• Siroky sortiment
    • Rychlost dodania
    • 100% balenie

Som pravidelny zakaznik, viem ze po objednani mam do 2och prac. dni tovar doruceny,
    Siroky vyber produktov, kvoli comu viem objednat vsetko na jednom mieste.

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme za vašu vernosť a za pochvalnú recenziu. Teši nás, že ste opakovane spokojný s naším širokým sortimentom, rýchlosťou dodania a kvalitou balenia. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé služby a zabezpečiť, aby ste mohli všetko potrebné nájsť pohodlne na jednom mieste.
    Vaša dôvera a pravidelné nákupy sú pre nás veľkou motiváciou na udržanie vysokého štandardu našich služieb.
    Tešíme sa na vaše budúce objednávky.

Tím eshopu Autoefekt.sk

• rýchlosť dodania, precízne zabalené - bez výhrad
    • najlepšie ceny

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme za Vašu pochvalnú recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou nášho doručenia, precíznosťou balenia a našimi cenami produktov. Naším cieľom je neustále poskytovať vysokú kvalitu služieb, ktorá presahuje očakávania našich zákazníkov. Vaša spokojnosť a pozitívne hodnotenie nás motivujú k ďalšiemu zlepšovaniu.
    Tešíme sa na vaše budúce nákupy.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Kvalitne zabalené
    • Skvelé značkové výrobky

Reakcia obchodu Autoefekt

veľmi si ceníme Vašu pochvalnú recenziu nášho eshopu. Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlym vybavením Vašej objednávky, kvalitou balenia a výberom našich značkových výrobkov. Našou snahou je ponúkať produkty najvyššej kvality a zabezpečiť, aby každá objednávka bola doručená v perfektnom stave a včas.
    Vaša spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou a záväzkom k neustálemu zlepšovaniu našich služieb.
    Tešíme sa na Vaše budúce nákupy v našom eshope.

Tím eshopu Autoefekt.sk

• veľmi rýchle dodanie, perfektne zabalené

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste boli spokojní s veľmi rýchlym dodaním a perfektným balením Vašej objednávky. Snažíme sa o to, aby každá zásielka dorazila k zákazníkom v najlepšom možnom stave a v čo najkratšom čase. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a Vaše slová sú pre nás veľkým povzbudením.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Tím eshopu Autoefekt.sk

• Ako vždy, rýchle a spoľahlivé dodanie. Dobre zabalený tovar.

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme za pochvalu, ktorá je pre nás tou najlepšou odmenou. Veríme, ze pre Vás budeme, tak ako vždy, tým naj eshopom s autokozmetikou

• Dôkladne zabalená objednávka
    • Cena prípravkov

Reakcia obchodu Autoefekt

velmi pekne ďakujeme za hodnotenie aj pochvalné slová na adresu nášho eshopu, ktoré sú našou najviac cenenou odmenou. Teší nas, ze ste boli s nákupom v našom eshope spokojný a dúfame, že v budúcnosti pri nákupe autokozmetiky nevynecháte ani náš eshop.

• Perfektne zabalený tovar
    • Komunikácia so zákazníkom
    • Veľmi veľmi široký sortiment tovaru na čistenie auta
    • Dodanie do 2 dní kuriérom

Nakupujem v tomto eshope pravidelne. Vždy bolo všetko vyriešené k spokojnosti zákazníka. Na veci, ktoré nie sú skladom sa čaká dlhšie, ale vôbec mi to nevadí. Predajca napíše približný odhad naskladnenia.

Reakcia obchodu Autoefekt

veľmi pekne ďakujeme, že ste si našli čas na pochvalné hodnotenie nášho eshopu. Je pre nás nesmierne cenným povzbudením do budúcnosti. Našou snahou je vždy maximálna spokojnosť zákazníkov a eshop, v ktorom budeme radi nakupovať aj my, ako tím nášho ehopu.

Tím eshopu Autoefekt.sk

• Super výber a doručenie na úrovni, veci boli jednotlivo a starostlivo zabalené tak aby nedošlo k vyliatiu

Služby a produkty ma nesklamali... Jediné mínus bol ten na oko "black Friday" kedy sa ceny ani nepohli resp. sotva pohli, napriek tomu budem objednávať naďalej

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme za pochvalu, ale najmä za cenný postreh týkajúci sa Black Friday, ako aj iných akciových kampaní. Zľavy boli od 10 do 30 %, avšak nie na celý sortiment, bolo však potrebné si to všimnúť alebo vyhľadať. Pracujeme na vylepšení, takže v budúcnosti bude prehľad produktov v akcii na jednom mieste tak, aby bolo možné sa rýchlo zorientovať a nájsť si ten svoj v rámci aktuálnej akciovej kampane.

• Veľmi dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Vždy perfektne zabalený tovar

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na jej napísanie. Veľmi si vážime Vaše slová o našich cenách, sortimente, rýchlosti dodania a kvalite balenia. Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom vynikajúce služby a Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• Dobre zabalený tovar

Reakcia obchodu Autoefekt

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu týkajúcu sa rýchlosti doručenia a kvality balenia nášho tovaru. Sme nesmierne potešení, že naše úsilie o rýchle a bezpečné doručenie sa podarilo. Neustále sa snažíme zlepšovať náš proces balenia a logistiky, aby sme zabezpečili, že každá objednávka dorazí v čo najlepšom stave a včas. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a vaše slová nás povzbudzujú v našich ďalších snahách.