Prvý nákup, no absolútna spokojnosť ! Veľmi milý prístup a hlavne ochota.

Reakcia obchodu www.Auto123.sk

sme radi že ste mali s nami pozitívnu skúsenosť a ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme Vám príjemný deň! :)

• Skvelá kominikácia, s odporúčaným tovarom som veľmi spokojná. 3

Dobrý deň Tomáš,

Rýchlosť vybavenia objednávky.

Dobrý deň Vladislav,

tím AUTO123.SK

Totálne som spokojný a odporúčam

Dobrý deň Peter,

tím AUTO123.SK

Ak niečo potrebujete poriešiť, vyjdú Vám v ústrety, veľmi milý a ochotný personál.

Dobrý deň Miroslav,

tím AUTO123.SK

Rýchle dodanie kvalitného tovaru.
    Odporúčam.

Dobrý deň Lea,

• Rýchle vybavenie a dodanie
    • Bol som trochu sklamaný, lebo na jednom držiaku boli odlomene dva zo štyroch kolíkov na zaistenie , ale dalšie dva držiaky sú v pohode a ŠPZ drží v poriadku.

Dobrý deň Jozef,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie s jedným z produktov, v budúcnosti nás informujte prosím o skutočnosti, že Vám prišiel poškodený produkt, poskytneme Vám zľavu na ďalšiu objednávku, prípadne pošleme nový produkt :)
    Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme Vám príjemný deň! :)

• Velmi ochotny, vskutku profesionalny pristup. Dakujem

Dobrý deň Milan,

Spokojný

Dobrý deň Peter,

tím AUTO123.SK

• Výborná komunikácia, všetko prebehlo na jednotku.

tím AUTO123.SK

• dobrý výber, promtné jednanie
    • menšie technické problémy s potvrdením objednávky

tím AUTO123.SK

• Dobrá komunikácia, včasné splnenie zákazky.

Som spokojný.

Dobrý deň Berti,

tím AUTO123.SK

Tovar zodpovedal popisu, rýchle doručenie.

Dobrý deň Rudi,

maximálna spokojnosť