Potreboval som zrušiť objednávku no obchod somnov nekomunikoval.

Objednal som si 2 batérie Varta, ktoré mali na e-shope skladom. Z obchodu mi zavolali, že varta skladom nie je, ale ju môžu objednať, len by bola drahšia. Ešte sa mi vysmiali, že za túto cenu ju nikde nekúpim. Ponúkli mi lacnú Exide. Len zavádzajú zákazníka nižšou cenou a potom ponúkajú lacné šmejdy. Podľa obchodného zákona mám nárok dostať tovar za cenu, v ktorej bol objednaný. Je to ich problém, že majú úmyselne nižšiu cenu. Objednávku som zrušil a nikdy viac od nich neobjednám.

• Zavadzanie zakaznika!!!

Po objednaní autobaterie mi volali, že tuto značku už majú vypredanú ale za tu istu cenu mi pošlu ,, lepšiu'' Exide... alebo mi pošlu danú bateriu o 2 dni o 10€ drahšie, lebo olovo išlo hore a bla bla... ked som to odmietol a povedal, že objednávku ruším, do 10 minút znovu volali, že ešte majú poslednú za starú cenu, lebo jeden zákaznik ju práve odmietol...

• Klamanie zákazníka

Tovar uvedený skladom v určite hodnote. Po objednaní mi po pár hodinách zavolal pracovník s tým že daný tovar nieje skladom, ale vie mi ponúknuť alternatívu v tej istej cene. Na oko fajn prístup a promtné riešenie, ak si potom prečítate viac recenzií, prídete na to že je to zaužívane pravidlo, ako predávať to čo chcú oni a nie čo si zákazník objedná - Vedomé klamanie zákazníka. Ak som sa ho opýtal že na stránke ale majú uvedené že daný tovar skladom. Tak mi začal rozprávať o praktikách lákania zákazníka, že to robia takto všetky internetové obchody. Ďalej som požadoval informáciu kedy daný tovar naskladnia, tak vraj na budúci den ho už budú mať ale vo vyššej cene. V tej cene ktorú majú uvedenú vraj nieje reálne predávať tento tovar. Ak by som súhlasil predali by mi to čo som chcel ale za vyššiu cenu akú deklarovali pri objednávke.

• Vytvoril som objednávku v E-shope, tovar bol na sklade, zaplatil cez Internet Banking, (použil som IBAN). O 2 dni sa mi zamestnanec telefonicky ozval, že tovar nie je na sklade a ponúka mi náhradu. Ale tovar mali naskladniť neskôr, lež za vyššiu cenu. Neprijal som túto verziu, žiadal som o vrátenie peňazí. Myslím si že by sa takýto postup neujal v žiadnom obchode a zákazníci by pochybovali o spoľahlivosti a korektnosti.

• Akumulator ktory som kupil bol v hlboko vybytom stave 12,2 V
    Pravdepodobne szarsieho datumu vyroby
    Datum vyroby na akumulatore neviem najst
    Zaručny list mi nebol dodany
    Uvszujem o vrateni zasielky

• Absolútna nekompetentnosť a neochota poskytovať podrobnejšie informácie o tovare. Totálna nevšímavosť k potrebám zákazníkov.
    • Nekompetentnosť a neochota vedúceho i personálu.

Pokiaľ by boli zobrazené nejaké hviezdičky aj do mínusu, určite by som ho hodnotil takto, pretože keď si objednáte ľavú autobatériu a oni Vám pošlú pravú, tak sa ináč ani nedá. Keby si aspoň priznali chybu a tovar ochotne vymenili, hodnotil by som ich priaznivejšie, lenže keď Vám vedúci tohto obchodu povie, že ste si objednali neexistujúci tovar( ľavú batériu) a potom Vám pošle takú batériu, ktorú nemôžete použiť ( pravú), čo iného si môžete o takomto obchode myslieť. Navyše som si zaplatil za doručenie 7,80 eur a keď im chcem takúto batériu poslať späť, vyžadujú odomňa, aby som za dopravu zaplatil znova. Je to arogancia najhrubšieho zrna, kde už netreba žiadny iný komentár.

• tovar nedorazil

Reakcia obchodu autobaterie-centrum.sk

Zákazníkovi bolo odpísané,že do Belgicka autobaterie neposielame.

• Nic

Predajca tovak ktory som mal objednany za uvedenu cenu vôbec nepredava miesto toho mi ponukol uplne iny tovar ktory vykazoval dokonca znamky pouzivania.
    Po prevzati tovaru mi predajca nebral telefon.

• zakúpený tovar sa už nevyrába

• spekulanti

z nakupu nemam dobry pocit, najprv sa ma po telefone snazily predsvedcit na jinu baterku, ze to co som objednal nemaju na sklade a ked som nesuhlasil, tak sa zrazu nasla, udajne jim akurat doviezli kamion a ked som cital recenzie od jinych kupujucich tak som si vsimol ze tieto praktiky vyuzivaju pomerne casto, nepaci sa mi to a urcite uz u nich nebudem objednavat, taktiez som si vsimol ze takto postupuje aj jeden predajca z Presova, kazdy ma dva eshopy, najlepsiu cenu na trhu a ked objednate, tak volaju ze uvedeny tovar nie je skladom, popripade je nekvalitny preto uz ho nepredavaju / osobna skusenost u eshopu z Presova/ a ponukne vam zo zlavou udajne jiny spickovy vyrobok, urcite uz u nich neobjednam!

• Čisto nová batéria bola dodaná úplne vybitá, na hranici prechodu testu výkonnosti akumulátora v autorizovanom servise.

• Aj napriek tomu, že som vyzdvihol tovar osobne musel som zaplatit cenu kuriera, nakoľko na webe nemajú možnost osobného odberu. Podla mna je to nefer . A podotýkám, ze oproti iným e-shopom majú dvojnásoné ceny za doručovanie. Keby som ten tovar nepotreboval ihned tak určite by som to objednal inde.

• ceny na heuréke a stránkach predajcu sú nereálne
    • po obdrzani objednávky predajca automaticky ponuka alternatívu
    • ponukal mi tu istú batériu za vyssiu cenu

citujem:>Uvedenú bateriu už máme vypredanú, príde nám nová várka zajtra v novej cene.

Bola mi dotaná bateria s inými parametrami ako som si objednal

Tovar prišiel poškodený , po kontaktovaní predajcu sa vyhováral na prepravcu a ten na predajcu . Samozrejme reklamačka neuznaná .
    PROSTE HNUS

Reakcia obchodu autobaterie-centrum.sk

Každý zákazník je upovedomený emailom,aby si autobatériu skontroloval po prebratí ešte PRED KURIEROM. Následné zistenie poškodenia kurierska spoločnosť neuzná.

• Rýchlosť dodania.
    • Autobatéria nebola dostatočne nabitá (nízke napätie).
    • Obchod po doručení tovaru na môj e-mailový dotaz nereagoval.

• ziadne, otrasna komunikacia zo strany obchodu
    • pracovnici, ktori nevedia komunikovat so zakaznikom

ruky prec od tohoto obchodu, pokial objednavate, su prijemni, akonahle nieco reklamujete, nepochodite...

objednany tovar bol na zaklade telefonatu od dodavatela zmeneny na iny typ, myslim, ze je to nekorektne, aj ked tovar mal podobne parametre ako povodny, ale nebol to presne ten, ktory som si objednal. Znacka mne neznama a ja ako laik, nedokazem posudit ci parametre a kvalita je porovnatelna s povodnou. Nedoporucujem tento obchod.

neodporúčam