Omaľovánka došla bez fixiek a aj keď som im písala hneď mail ani sa neunuvali odpísať Takže darček neúplný a mňa to stalo ešte čas a ďalšie peniaze za fixky na čierne omaľovánky už neobjednam viac od nich

• Tovar prišiel poškodený

• Balík mi neprišiel
    • Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho. Na maily nereagujú.

Tovar som 12.12. objednával napriek tomu že obchod ešte 18.12. mal stále zaručene že objednávky doručí do Vianoc nestalo sa tak. Na mailovú komunikáciu čo je s objednávkou nereagovali . Tak sa chcem poďakovať obchodu za hlavný darček pod stromček pre môjho syna ktorí bohužiaľ nedostal.

Nálepky zle nalepené, poškriabaná neodporúčam

• Spokojenost

Neodporúčam!!!
    Tovar objednaný pred viac ako týždňom a stále nedodaný.
    Dopredu neplaťte nič!!!

• bezproblémové doručenie v dohodnutom termíne

Objednala som si guličkovu dráhu. Jeden komponent bol zlomený a v balení chýbalo dosť veľa škubiek, takže dráha nie je poskladaná tak ako by mala byť.

Objednávala som prvýkrát. Bola som spokojná.

vsetko ok.

• Po zistení problému veľmi rýchla komunikácia na vyriešenie vzniknutého problému
    • Kompenzácia za vzniknutý problém , čo je veľké plus pre obchod
    • Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Komunikácia až po mojej urgencii

Tovar som objednával 7.12. . Potvrdenie objednávky bolo obratom. Avšak až 12.12. po telefonickej urgencii a informácií o tovare som dostal správu, že tovar v sklade bol zamenený a musia ho znovu zabezpečiť a odoslať.

Po tomto termíne už bola komunikácia s obchodom ukážková a dodanie rýchle. Takže tovar som dostal v sľúbenom termíne a aj s kompenzáciou za vzniknuté problémy.

Keby ma obchod skôr kontaktoval a informoval o probléme (čo sa môže v predvianočnom čase kedykoľvek vyskytnúť), dal by som na spokojnosť s obchodom plný počet bodov.

Pohotový

• Spoľahlivosť, rýchle dodanie.

Nerozumiem prečo ho mám hodnotiť keď mi tovar zatiaľ nebol dodaný. Čakám na email kedy zásielka príde a namiesto toho mam hodnotiť nakup

• Rychle dorucenie

Ešte som sa nestretol s tým, aby predpokladaná doba dodania tovaru nebola dodržaná. V tomto období som uskutočnil viac nákupov, len tento jediný nedodržal predpokladanú dobu dodania.

Dobrý výběr

Ziadna komunikacia zo strany obchodu.Tovar 2 tyzdne " na ceste".Na mail neodpovedali.Nikdy viac

• Výborná cena, velice rychlé dodání.

• Spokojnost