• Objednal som darček pre ženu. Napriek tomu, že ručili doručenie do Vianoc objednaním do určitého dátumu, pozerám sa pod prázdny stromček. Mám pokazené celé sviatky. Ďakujem.

• pomalý v komunikácii

• neschopnosť dodať tovar

vyhnúť sa mu oblúkom

• zatiaľ žiadne
    • žiadna komunikácia so zákazníkom, napriek tomu, že v objednávke sa uvádza mail i tel. číslo

obchod uvádza dodaciu lehotu 5-9 pracovných dní, tovar som si objednala 9. 11. 2015 dnes je 22.11.2015/po uplynutí dodacej lehoty/ a doteraz žiadna zmienka o stave mojej objednávky:)

• Žiadne.
    • Obchod nemá prehľad o veľkostiach ktoré ponúka.

Nech sa zamyslia, konkurencia je veľká.

• chýbajúcu položku bez predchádzajúceho upozornenia
    • poškodený obal

• Jeden z objednanych produktov mi dosiel iny ako som si objednal.

• neviem
    • nekomunikoval, dovolat sa na telefonne cislo , ktore uvadzali, bolo nemozne, nikto nedvihal, Bol to pracovny den dopoludnia.

ak je moznost, kupovat inde!

nekvalitný tovar
    zavádzajúco, zle popísaný tovar

Reakcia obchodu Bayshop.sk

veľmi nás mrzí, ak ste s tovarom nebola spokojná. Bezproblémov vám ho vymeníme.

Tri týždne tovar zaplatený a stále mi nič nebolo poslané ani na mail odpovedané cez platbu kartou si stade neberte nič.

• Siroky vyber
    • ak si niečo objednám k vianociam a ani po vianociach to nie je dodané tak nie je čo viac písať

• Hladala som specialne treningove oblecenie na basketbal, je malo obchodov, ktore by ho ponukali, za toto davam bayshopu plus.
    • Tricko aj nohavice prisli zabalene v samostatných sacikoch, avsak oba obaly boli roztrhane a tricko malo na prednej strane spinovu skvrnu. Samozrejme to ide vyprat a tym padom som nevidela dovod posielat to spat na reklamaciu, napriek tomu musim s tymto stavom vyjadrit nespokojnost.

myslim si, ze veci nie su original..bolo to usite ako od rakosnikov

Reakcia obchodu Bayshop.sk

Všetky produkty sú originál a licencované.

S pozdravom,
    Bayshop

• Výber,zľavy
    • Dodacia lehota a zatiaľ žiadna odpoveď či je objednaný tovar na ceste.

Dlhé čakanie na objednaný tovar