopu ma vypocul, skonstatoval, ze som dostala omylom inu zasielku a navrhol, ze skontaktuje druhu stranu a posle kuriera po jeho balicek ku mne a ineho kuriera po moju zasielku.
    Toto riesenie sa mi nepozdavalo,islo o sumu cez 70eur, zaruky ziadne.
    Skontaktovala som sa so zakaznikom na juhu Slovenska
    a nakolko pracoval v Bratislave, dohodli sme sa, ze si tovar donesieme a navzajom vymenime.
    Celu situaciu som opisala mejlom a poslala ju spol.Bayshop.
    Reakcia ziadna, ani prepacte, mrzi nas to.
    Nic.
    Neodporucam tuto spolocnost, ani telefonicky kontakt nesedel.
    V.

• Osobne

• Objednané tovar, nie prišiel, keď to Mal byť.
    • Zavolal som do obchodu oni povedali... ďalší týždeň!, Keby som nevolal ... ešte by som čakal
    • Keby oni zavolali a povedať, že tam je problém potom OK, ale žiadna komunikácia

Objednané tovar, nie prišiel, keď to Mal byť.

Keby oni zavolali a povedať, že tam je problém potom OK, ale žiadna komunikácia

• Topanky, ktore som si objednala, mi prisli uplne ine, lebo vraj na stranke mate zly obrazok.

Nic moc.

Objednal som nic neprislo a 10 dni na to mi prisiel email ci som spokojny s kupou?!

• nesnažia sa vyplnit celu obiednavku a strohe upozornenie že tovar nemaju

celkovy slaby dojem bohužial

Po 10 dňoch mi prišiel e-mail, že tovar vo vybranej veľkosti nemajú. Rozhodne neodporúčam nakupovať v tomto shope.

• neviem
    • zla komunikacia a velmi dlha čakacia doba

nie som spokojna,takže už nebudem objednavat.

• Ziadne
    • Kontaktovali ma neskoro ze tovar uz nemaju ja son im musel prvy napisat email a to v den ked uz mal byt tovar doruceny velmi zla komunikacia

Ja uz by som v nom nenakupoval...

• Dlha doba dodania oproti inym internetovym obchodom ...

Budes dlho cakat ...

• Cenovo vyhodne veci
    • Dlhe vybavovanie objednavky, dodacia doba,moznost dorucenia iba kurierom co vychadza drahsie ako napr. cez postu obycajnym balikom..

Nic moc... ak prratam cenu za dopravu az tak vyhodne to uz nie je

• V prípade reklamácie, všetko trvá veľmi dlho. Odoslaný tovar nemal kto prevziať s pošty. Až po mojej reklamácií. A zatiaľ ešte tovar nemám ca 1 mesiac.
  • Prvý aj posledný krát.

• Ziadne vyhody tento eshop nema,tovar mi nebol dodany hoci rucite dodanim do 8 dni.
    • Nedoruci tovar za ktory som si zaplatila.

Nekupujte v tomto eshope.

• slaba komunikacia a zavadzanie zakaznikov

cele zle