• Dobrá komunikácia, včasné splnenie zákazky.

Som spokojný.

Dobrý deň Berti,

sme radi že ste mali s nami pozitívnu skúsenosť a ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme Vám príjemný deň! :)

tím AUTO123.SK

Tovar zodpovedal popisu, rýchle doručenie.

Dobrý deň Rudi,

• Široký sortiment, dobré ceny, kamenná predajňa-výdajňa v Bytča
    • Super tel.komunikácia

Dobrý deň Majo,

tím AUTO123.SK

• Rýchlosť dodania, tovar skladom, tovar zodpovedal popisu aj ňou očakavanej kvalite

• Perfektná komunikácia

Dobrý deň Feri,

tím AUTO123.SK

• Prislo tó rychlo, a v poriadku!

všetko OK

Dobrý deň Ján,