ohrievac mi bol dodaný bez ochrannych folii, osuchany, matny

• Rychlost dodania a cena.
    • Klame v popisoch o tovare.

Kupoval som 6 svetiel s tym že su navzajom prepojitelne a prepojovacia šnura je sučastou balenia.Samozrejme prepojovacia šnura sučastou balenia nebola a musel som si ju doobjednat.Mam 6 svetiel ktore nesvietia a čakam na prepojovacie kable.Ked pridu aj tak bude svietit len 5,lebo v jednom svetle bola rozbita trubica.

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň mrzí nás ak sme Vám našim akýmkoľvek pochybením spôsobili starosti. Nepresný popis v produkte, ktorý vznikol pri prepise od výrobcu sme opravili aby ďalší zákazníci neboli uvedení do omylu. Svietidlá boli u nás riadne skontrolované a zabalené v bublinkovej fólii. Vieme ako nakladajú s tovarom prepravcovia preto sa snažíme tovar baliť čo najlepšie. Je povinnosťou zákazníka si tovar pri prevzatí skontrolovať a prípadné poškodenie reklamovať u prepravcu, respektíve nahlásiť nám hneď po prevzatí, tovar je poistený a vieme takúto udalosť riešiť. No to že niečo bolo poškodené sme sa dozvedeli až tu z Vašej sťažnosti. Prepojovacie káble aj keď to nie je veľká hodnota sme Vám poslali v nákupných cenách ako malé ospravedlnenie za znepríjemnenie nákupu. Prijmite naše ospravedlnenie. Tím BBC Systém s.r.o.

• - slabá komunikácia so zákazníkom
    • - ponúkajú tovar, aj keď nie je na sklade
    • - sľúbili, že pošlú darček ako ospravedlnenie sa, a doteraz som nič neobdržala

Nemám dobrú skúsenosť s týmto obchodom, ale jediné čo si cením, je, že aj keď som za tovar zaplatila predom a tovar mi nedodali, aspoň mi bezproblémovo vrátili peniaze na účet.

• nepresná formulácia tovaru, skreslujúce neúplné informácie v popise, v jednej časti proklamujú 10 metrovú reťaz , o niekoľko riadkov nižšie už len 2 metrovú

overiť si telefoniky parametre tovaru

• ponúkaju aj to čo nemajú
    • slabá komunikácia

ak môžte kupujte kdekoľvek inde, len nie tu

• Upútala ma cena tovaru.
    • Tovar uvedený ako " novinka " sa už nevyrába. Neponúkať tovar, ktorý je nedostupný !

Z obchodu som sklamaný.

• ponuka internetovo neexistujuci tovar, ktory nie je schopny zohnat od dodavatelov

... uz tam nebudem nakupovat, ked, tak len osobne v predajni z ponuky, co maju fyzicky

• dlhá dodacia doba,zlá informovanosť o stave objednávky

tovar nemajú skladom,sľúbia do štyroch dní,potom dobu predĺžia

• co mam hodnotit ked som tovar este nedostala
    • pomerne dlha lehota dodania

komunikacia sice vynikajuca - ale ked objednam lampu tak asi ju potrebujem a potrebujem taku aku som objednala - trosku skratit lehotu dodania by nezaskodilo

• dobra vola je, organizacia prace pokulhava

predbezne chaos, v buducnosti snad zlepsenie

• Tovar nepride

Fušeri

• obj. tovar z 27.12.2015 mi nebol doruceny este ani 11.1.2016

Su nespolahlivy

• komunikácia zo strany obchodu

najskôr sa snažili vyjsť v ústrety, ale potom úplne odignorovali komunikáciu a nakoniec som v obchode nič nekúpila

• Ze,"Doveruj,ale preveruj".....

• V KOMUNIKáCII...
    • TOVAR DOšIEL NEFUNKčNý a po teefonickom dohovore mi bolo povedané že dojde nový kus na výmenu,ktorý k dnešnému dňu nedorazil...

• Ziadne
    • Tovar zle zaradeny v kategoriach, nasledne mailom ziadost o zmenu produktu neakceptovana, bez odozvy zo strany obchodu,dodana len polovica tovaru z objednavky

Nakup neodporucam

Svietnik bol zlomený napolovicu. Ako mi prišiel, tak som ho aj vyhodila! Keď som si predstavila, že ho budem musieť znova zabaliť, ísť na poštu a zaplatiť poštovné(cca 5 eur), tak som sa na to vykašľala. Určite už od nich nič nekúpim!!!

Reakcia obchodu BALUPA.sk

Dobrý deň, stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o reklamáciu, kuriér Vám donesie nový tovar a starý zoberie späť.

• ???
    • žiadna informovanosť o objednávke

stále čakám na údaje pre platbu prevodom (2 týždne)

• nedodržanie dodacej lehoty.

• Dobrú cenu.
    • Tovar nedošiel v dodacej lehote 3 dní ako uvádzajú.
    • Nedošiel dodnes.

Nikdy viac si tu nič neobjednám. Mizerná komunikácia obchodu a nedodržanie dodacej lehoty a nezáujem o zákazníka.