• Po zistení problému veľmi rýchla komunikácia na vyriešenie vzniknutého problému
    • Kompenzácia za vzniknutý problém , čo je veľké plus pre obchod
    • Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Komunikácia až po mojej urgencii

Tovar som objednával 7.12. . Potvrdenie objednávky bolo obratom. Avšak až 12.12. po telefonickej urgencii a informácií o tovare som dostal správu, že tovar v sklade bol zamenený a musia ho znovu zabezpečiť a odoslať.

Po tomto termíne už bola komunikácia s obchodom ukážková a dodanie rýchle. Takže tovar som dostal v sľúbenom termíne a aj s kompenzáciou za vzniknuté problémy.

Keby ma obchod skôr kontaktoval a informoval o probléme (čo sa môže v predvianočnom čase kedykoľvek vyskytnúť), dal by som na spokojnosť s obchodom plný počet bodov.

• Výhodné ceny

• rychle vybavenie objednavky

• Komunikácia
    • Sortiment
    • Dlhšia doba dodania

Nakupovala som prvýkrát a celkovo som bola spokojná.

• Rychle dodanie- týždeň od objednania
    • Pekné výrobky
    • Široký sortiment

Objednala som modrý domček pre babiky a toto bol jediný e-shop kde som našla v modrej farbe takže ja som spokojná s nákupom. Objednala som aj sadu koraliek na výrobu náramkov -velka za super cenu. Takže ja odporúčam a určite objednám niečo pre deti aj nabudúce.

• Pri modeloch autobusov ohromny sortiment za bezkonkurencne ceny.

Pokial si ako kupujuci viete vyberat kvalitne vyrobky, v tomto eshope budete urcite spokojni.

• Velky vyber peknych hraciek
    • dobre ceny