• tovar deklarovany ako okamžite dostupný nie je k dispozícii

• Tovar teda bateria bola dorucena na cas. BOhuzial bola spinava, zaprasena. niesla znamky pouzivania. Podla datumu vyroby je 2roky stara, skoro totalne vybita.

• O ziadnych neviem
    • Komunikacia, arogancia a otrasny pristup firmy k reklamaciam! Lacne autobaterie 2. Tr.!

NEODPORUCAME tento obchod, autobateria nam prisla poskodena, avsak toto sme zistili az neskor po otvoreni neporuseneho obalu. Kedze sme mali krabicu otvorit priamo pred kurierom a neurobili tak, podla firmy nemame narok na reklamaciu!! Ze na to upozorňujú emailom! Zaujimave vsak je to, ze ich zmluvny prepravca nemusi a ani nebude bezdovodne cakat na odbalovanie vizualne "OK" tovaru, ma to aj uvedene vo svojich stanovach a so ziadnou firmou nemaju vynimku! Cize protichodné podmienky dvoch spolupracujucich subjektov na sposob dorucovania!
    Telefonicky aj emailom sme kontaktovali predajcu, ani na chvilu vo svojej arogancii nepripustil pochybenie firmy a viacmenej sa vyjadril, ze je to nas problem! Ziadna snaha pomoct, o reklamacii ani pocut! Taketo firmy, na cele ktorych su taketo arogantné osoby, nemaju co hladat na trhu! www.autobaterie-centrum.sk je neseriozny obchod, podvodnici, ktori posielaju poskodeny druhotriedny tovar! FUJ!!!
    PS: udajne firmu uz v minulosti riesila SOI-ka..

• - lacna doprava
    • - NEKOMPETENTNOST !!
    • - KED BUDETE REKLAMOVAT, TAK ZISTITE S AKYM PREDAJCOM MATE DOCINENIA !!

RAD BY SOM SA PODELIL O MOJU SKUSENOST S TYMTO PREDAJCOM.
    V PRIEBEHU 2-OCH ROKOV SOM U NEHO KUPOVAL 5 BATERII DO MOJICH AUT A TRI Z NICH NEVYDRZALI ANI 1,5 ROKA !!
    JEDNALO SA O BOSCH A VARTA.
    VSETKY BOLI KUPOVANE PRESNE PODLA ODPORUCANIA VYROBCU A BOLI PRAVIDELNE UDRZIAVANE.
    NEMOZE BYT NAHODA, ZE VAM OD JEDNEHO PREDAJCU "ODIDU" 3 AUTOBATERIE V ZARUKE !?!?!
    ROZHODOL SOM SA, ZE TU TRETIU UZ DAM NA REKLAMACIU A TAK SOM SA PREVIEZOL OSOBNE K PREDAJCOVI A CHCEL JU REKLAMOVAT. PREDAJCA JU ZMERAL A ZE BATERKA MA 12 VOLTOV, TAK CO CHCEM ?!?!
    ZE POKIAL NENI V SKRATE; TAK TO ON NEBUDE REKLAMOVAT !!
    PO ROKU A POL 77 Ah BATERKA NENASTARTUJE V LETE ANI FABIU A ON MI POVIE ZE JE V 100% STAVE !!!
    ZACAL MI TVRDIT ZE URCITE VSETKY MOJE AUTA MAJU PORUCHU DOBIJANIA A ZE BATERKA JE ZAPRASENA A PODOBNE SPROSTOSTI... :)
    NASTASTIE SOM NENI ODKAZANY NA 100 EUR, ALE RAD BY SOM VAROVAL DOBRYCH LUDI, ZE V PRIPADE REKLAMACIE NEPOCHODIA A BUDU PREDAJCOM OZNACENY ZA NESCHOPNYCH A HLUPAKOV.

POSLEDNA ZAKUPENA BATERKA BOLA UZ PRE ISTOTU EXIDE A AJ TO SOM ZVEDAVY CI PREZIJE VOBEC PRVU ZIMU.

PO MOJICH ZLYCH SKUSENOSTIACH SA TOMUTO PREDAJCOVI BUDEM VYHYBAT A O MOJE SKUSENOSTI SOM SA PODELIL NA VSETKYCH SOCIALNYCH SIETACH A BLOGU. DUFAM ZE KARMA MU TO VRATI !

• Pri osobnom odbere platím poplatok za doručenie kurierskou službou!!!! Prečo????? Prečo musím platiť 1€ poplatok pri platbe v hotovosti????!

V každom prípade si rozmyslite,či pri osobnom odbere a platbou v hotovosti sa oplatí príplatok cca 8€! Čistá krádež!!!!

• Cena, rychlost dodania.
    • Bateriu poslali špinavú.

Neviem posúduť, či dodaný tovar bol nový.

• ziadne
    • Bolo by dobre,ked nieco ponukaju v e-shope,tak,aby to aj dokazali dodat!!!

Takych e-shopov,co nic nemaju a ponukaju vsetko je plny inernet....