Odporucam na 110%, komunikacia perfektna, dodanie super, emailom pridu vsetky informacie. Objednavala som uz asi 5x a vsetko na 1*.

• Ochotny personal, rychle jednanie, dodanie

Ochotni predavaci, napriek tomu že nám povedali že kocik moze mat dodaciu lehotu cca 3-4 tyzdne, doma sme ho mali o 6 dní.

• Expresné dodanie
    • Skvelá komunikácia

Eshop bambini.sk jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi :) po objednaní tovaru som sa informovala prostredníctvom mailu na dodaciu dobu, kontaktovali ma telefonicky všetky produkty okrem jedného mali skladom navrhli výmenu produktu za podobný podľa skúseností lepší ktorý mali skladom (poslali mi fotku mmskou či môže byť) a mali pravdu som naozaj spokojná ďakujem za dobrú radu :)

Najlepší obchodík pre mamičky a detičky, s najochotnejším personálom❤️.

• Komunikácia

• Rýchle dodanie kvalitné prevedenie

• Super obchod, vela vecí, a hlavne odborná pomoc od majitelov-poradia pomôžu, super ľudský prístup.

• Veľmi rýchle dorucenie

Skúsenosti s obchodom mám iba tie najlepšie ❤️ Maximálna spokojnosť po každej stránke ❤️❤️

Ďakujeme za rýchle vybavenie. Pred 7 rokmi som kupovala výbavu pre moju prvorodenu dcéru a teraz som opäť využila možnosť kúpiť niečo v tomto obchode. Odporúčam, milí a ochotní ľudia taktiež rýchle dodanie.

• Bezproblémová komunikacia

• Skvely pristup, jednanie bez problemov, rychle dorucenie. Odporucam

• V obchode vzdy dobre poradia
    • Vyber tych najdolezitejsich veci
    • Prijemne prostredie
    • Kvalitne produkty

• Velmi dlho cakam na dorucenie objednavky. A obchod ma ani nekontaktoval.

A obchod ma ani nekontaktoval. Musela som volat a sama sa informovat o mojej objednavke. Tovar bol objednavany 2.1.2021 a 13.1.2021 stale nedorazil.

• Som maimalne spokojna, vysli mi v ustrety aj pri druhej objednavke. :)
    • Jedina malicka nevyhoda, ze pani uz neodpisala na otazku tykajucu sa 2 produktov, ktore mam v plane objednat

• Prijemna komunikacia
    • Tovar, ktory nemali skladom, ponukli nahradu v inej farbe

Dlhsia cakacia doba na tovar od vyrobcu, ktory nemaju skladom, ale ziadna tragedia :) za dobrym sa stale caka

• Majitelia obchodu su vzdy mili, ustretovi, poradia, ci telefonicky alebo osobne na predajni. Nakolko mam prve babätko, pride to vhod. Pri navsteve s babätkom pomozu aj s kocikom. Velky vyber sortimentu. Prijatelne ceny. Najlepsi detsky obchod v Trnave. Rada sa sem vraciam.

Ziadna

Veľmi ochotný personál, všetko mi do podrobna vysvetlili aké sú výhody a nevýhody jednotlivých kočíkov a autosedačiek. Takže som veľmi spokojná a určite by som si od nich nechala poradiť pri objednávke aj nabudúce :)

• Vždy iba najväčšia spokojnosť
    • Najlepšie poradia