Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Z pohodlia domova
    • Veľký výber tovaru
    • Veľmi ústretové jednanie
    • Snaha o čo najrýchlejšie vybavenie objednávky pokiaľ sa vyskytne akýkoľvek problém
    • Niektoré diely prichádzajú z ČR čo asi nieje zohľadnené v čase dodania.

Ako som už spomínal spokojnosť. Len by som trochu zapracoval na komunikácií s dodávateľmi.

najprv sa nepredstavia a budu vam 10x volat ze tovar nemaju az ich blocknete a potom vyse tyzdna cakate na dodavku topvaru...

Reakcia obchodu www.Auto123.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník,

ďakujeme za spätnú odozvu - dovolíme si napísať k Vašej recenzií spätnú väzbu. Dňa 8.6 (sobota) ste si u nás objednali viacero dĺžok stieračov. Dňa 10.6 (pondelok) sme sa Vás snažili opakovane telefonicky kontaktovať ohľadom dočasnej nedostupnosti jedného zo stieračov (450 mm dĺžka) - kontaktovali sme Vás opakovane 3x, nakoľko potom ako ste hovoril zodvihli sme nepočuli počas telefonátu od Vás žiadnu spätnú odozvu. Kolegovia sa domnievali, že sa mohlo jednať o technickú chybu počas hovoru, preto Vás kontaktovali opakovane. Pri telefonickej komunikácií sa však jednoznačne vždy predstavujeme - vzhľadom na problémy pri telefonickom spojení sa preto domnievame že sa mohlo jednať o nedorozumenie pri komunikácií. Alternatívu k nedostupnému stieraču ste nám následne odobrili prostredníctvom emailovej komiunikácie. Vašu objednávku sme odoslali v piatok 14.6, čo stále zodpovedá expedičnej lehote deklarovanej pri pôvodne objednanom produkte, o ktorej ste pred objednaním produktu boli informovaný (odoslanie objednaných stieračov do 7 dní od vytvorenia objednávky).
    Veríme, že ste s objednanými produktami spokojný. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme príjemný deň!

s pozdravom,
    Tím AUTO123.SK

• Dobrý výber za rozumnú cenu.
    • Presne som našiel čo som potreboval.

Zatiaľ dva nákupy = spokojnosť.

• Rýchle vybavenie objednávky,komunikácia s personálom ,kvalita tovaru,len pozitivna skúsenosť.

OK.

• Komunikácia
    • Tovar skladom
    • Zákaznícka podpora na VYSOKEJ ÚROVNI
    • NIČ!

• sortiment
    • ceny

neviem zatial vyhodnotit, objednaval som minuly vikend, tovar bol odoslany az dnes, snad to dorazi v poriadku

Jedna dodaná prísavka je deformovaná, neplní funkciu prísavky, neprilieha v celej ploche na sklo a tým nedrží clonu v nastavenej polohe

• Objednala som s teleskopickúi kefu na umývanie auta, telefonicky oznámili že pošlú inú ako som si objednala, tú aj poslali. Objednala som si aj 5 litrovú plechovú bandasku. Na trhu sú na Slovensku asi 4 typy 5 litrových plechových bandasiek, typ ktorý mali na stránke mi vyhovoval, len preto som nakupovala v ich obchode. Poslali mi bez oznámenia inú, ktorú som vyložene nechcela a ktorá sa v iných internetových obchodoch predáva cca o 6 Eur lacnejšie. Žiadne oznámenie e-mailom o tom, že mi posielajú iný ako objednaný tovar a špecifikáciu neobjednaného tovaru neposlali.

V tomto internetovom obchode som nakupovala prvý a posledný krát.

Poradili mi pri výbere (cez chat) - vždy mám len dobré skúsenosti s týmto eshopom.

Je to super.

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie. OK

• rychlost dodania
    • platba cez rychly bankovy prevod (everifin)

Rýchle a spoľahlivé vybavenie objednávky, úplná spokojnosť.

• Bezchybná organizácia celej transakcie.

• Pomoc pri výbere
    • Kvalita predajcov!

V poriadku

Všetko OK.

• predajca velmi ochotny, kupil som aj pelovy filter, ktory mi ihned vymenil v aute .. super

skoda, ze nie su v PB...

• Cena OK.