• Dlhá doba dodania

Tovar, ktory nemaju by nemuseli mat v ponuke.

• Problémy s doručením dva balíky,každý doručený v inom termine,ale platba bola za oba.
    • Neboli dodané komponenty na upevnenie do sadrokartónu,jednoducho nič,hoci v popise sú uvedené ako súčasť tovaru a boli aj objednane
    • Dodacia doba 13 dní,od objednania
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar v eshope ani nie je možné objednať, nakoľko ani dodávateľ nemá požadovaný tovar. Neodpovedajú na e-mailové kontakty. Som sklamaná

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Zákazník si v našom e-shope objednal vianočné osvetlenie za 6,66€. U všetkého vianočného tovaru máme uvedenú informáciu o tom, že tento tovar je sezónny, naskladňuje sa v obmedzenom množstve a ohraničenom čase. Zákazníkovi boli v priebehu 3 hodín odoslané všetky potrebné, informačné e-maily k stavu tovaru. S každým zákazníkom sa snažíme komunikovať promtne a úctivo, v prípade potreby ak uvedie správne tel. kontakt tak aj telefonicky.

S pozdravom a prianím pekného dňa.

• Na stránke ponúkajú tovar ktorý ktorý nieje skladom aj keď to písalo že JE SKLADOM objednaný tovar ani po 10 dňoch nedoručený ale ani NEODOSLANÝ, NEODPORÚČAM.

• Krivy svietnik

Krivy svietnik.. Hrozny

• Pred 10 dňami som si objednal prepäťovu ochranu Philips.Na druhy deň mi volala pani, to bol štvrtok že už na sklade neni,že je jej ľúto.O par hodin volala zase,že ešte jedna bude či môže zaslať.Povedal som že ano a veľmi som sa potešil,lebo som ju nevedel zohnať.Povedala,že keďže je zajtra piatok tak že dojde až na ďalší týždeň.Súhlasil som a poďakoval.Prešli už dva týždne a nedošlo.Maximálna nespokojnosť.

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň, máte pravdu, tovar ktorý ste si objednali už bol u našich dodávateľov vypredaný. Nebolo to o pár hodín ale približne 4-5dni potom čo sme Vám volali prvý krát, že sa nám Vami objednaný tovar podarilo zohnať. Obvolali sme mnoho predajní po slovensku aby sme mohli Vašu objednávku vybaviť k spokojnosti. Vzhľadom na to že sa jedná o tovar za približne 16,00€ nedokázali sme ho operatívne zabezpečiť z dôvodu vysokých prepravných nákladov vo vzťahu k cene. Museli sme počkať kým pôjde naše služobné auto tým smerom, o čom sme Vás už neinformovali čím sme určite pochybili. Tovar je od včera teda 8.10. u nás na predajni, no zrejme si ho už kúpi niekto iný. S pozdravom a prianím pekného dňa. Tim BBC Systém s.r.o.

Objednané nedodané. No čo slovenský obchodníci.

• Poslali mi iný tovar, aký som mal objednaný

Aj ked mi poslali tovar iný , aký som chcel, nakoniec som si ho ponechal , aj ked bol drahží , aspoň som nemusel nič doplácať.

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú chybu, telefonicky sme si to vysvetlili.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím BBC Systém s.r.o.

• Na stránke sú veci, ktoré už dávno nevedia zohnať.

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň, objednali ste si vianočnú svetelnú výzdobu, u každého takéhoto produktu je uvedený nasledovný text:
    Vianočný tovar je sezónny tovar, preto jeho naskladnenie sa uskutočňuje len v predvianočnom čase od 01.09. a v tomto čase sa aj dopĺňa v obmedzenom množstve, či už do veľkoskladov alebo samotných predajní. Jeho množstvo a celková dostupnosť sa v predvianočnom čase vzhľadom na jeho obmedzené množstvo rychle mení. Informácie na našej stránke o jeho dostupnosti sa z tohoto dôvodu v predvianočnom čase neupravujú. Preto Vás prosíme o pochopenie ak už požadovaný tovar u nás nekúpite a zároveň žiadame aby ste kúpu neodkladali na poslednú chvíľu. Ďakujeme.
    Mrzí nás ak došlo k nedorozumeniu, všetky položky, ktoré ste si objednali boli v krátkom čase znova naskladnené a sú skladom aj k dnešnému dátumu.
    S pozdravom a prianím pekného dňa.

• Strašne pomalé doručenie tovaru

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Ďakujeme za názor, máte pravdu. Štandardne doručujeme od tohoto výrobcu tovar do 1 až 3 dní. No bohužiaľ ho v tom čase nemal ani on na sklade a museli sme čakať na jeho doručenie.

• Vratili peniaze za zbabranú objednavku.
    • Ak nemajú objednaný tovar zašlú iný.
    • Ponúkajú na eshope tovar, ktorý nedokážu dodať.

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň zabudli ste napísať že sme Vám nechali zdarma žiarovky ktoré Vám prišli ako náhrada.
    Veríme, že Vám budú dlho slúžiť.

Neuveritelne dlhá doba dodania, pričom pri objednavaní sa tovar nachdzal na ich stránke /tj.na sklade/ ale v skutočnosti tam NEBOL !!!!

• Ponuka tovaru bola už neplatná. Dodávateľ už to nevyrába. Pomerne dosť častý problém pre tovar, ktorý sa nedrží na sklade.
  • Hrozny obchod.. Nikdy viac

LED svietidlo plastové 3x LED na 3x AAA P3819 EMOS Mali byť tri v balení a prišlo jedno . A baterka s pointmetrom prestala svietiť po pár zapnutí .

• Od 21. 12. 2017 do dnes 2.1.2018 sa nik k objednávke neozval. Hlavne že sa mám ohodnotiť spokojnosť s tovarom?!!

• ceny
    • prehladnosť eshopu
    • nekvalitné produkty
    • vpodstate nepoužiteľné

kupoval som v tomto obchode svietidlo na LED trubice. Trubice došli v kartone čo jevpohode no po okrajoch mali byť krytky ktore boli povypadavané, ked som sa ich snažil založiť zistil som že neni možné aby to bola chyba prepravcu pretože tá krytka tam držala riadne pevne čiže ked to balili v obchode krytky nezaložili. trubice došli s ulomenou koncovkou čo mi potom sťažilo inštalovanie trubice do svietidla. Dalšia vec je že samotné svietidlo bolo len v igelite a všetko spolu to bolo zabalené v kartonovej krabici takže samotné svietidlo dosť obuchané/poničené. sice to nebolo drahé ale aspon keby to bolo zabalené poriadne tak možno by to došlo nepoškodené. Celkovo neodporučam pretože ak predavaju taketo nekvalitne produkty hoc aj zalepšie ceny tak volím priplatiť pár eur a paradoxne ušetrím pretože nemusim kupovať znova a nemusim nič riešiť.

Skúsenosti žiadne, objednaný tovar mi zrušil obchod