Rýchlosť

• Rychlo som dostal tovar

jeden tovar mi poslali iný ako bolo v objednávke, ale po telefonickom dohovore na druhý deň poslali ten správny

Reakcia obchodu BAUHAUS

Děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že se podařila záměna zboží rychle kolegům vyřešit. Tým BAUHAUS

Som spokojný.

tovar bezpečne zabalený, rýchla dodávka

• Dobrá cena
    • Počas objednávania mi nebolo jasné, čo je fakturačná a čo dodacia adresa, samozrejme som až po objednaní zistil, že to mám naopak. Našťastie som si to vedel presmerovať v rámci prepravnej služby, tak to dobre dopadlo.

Reakcia obchodu BAUHAUS

Děkujeme za Vaše hodnocení. Při zadání doručovacích údajů, je jako první adresa pro doručení. Fakturační údaje se zadávají jako druhé. Mrzí nás komplikace s objednávkou a jsme rádi, že se podařilo dopravit na správnou adresu. Tým BAUHAUS.

• Rýchlosť doručenia

• super rýchly

Ak to pôjde s doručovaním takto rýchlo, objednávam aj druhý krát....uvidíme ako to bude pri náhodnej reklamácii, zatiaľ max.spokojnosť

Reakcia obchodu BAUHAUS

Vždy nás těší, když si můžeme přečíst takhle pozitivní hodnocení. Budeme se snažit Vás ani v budoucnosti nezklamat, abychom neztratili Vaši důvěru. Tým BAUHAUS

rýchle dodanie tovaru, kvalitne zabalené.
    škoda, že ručná akumulátorová kefa má nízke otáčky.

• Zavádzanie zakaznika

Naco si objednám tovar,ktory svieti "skladom" aj zaplatím a odpoveď? Dakujeme za uhradu a je nám ľúto nemáme.
    To je taky problém investovať do funkčného systému objednavania? Ci uz na úrovni elektronickej alebo manažmentu?!

Takéto "firmy si nezaslúžia dôveru zákazníkov!!!

Reakcia obchodu BAUHAUS

je nám líto komplikací s Vaší objednávkou. U objednávaného artiklu jsme zaevidovali inventurní rozdíl, který jsme nechali okamžitě opravit. Tyto situace nejsme schopni z důvodu množství položek ovlivnit, ale snažíme se jim předcházet, aby dostupnost odpovídala skutečnému stavu. Po zrušení objednávky jsme okamžitě vrátili platbu zpět na Váš účet.

Omlouváme se za komplikace.

S pozdravem, tým BAUHAUS.

• Dobré ceny, rýchle dodanie

• Peniaze po zrušení objednávky boli korektne vrátené do jedného pracovného dňa.

eShop a sklad majú rozdielny stav. Z troch položiek dve neboli na sklad a objednávka bola potvrdená.

Reakcia obchodu BAUHAUS

pracujeme na zkvalitnění informací ohledně dostupnosti zboží. V současné době se může ojediněle stát, že se zboží vyprodá dříve, než je zpracována objednávka. Což je i Váš případ. Za vzniklou situaci se velmi omlouváme. Pokud máte zájem o ostatní položky z objednávky, je možné si vytvořit objednávku novou.
    Omlouváme se za komplikace.

S pozdravem, tým BAUHAUS.

RýCHLE VYBAVENIE A DORUČENIE

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• Množstvo dostupných vyrobkov
    • Rýchlosť dodania
    • Super cena
    • Doprava zadarmo

• kvalitný tovar za dobré ceny

• Rýchle dodanie tovaru

Dobrý výber tovaru, v OBI takýto sortiment vôbec nemajú... najlepšia cena teplovzdušného výmenníka

• Na stranke e-shopu uvedene, ze tovar je skladom, ale po odoslani objednavky som obdrzal mail s oznamenim, ze tovar nie je skladom a objednavky bude stornovana.

Reakcia obchodu BAUHAUS

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Vámi objednané kleště byly opravdu vyprodány před zpracováním Vaší objednávky. V současné době máme sklad propojený s prodejnou a takové situace se opravdu mohou stát. Pracujeme na zlepšení propisování dostupnost na webu.
    Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.

Tým BAUHAUS.